Sari la conținut

accident electroaparataj 28.07.2011


liviu_r1
 Share

Postări Recomandate

stie careva ceva ce sa intamplat ieri in jurul orei 18:00 era o motoreta pe jos 2jaloane si politie facea masuratori nustiu ce motocicleta era !ceva detalii care stiti ?

 

Mai, unii ma exasperati cu puerilitatea voastra!...daca nu stii sa-ti completezi un profil, si sa scrii suficiente detalii in ce postezi lasa-te de dat informatii incomplete...unde?..in ce oras s-a intamplat?..in ce cartier?...tu crezi ca lumea incepe si se sfarseste cu zona ta?...cu cartierul tau?..cu oradul tau?...e vorba de Bacau?...de Barlad?...de Ferentari?...

 

...ce e trist e ca din pacate santeti muuuulti din astia...si folositi motociclete....foarte periculos!!!...s-a umplut tara de raceri, reisari, sau cum va spuneti...si rubrica de accidente!...

Editat de soimumaltez
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai e simplu... e in bucuresti. b-dul Pantelimon (daca nu ma insel) langa Electroaparataj. eu m-am prins!

 

exista vreun Electroaparataj in alt oras?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai e simplu... e in bucuresti. b-dul Pantelimon (daca nu ma insel) langa Electroaparataj. eu m-am prins!

 

exista vreun Electroaparataj in alt oras?

 

 

eu nu am de unde sa stiu ca electroaparataj este in bucuresti, putea fi si-n iasi

 

 

 

@ CryAngel27

later edit: off topic: numele motocicletei mele tot Shifter este, apare acelasi nume ?

 

http://www.quizopolis.com/biker-name/name-generator/5625/

Editat de theos_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am de unde sa stiu ca electroaparataj este in bucuresti, putea fi si-n iasi

 

Am dat eu informatia unde este Electroaparataj in continuare ca sa stie alti.

 

LE: offtopicut!: poate avem acelasi pronume :D , dar de familie nu prea cred. sau de S.S.

Editat de CryAngel27
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locul accidentului este in Bucuresti, Pantelimon, intre Piata Delfinului (blv Chisinau) si intersectia Soseaua Pantelimon cu Soseaua Iancului .

Editat de DKWraith2Anen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, unii ma exasperati cu puerilitatea voastra!...daca nu stii sa-ti completezi un profil, si sa scrii suficiente detalii in ce postezi lasa-te de dat informatii incomplete...unde?..in ce oras s-a intamplat?..in ce cartier?...tu crezi ca lumea incepe si se sfarseste cu zona ta?...cu cartierul tau?..cu oradul tau?...e vorba de Bacau?...de Barlad?...de Ferentari?...

 

...ce e trist e ca din pacate santeti muuuulti din astia...si folositi motociclete....foarte periculos!!!...s-a umplut tara de raceri, reisari, sau cum va spuneti...si rubrica de accidente!...

imi cer scuze domu expert este vb de Bucuresti!

 

se pare ca e in bucuresti cartierul pantelimon vis-a-vis de electroaparataj ..

ai derptate daca stai acolo in zona cunosti

 

Mai, unii ma exasperati cu puerilitatea voastra!...daca nu stii sa-ti completezi un profil, si sa scrii suficiente detalii in ce postezi lasa-te de dat informatii incomplete...unde?..in ce oras s-a intamplat?..in ce cartier?...tu crezi ca lumea incepe si se sfarseste cu zona ta?...cu cartierul tau?..cu oradul tau?...e vorba de Bacau?...de Barlad?...de Ferentari?...

 

...ce e trist e ca din pacate santeti muuuulti din astia...si folositi motociclete....foarte periculos!!!...s-a umplut tara de raceri, reisari, sau cum va spuneti...si rubrica de accidente!...

...ce e trist e ca din pacate santeti muuuulti din astia...si folositi motociclete....foarte periculos!!!...s-a umplut tara de raceri, reisari, sau cum va spuneti...si rubrica de accidente!... aici ai deraiat de la subiect grav !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba. Doar curca malteza nu e din cacapitala, ca sa-si dea seama unde e Electroaparataju'. :wacko:

Simte doar nevoia sa epateze si sa-i traga pe toti de urechi, din cauza ca nu e el in stare sa citeasca titlul unui topic.

 

 

Mai sunt si altii.. culmea, moderatori!

 

Side-topic: ieri la ora 19 era o motocicleta galbena lovita urat in fata pe barbu vacarescu la billa (in Bucuresti, sector 2). Numar IF-xx-FUG. O tanti cu un seat ibiza gri nu a acordat prioritate motocicletei. Motociclistul am inteles ca era doar zgariat. Plecase ambulanta cand am trecut eu.

 

Am facut un topic dar a fost sters din cauza unei confuzii de strada (din repezeala am scris floreasca in loc de barbu vacarescu).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, unii ma exasperati cu puerilitatea voastra!...daca nu stii sa-ti completezi un profil, si sa scrii suficiente detalii in ce postezi lasa-te de dat informatii incomplete...unde?..in ce oras s-a intamplat?..in ce cartier?...tu crezi ca lumea incepe si se sfarseste cu zona ta?...cu cartierul tau?..cu oradul tau?...e vorba de Bacau?...de Barlad?...de Ferentari?...

 

...ce e trist e ca din pacate santeti muuuulti din astia...si folositi motociclete....foarte periculos!!!...s-a umplut tara de raceri, reisari, sau cum va spuneti...si rubrica de accidente!...

Dute si bea un pahar de apa rece cu gheatza, pe urma suna dupa o fata fierbinte sa vina sa te calmeze. Colericule!!! Electroaparataj, daca nu stii unde este, asta e. Ce te enervezi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat eu informatia unde este Electroaparataj in continuare ca sa stie alti.

 

LE: offtopicut!: poate avem acelasi pronume :D , dar de familie nu prea cred. sau de S.S.

Cine e asa de malformat genetic incat sa poarte pronumele in loc de prenume?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, unii ma exasperati cu puerilitatea voastra!...daca nu stii sa-ti completezi un profil, si sa scrii suficiente detalii in ce postezi lasa-te de dat informatii incomplete...unde?..in ce oras s-a intamplat?..in ce cartier?...tu crezi ca lumea incepe si se sfarseste cu zona ta?...cu cartierul tau?..cu oradul tau?...e vorba de Bacau?...de Barlad?...de Ferentari?...

 

...ce e trist e ca din pacate santeti muuuulti din astia...si folositi motociclete....foarte periculos!!!...s-a umplut tara de raceri, reisari, sau cum va spuneti...si rubrica de accidente!...

Daca erai din Bucuresti si vedeai accidentul,stiai ce si unde e electroaparataj? A intrebat cine stie detalii,nu cine e mai tare-n maciuca...si nu inteleg de ce esti asa nevricos!!!? :crack:

Editat de blueenduro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine e asa de malformat genetic incat sa poarte pronumele in loc de prenume?

 

Hmm...promotia bac 2011?!

 

..on topic --STIE CINEVA CEVA???? :unsure: DESPRE ACCIDENT...

 

 

Da mah, toti stim, dar nu vrem sa spunem.

 

Ce sa mai...jenant! Omul ala poate se zbate intre viata si moarte si unii fac teoria c.acatului. Initiatorul topicului nu a dat detalii suficiente,au fost altii amabili sa spuna exact locatia. Nu inteleg de ce trebuie adus totul la stadiul de saturatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm...promotia bac 2011?!

 

 

 

 

Da mah, toti stim, dar nu vrem sa spunem.

 

Ce sa mai...jenant! Omul ala poate se zbate intre viata si moarte si unii fac teoria c.acatului. Initiatorul topicului nu a dat detalii suficiente,au fost altii amabili sa spuna exact locatia. Nu inteleg de ce trebuie adus totul la stadiul de saturatie.

 

Probabil e vreun motociclist care nu are cont aici. Asa ca s-ar putea sa aveti de asteptat pina sa apara cineva cu detalii

 

Acolo este iesire/intrare pentru parcarea blocului, probabil ca ori a iesit careva din parcare fara sa se asigure, ori a intrat in parcare direct de pe banda a 2-a.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu exista motociclisti care nu au cont aici.

cine nu are cont aici nu e motociclist.

Offtopic: As vrea sa-ti transmit o injuratura sau o lauda pentru aceasta replica (inca nu m-am decis), dar nu pot pentru ca sunt moderator aici si ar fi interpretat gestul ca o provocare ca sa te pot pedepsi fara motiv mai tarziu. Treaba ar trebui dezbatuta la bere nu pe forum dupa parerea mea :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic: As vrea sa-ti transmit o injuratura sau o lauda pentru aceasta replica (inca nu m-am decis), dar nu pot pentru ca sunt moderator aici si ar fi interpretat gestul ca o provocare ca sa te pot pedepsi fara motiv mai tarziu. Treaba ar trebui dezbatuta la bere nu pe forum dupa parerea mea :drink:

poi hai sa ne strangem mai multi si sa iesim la o terasa ceva zilele astea!care se baga ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine e asa de malformat genetic incat sa poarte pronumele in loc de prenume?

 

te rog sa ma ierti ca am gresit si ca eu sunt mai francez, regionalist si "latinos".

 

http://dexonline.ro/definitie/pronume ... poftim, prin confunzie si am gresit, asa-i?. te pup, domnul profesor Penetru.

 

nu sunt eu de vina ca sunt malformat genetic. :cheers:

 

PS: eu aprieciez pe oameni care au rabdare si sa explice cum trebuie, nu sa jigneasca aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum crezi ca ajungi la super membru?!

 

hint: nr de posturi!

 

Si daca se ajunge acolo,....se primeste ceva??? Ca prea vad multi disperati care o ard aiurea, doar ca sa se bage in seama, fara a spune nimic pertinent!!!

Am citit 3 pagini, ca sa aflu ca unul e frustrat si nevricos ca nu stie unde e Aparatajul (si daca ar sti, la ce i-ar folosi?), ca altul are nume si "pronume", etc...GOD!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca se ajunge acolo,....se primeste ceva??? Ca prea vad multi disperati care o ard aiurea, doar ca sa se bage in seama, fara a spune nimic pertinent!!!

Am citit 3 pagini, ca sa aflu ca unul e frustrat si nevricos ca nu stie unde e Aparatajul (si daca ar sti, la ce i-ar folosi?), ca altul are nume si "pronume", etc...GOD!

 

Nu-s super membru, asa ca nu stiu daca se da ceva sau nu, insa din cate am observat, mancatul la rahat este un mod de viata pentru unii.

Cat despre a doua afirmatie....Ai aflat lucruri noi!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...