Sari la conținut

Accident Ganeasa


Mein Herz brennt
 Share

Postări Recomandate

"poate sunt din aia care muncesc si isi vad de treaba lor."

 

Serios, ai scris toata fraza de mai sus fara sa te bufneasca rasul?

 

Unde traieste specia asta de tigani mai exact?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 251
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca nu sunt ciori atunci e trist. Daca sunt ciori atunci SA VINA P.ZDELE! Ma doare in cuc de ciori. Dau bairam! Nu ii suport! Nu imi pasa de ei! Nu ii vreau pe langa mine! Am avut destule de impartit cu ei si stiu ce zic. Si aia cu minte cat de cat sau care au o anumita functie sunt la fel. La mina cu ei pe viata in cel mai bun caz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa zic ca ma bucur

dar nici sa zic ca imi pare rau

 

dar cand o cauti cu lumare asta se intampla

 

eu unu care m-am trezit cu mobra ciordita am zis ca la cealalata mobra pun o grenada - cand o miscat-o POC - nu mobra nu hoti (sau hoti pe mai multe strazi)

mai mult ca sigur mobra/scuterul era furat

 

nu ar fi mare supriza sa se constae zilel aste ... ca unul dintre noi iti recupereaza un fier

 

sincer le doresc acelasi lucru si celor care mi-au furat mobra - sa ii culeaga de pe 30 mp de asfalt

 

 

P.S. GLUMEAM CA NU MA BUCURC - SUNT RASIST! cu ungurii si tiganii

 

O gramada de PROSTI sa va fie rusine :finger: :finger: :finger:

 

multumim ca ai scris ... si tu aici!

ATENTIE TROLL

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este total deplasat sa te bucuri ca au murit 2 oameni. In cel mai rau caz, ar trebui sa nu va pese, pt ca nu suportati voi tiganii, dar sa va bucurati? ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic..daca aveai multe probleme cu ei si daca vedeai ca nici politia nu le face nimic si tremura in fata lor si daca vedeai cat tupeu si cum fac si barbatii si femeile pana si puradeii lor atunci nu cred ca mai ziceai asa. Eu care am avut de impartit cu ciorile destule ma bucur! Sincer! Acum astept pietrele!

Numai cei care nu stiu ce inseamna o cioara cu adevarat nu se bucura. Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

. Sau chiar daca sunt, poate sunt din aia care muncesc si isi vad de treaba lor. Poate isi cumparasera motoreta aia prin munca cinstita. Nu stim niciun detaliu. Tata fiind, n-am cum sa ma bucur cand vad sfarsitul articolului. Citez: "Locul s-a împânzit la scut timp de rudele victimelor. Printre acestea se afla Âşi soția unui dintre tinerii morți care urla de durere: ”Unde ai plecat?... cui ai lăsat copilaÂşul nostru?”

esti redactor la "times new roman"???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari celor care au ales sa si exprime cele mai sincere ganduri!

 

Sunt f multi cei care ar vrea sa o faca, dar renunta, de frica unor reactii dure din partea acelora care prefera sa pozeze in crestini mai buni decat Sf. Petru!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"poate sunt din aia care muncesc si isi vad de treaba lor."

 

Serios, ai scris toata fraza de mai sus fara sa te bufneasca rasul?

 

Unde traieste specia asta de tigani mai exact?

 

Cred ca la Satu Mare.

 

O gramada de PROSTI sa va fie rusine :finger: :finger: :finger:

 

Esti unu de genul celor 2 de iti permiti sa ne faci prosti?!?!

Cand nu ai motive de respect fata de cineva, nu stiu cui ii pare rau de lipsa lui. Oricum aici sunt adunate foarte multe frustrari impotriva acestui neam ce continua sa impanzeasca lumea cu mitocanie si proasta crestere.

 

 

Pacat de Antonescu.

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:goodposting: :agree: du-te fuguta si pupa-i in cuur pe aia care abia asteapta sa iti ia motocicleta

Nu ii pup in poponeata pe aia care abia asteapta sa imi ia motocicleta, deja mi-am luat-o eu, nu mai au de ce sa mi-o ia ei.

Si doar asa ca sa va oftic va anunt ca exista si tigani care au motociclete si datorita costumelor de protectie lumea ii confunda usor cu voi astia din rasa superioara.

Asadar, atunci cand eu ma plimb cu motocicleta, voi motociclistii de soi sunteti vazut cu aceiasi ochi ca si mie un tigan care nu merita decat sa moara.

Nu pot decat sa ma intristez gandindu-ma ca unii dintre voi isi vor calca multi semeni sperand ca ma vor nimeri pe mine.

Daca tot sunteti atat de "smecheri" de ce nu faceti prin ferentari un mars de protest impotriva existentei tiganilor?

 

Parca tiganii erau aia cu blesetmele nu romanii...

Sa va fie rusine, mie deja imi este pentru voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari celor care au ales sa si exprime cele mai sincere ganduri!

 

Sunt f multi cei care ar vrea sa o faca, dar renunta, de frica unor reactii dure din partea acelora care prefera sa pozeze in crestini mai buni decat Sf. Petru!

 

Nush... mi se pare destul de injositor.

 

As zice ca esti plin de oO daca te duci la ei in tiganie si le zici asta... dar sa chiui de bucurie pe forum aici ascuns printre zgomote de tobe si pseudonime... e cam "caineste". Ca daca vine vreo ruda de a unuia mort acolo la... de exemplu Supapa Jr... pun pariu o bere calda deschisa ieri ca nu are curaj sa ii zica ochi in ochi ca se tavaleste de bucurie ca i-a murit aluia ruda. Ba din contra. Zi ca nu e asa Supapa si incercam sa va facem cunostinta... dam citeva telefoane in presa si aranjam in direct.

 

Apoi... sa pesupunem de dragul argumentatiei ca "tiganii" is dusmanii romanilor... cred ca toti pot observa comportamentul complet manelistic al unora cind ii vad ca "dushmani" pe manelarii/tiganii care cinta despre dushmani (accentul pe U)... e penibil. Practic te faci vinovat de exact acelasi lucru pentru care il dispretuiesti pe opozant. Daca dusmanu moare in batalie cu tine... sa zicem ca poti sa fii mindru de asta. Sa zicem. Dar ca moare in accident casnic? W T F??? Sintem in Asterix si Obelix ffs?

 

Si in final... sa zicem ca... trecem peste toate "inadvertentele" astea... trecem si peste faptul ca e o tiganie sa te bucuri de moartea unui om pe care nu l-ai cunoscut dar o faci doar pentru ca ai auzit (efectiv ai auzit ca nici pt aia nu ai o proba clara) ca e din neam cu unii pe care ii dispretuiesti... ii dispretuiesti... nu ca vrei sa ii omori... ca nu ai nici motive si nici oO. Sa zicem... pai... ca motociclist... ar trebui sa inchizi ochii si sa te faci ca ploua si sa il astepti sa moara cazind de la etajul la care incerca sa intre pe geam sa fure plasma frate...

 

Pai ce faci? Te bucuri ca a murit dintr-un accident la care esti expus continuu si tu? sau va inchipuiti ca sinteti nemuritori? Haideti la JoiaMoto azi (daca nu vine potopu) si va povestesc eu la cald cam cit de subtire e pojghita aia care separa a fi de a nu fi.

 

 

Pe cei care s-au bucurat aici in chiuituri anonime ca talibanii care faceau ca Winnetou cind au murit aia in turnurile gemene ca sobolanii... ii chem pe threadul de ateism sa ne povesteasca cum isi vor justifica ei gestul lash la judecata de apoi. Sau sperati ca va fi trecut cu vederea? Io daca as fi mnezo nu as trece. Si din ce am inteles uneori e foarte aspru.

 

 

 

Io sint de acord cu ideea ca daca ai o chestie care te deranjeaza la un grup... zile-o in fata! Dar nu te bucura pe din dos ca le mor neamurile in accidente si mai ales in accidente facind ceea ce faci si tu... recte moto. Si nu va veniti cu rationalizari de genu: ca nu erau priceputi, ca nu aveau casca sau ca aveau cauciucu prost... ca nu tine... cind e sa dai coltu il dai scurt si la obiect si tot un pirtz iti iese din koorul mort.

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai scris o data: "cu ce tupeu ne permitem sa fim rasisti cand am furat si violat prin toata Europa si toti fug de noi?" si multi au zis: "aia de care zici tu sunt tigani, nu romani"; nu le-am raspuns atunci, o fac acum: visati baieti, aia sunt in cea mai mare parte romani, pui de daci si de romani. Uitati-va intai la voi, asa seara, in oglinda, si apoi bucurati-va cand mor doi oameni, daca mai va da mana. Pentru mizeria si coruptia in care traim nu sunt de vina tiganii ci noi, astia cu chielea alba; spaga, chiulul, furtul din bani publici nu de la ei le-am invatat; si cati dintre voi, ma rog, nu le practica? si de aia ii si uram asa de mult pe tigani, pentru ca ne uitam la ei si ne dam seama ca le semanam mai mult decat am vrea sa recunoastem. In psihologie se cheama "proiectie".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce, am o vaga impresie ca nu tiganii sunt cei care fura intr-o veselie motorete, si romanii, mai ales cei din tagma noastra, a motociclistilor, sunt cei care pleaca cu motorul tau tirat in duba. Cati tigani stiu de Brembo, Rizoma si Marchesini pe GSX-R.

 

Ca aia au murit, saracii, asta e, inca nu s-a spus ca era CBR sau NSR de 125 sau chiar si o saracie de scuter de 50. Nu sunteti deloc mai presus decat conservarii aia care se bucura la accidentele noastre si exclama: "Asa va trebuie, donatorilor de organe!" Daca erau romani, tot forumul vuia ca erau baieti buni, ca era praf/nisip pe sosea, ca mai stiu eu ce, dar in situatia data, cand un copil a ramas fara un parinte, voi va bucurati!

 

RIP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai scris o data: "cu ce tupeu ne permitem sa fim rasisti cand am furat si violat prin toata Europa si toti fug de noi?" si multi au zis: "aia de care zici tu sunt tigani, nu romani"; nu le-am raspuns atunci, o fac acum: visati baieti, aia sunt in cea mai mare parte romani, pui de daci si de romani. Uitati-va intai la voi, asa seara, in oglinda, si apoi bucurati-va cand mor doi oameni, daca mai va da mana. Pentru mizeria si coruptia in care traim nu sunt de vina tiganii ci noi, astia cu chielea alba; spaga, chiulul, furtul din bani publici nu de la ei le-am invatat; si cati dintre voi, ma rog, nu le practica? si de aia ii si uram asa de mult pe tigani, pentru ca ne uitam la ei si ne dam seama ca le semanam mai mult decat am vrea sa recunoastem. In psihologie se cheama "proiectie".

 

imi pare rau sa dezamageste pe tine filozofule .. n-ai nimerit la mine .. eu mi-s ungur cu sange albastru :D

Editat de Smeagol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 iunie 2011: 129 de ani de la nașterea Mareșalului Ion Antonescu. Un mic cadou..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nush... mi se pare destul de injositor.

 

As zice ca esti plin de oO daca te duci la ei in tiganie si le zici asta... dar sa chiui de bucurie pe forum aici ascuns printre zgomote de tobe si pseudonime... e cam "caineste". Ca daca vine vreo ruda de a unuia mort acolo la... de exemplu Supapa Jr... pun pariu o bere calda deschisa ieri ca nu are curaj sa ii zica ochi in ochi ca se tavaleste de bucurie ca i-a murit aluia ruda. Ba din contra. Zi ca nu e asa Supapa si incercam sa va facem cunostinta... dam citeva telefoane in presa si aranjam in direct.

 

Apoi... sa pesupunem de dragul argumentatiei ca "tiganii" is dusmanii romanilor... cred ca toti pot observa comportamentul complet manelistic al unora cind ii vad ca "dushmani" pe manelarii/tiganii care cinta despre dushmani (accentul pe U)... e penibil. Practic te faci vinovat de exact acelasi lucru pentru care il dispretuiesti pe opozant. Daca dusmanu moare in batalie cu tine... sa zicem ca poti sa fii mindru de asta. Sa zicem. Dar ca moare in accident casnic? W T F??? Sintem in Asterix si Obelix ffs?

 

Si in final... sa zicem ca... trecem peste toate "inadvertentele" astea... trecem si peste faptul ca e o tiganie sa te bucuri de moartea unui om pe care nu l-ai cunoscut dar o faci doar pentru ca ai auzit (efectiv ai auzit ca nici pt aia nu ai o proba clara) ca e din neam cu unii pe care ii dispretuiesti... ii dispretuiesti... nu ca vrei sa ii omori... ca nu ai nici motive si nici oO. Sa zicem... pai... ca motociclist... ar trebui sa inchizi ochii si sa te faci ca ploua si sa il astepti sa moara cazind de la etajul la care incerca sa intre pe geam sa fure plasma frate...

 

Pai ce faci? Te bucuri ca a murit dintr-un accident la care esti expus continuu si tu? sau va inchipuiti ca sinteti nemuritori? Haideti la JoiaMoto azi (daca nu vine potopu) si va povestesc eu la cald cam cit de subtire e pojghita aia care separa a fi de a nu fi.

 

 

Pe cei care s-au bucurat aici in chiuituri anonime ca talibanii care faceau ca Winnetou cind au murit aia in turnurile gemene ca sobolanii... ii chem pe threadul de ateism sa ne povesteasca cum isi vor justifica ei gestul lash la judecata de apoi. Sau sperati ca va fi trecut cu vederea? Io daca as fi mnezo nu as trece. Si din ce am inteles uneori e foarte aspru.

 

 

 

Io sint de acord cu ideea ca daca ai o chestie care te deranjeaza la un grup... zile-o in fata! Dar nu te bucura pe din dos ca le mor neamurile in accidente si mai ales in accidente facind ceea ce faci si tu... recte moto. Si nu va veniti cu rationalizari de genu: ca nu erau priceputi, ca nu aveau casca sau ca aveau cauciucu prost... ca nu tine... cind e sa dai coltu il dai scurt si la obiect si tot un pirtz iti iese din koorul mort.

 

 

Nu stiu de ce, am o vaga impresie ca nu tiganii sunt cei care fura intr-o veselie motorete, si romanii, mai ales cei din tagma noastra, a motociclistilor, sunt cei care pleaca cu motorul tau tirat in duba. Cati tigani stiu de Brembo, Rizoma si Marchesini pe GSX-R.

 

Ca aia au murit, saracii, asta e, inca nu s-a spus ca era CBR sau NSR de 125 sau chiar si o saracie de scuter de 50. Nu sunteti deloc mai presus decat conservarii aia care se bucura la accidentele noastre si exclama: "Asa va trebuie, donatorilor de organe!" Daca erau romani, tot forumul vuia ca erau baieti buni, ca era praf/nisip pe sosea, ca mai stiu eu ce, dar in situatia data, cand un copil a ramas fara un parinte, voi va bucurati!

 

RIP!

 

:goodposting:

 

In primul rand nu se stie daca avea permis cat.A ,nu cred sa fi avut ....atunci de ce trebuie sa citesc asta pe un forum de motociclism postat la rubrica de accidente ?! Ce urmeaza ? Posturi de retete ,pitipoanca.ro ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 iunie 2011: 129 de ani de la nașterea Mareșalului Ion Antonescu. Un mic cadou..

 

Este erou national, si noi inca credem ca e criminal. Cuvinte puse de straini in gura noastra, ca sa avem ce vorbi. Francezii ce ce (cuvant urat) mea au voie sa-l pretuiasca pe Napoleon?

 

Si chiar daca ar fi fost criminal, japonezii isi sarbatoresc criminalii de razboi, pentru ca sunt eroi pentru ei. Criminali sunt pentru americani...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...