Sari la conținut

Seawolves Bike Fest V - Mamaia 2012


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 119
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu merge nimeni din Bucuresti pe la Ostrov? Mi-e dor de drumul ala si chiar daca e un pic mai lung drumul va GARANTEZ ca merita! As pleca vineri, flexibil la orar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a incercat si cu altfel de muzica intr-un colt amenajat special pentru asa ceva acum doi ani si nu a fost apreciat aspectul. Trecand peste faptul ca se vor simti cu siguranta bine si cei care nu agreeaza in mod special muzica rock, la festul nostru exista alternativa mersului in club daca vrei... clubul Tribute care este pozitionat chiar langa noi fiind deschis sambata ;)

Bleah

 

Nici eu nu ma omor cu rock-ul dar am ajuns anul trecut acolo si m-am distrat de nota 10.Anul asta am vrut sa strang gasca mare dar toti prietenii s-au dat loviti asa ca imi iau fata si plecam singuri.

vezi ca maine dimineta pleca un grup de valahi din targoviste si maine dupa amiaza altii :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare pt Bucuresteni: Cine ma adopta si pe mine? :D Din pacate s-ar putea sa raman fara parteneri de drum asa ca vreau( fara sa deranjez prea mult) sa ma alatur unui grup :D Promit atat eu cat si murgul meu sa fim cuminti :rolleyes:

 

Te bagi vineri pe la Ostrov?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecare vineri din Bucuresti, 3 moto, se pleaca pe Calarasi si se trece Dunarea cu bacul. Plimbare, fara graba.Loc de intalnire: ultima benzinarie Petrom de pe Sos. Pantelimon (inainte de Lebada, la iesirea din oras)Ora 09.00-9.15Plecarea: 9.45-10.00 :cheers:

 

 

Te bagi vineri pe la Ostrov?

 

Va asteptam la Petrom de pe sos. Pantelimon la 9:00?

Ruta este: Branesti - Fundulea - Lehliu - Calarasi - Silistra - Ostrov - Baneasa - Adamclisi - Cobadin - CT - Mamaia.

 

Deocamdata suntem 3 moto si se merge relax. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va asteptam la Petrom de pe sos. Pantelimon la 9:00?

Ruta este: Branesti - Fundulea - Lehliu - Calarasi - Silistra - Ostrov - Baneasa - Adamclisi - Cobadin - CT - Mamaia.

 

Deocamdata suntem 3 moto si se merge relax. :cheers:

 

Foarte cool dar cam devreme. O sa fiiu acolo totusi! Se poate un numar de telefon? Pe privat daca nu vrei sa il postezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata ma ..!! mai este putin si ne punem la drum, deabe astept..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata pe la 12-13 o taiem si noi....

daca vrea careva......

 

Care noi ?

 

Eu o sa plec abia sambata pe la 2 din Bucuresti. Daca mai sunt si altii in situatia asta, poate ne sincronizam. :cheers:

 

M-as baga si eu la drum... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@marmota - PM!

 

Daca mai sunt voitori sa ni se alature sunt bineveniti! :moto:

 

Da-mi nr pe PM ca poate vin si eu cu un prieten.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe la 10.30 plecam din Taxare de la Fetesti cateva motoare.Daca vreti sa va atasati la grup va asteptam.Atentie sporita ca sambata sunt radare multe pe autostrada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

superb nota 10! organizare perfecta! muzica super! curat in camping, oameni cumsecade , toalete curate! BRAVO SEAWOLVES!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve, s-au gasit azi dimineata 2 chei: o cheie moto (cu un breloc in forma de geaca de piele, alaturi de o cartela de acces magnetica rotunda) si inca o cheie mai mica (probabil de la un topcase). Revin maine cu foto, cine si le recunoaste din descriere rog sa dea PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca sambata i s-au furat cheile de pe plaja la un tip, avea un naked parca .. hornet, bandit... Poate sunt ale lui .

 

 

Salutare

 

Da,cheile care s-au furat erau ale mele, de fapt erau cheile de la doua motociclete,un bandit si un hornet.La chei aveam un breloc cu honda.

Ce ma doare cel mai tare este ca s-au furat si actele de la bandit cu tot cu permis,buletin si carduri, care evident sunt blocate.

Daca cineva aude ceva as ramane recunascator daca ar posta aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata la pranz stiu ca va venise platforma spre bucuresti, ca oamenii mi-s prieteni. daca s-au gasit cheile, ma bucur!

 

in alta oridine de idei, cine n-a fost, ca de obicei a avut de pierdut o super intrunire, cu oameni de nota 10 cu felicitari, atat intre organizatori, cat si intre participanti. multumiri inca o data prietenilor de la Seawolves!

 

sambata la pranz stiu ca va venise platforma spre bucuresti, ca oamenii mi-s prieteni. daca s-au gasit cheile, ma bucur!

cu un pic de noroc, actele vor aparea. mi s-a intalmplat acum ceva ani sa gasesc in fata portii casei un portofel cu acte cu care m-am dus la politie sa-l predau. cei de acolo mi-au spus ca aruncarea "la vedere" a actelor e o practica comuna a gainarilor marunti care sunt interesati doar de cashul din portofele.

n-ar strica totusi atentie sporita in zona unde locuiesti/ce postezi pe facebook (daca ai si nu e protejat corespunzator, daca pleci de acasa si dai check-in in diverse locuri), cat si asupra conturilor personale (orice incercare de fraudare); presupun ca ai declarat deja la politie actele lipsa...

bafta sa fie bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-32096-0-82613100-1339393247_thumb.jpgpost-32096-0-74949200-1339393258_thumb.jpg

Salve, s-au gasit azi dimineata 2 chei: o cheie moto (cu un breloc in forma de geaca de piele, alaturi de o cartela de acces magnetica rotunda) si inca o cheie mai mica (probabil de la un topcase). Revin maine cu foto, cine si le recunoaste din descriere rog sa dea PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...