Sari la conținut

PLECARE MARE - VINERI 30 APRILIE


radupop
 Share

Cat de devreme sa plecam ?  

18 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

- Vineri dimineata intalnirea la ora 9.30, cu plecare la 10.00 FIX in AGIP-ul de la capatul Colentinei.

- Se va pleca in "valuri" in functie de tipul de motor si de gasti (oricum nu e bine sa mergem in turma mare).

- Opriri pentru alimentare, tigari, pipi si reintregirea grupului la :

- Urziceni - Petrom

- Slobozia - Shell

- Intalnirea finala este la Shell-ul de la intrarea in Constanta (pe stanga la 10 km inainte de CT).

 

!!! Atentie, vor fi amplasate foarte multe radare si echipaje de politie pe tot traseul, nu neaparat pentru noi, ci pentru conservari. Fiecare grup ar fi bine sa aiba un deschizator de drum cu anti-radar si o trusa medicala moto (sau auto).

Primul anti-radar il am eu, pentru cine vine cu gasca mea. Trusa medicala incropesc pana vineri.

 

 

Bafta si drum bun :D

 

Ora finala de plecare poate suferi modificari, in functie de voturile voastre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai fiecare si-a aranjat unde a putut. Nu exista o tinta fixa, decat petrecerile din Mamaia...(Hanul Piratilor si GMP)....

Din Constanta ne imprastiem, fiecare la destinatia lui...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

radu noi plecam la 8 asha ca pana ne prindetzi din urma va mai facem noi update la starea drumului... :D daca-mi dai nr tau de mobil, of course...

 

shi daca plecati la 10 FIX probabil ne vedem la 12 la shell in CT :D

 

ride safe guys & girls!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

radu noi plecam la 8 asha ca pana ne prindetzi din urma va mai facem noi update la starea drumului...  :D daca-mi dai nr tau de mobil, of course...

 

shi daca plecati la 10 FIX probabil ne vedem la 12 la shell in CT  :D

 

ride safe guys & girls!

0723344022 - Radu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pa la ora 8 plecam si noi (subsemnatu', Ivan Dnepr si BIG+ care s-o mai nimeri) .Viteza de croaziera linistita, 80-90...in cta in jur de ora 12 poate ne intalnim si cu baietii din Iasi si cap compas VV.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care pleaca la 10.00: avem un radar detector dar nu am gasit trusa medicala...

Avem un pit-stop la popasul Malu (10 km inainte de comuna Balaciu, la 90 km de Buc) unde ne unim cu cativa baieti din Ialomita (ne asteapta cu mici si sucuri...).

 

See ya at 10.00 ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa plec vineri dimineata. Dar poate facem un grup cei ce nu vrem sa o frigem mai mult de 140 - 150 . deci ?

subscriu.

n-am kef sa merg doisase-doiopt ...

in printip ne intalnim pe la 8.00-8.30 la agip colentina si vedem de acolo care si cum ne impartim in grupuri de viteza. la fel si cum ne vom gasi ulterior. in constanta presupun; acolo vedem care merge 'n vv, care ramane ...

 

@ bandi: ai pus punctul pe i nene ... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... nu am gasit trusa medicala...

TRUSA MEDICALA: se gasesc "rezerve" la magazinele de piese auto, sunt facute de vesta investments - strict "ingredientele", fara cutia de plastic; le bagi intr-o posheta shi... asta este!

 

in cel mai rau caz o iei p'aia de la mashina - care are...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Musashi, cum sa nu ne gasim nene, est' copil ? in coispe metri patrati cat are agipul colentina ...

am un ZX6R 2001 verzisor cu negru :D ... haina gri, casca gri ... eu sunt alb ... ferkezuit la capsor, lucios manca-l-ar mama ... :D :)

pana la urma cine vine la 8.00 domnilor ? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seariders MC Constanta va asteapta la modernul camping GPM (imediat la iesirea din Mamaia spre Navodari - va fi pus si un banner)

Avem un camping intreg (10.000 mp) la dispozitie. peste 1000 de mici si doar 500 litri de bere on the house.

Am pregatit 80 locuri de cazare la casute de doua si trei locuri la pretul de 180.000 / loc / zi.

Care cum vine se cazeaza fara alte prioritati... se umple - mai sunt campinguri sau poate isi aduce un cort.

Vremea va fi super, inclusiv pentru baie in mare !!!!!

Informatii la 0745 619 619 - Adrian

post-13-1083272137_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seariders MC Constanta va asteapta la modernul camping GPM (imediat la iesirea din Mamaia spre Navodari - va fi pus si un banner)

Avem un camping intreg (10.000 mp) la dispozitie. peste 1000 de mici si doar 500 litri de bere on the house.

Am pregatit 80 locuri de cazare la casute de doua si trei locuri la pretul de 180.000 / loc / zi.

Care cum vine se cazeaza fara alte prioritati... se umple - mai sunt campinguri sau poate isi aduce un cort.

Vremea va fi super inclusiv pentru baie in mare !!!!!

Informatii la 0745 619 619 - Adrian

Sar'mana conasilor !!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tovarase "SESAR", mergi la mare maine, ev cu GBH? Esti binevenit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...