Sari la conținut

accident statuie aviatorilor, motociclist mort!


iuliano
 Share

Postări Recomandate

m-a sunat cineva acum , si mi-a zis ca se faceau masuratori si un motociclist este acoperit. Cica ar fii un motor si un taxi, zona statuii de la aviatorilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 165
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

m a sunat un prieten. Motociclistul mergea spre romana, taxiul a trecut pe rosu sau nu s-a asigurat.

Motociclistul avea 160 si nu a mai putut frana, s a proptit in portiera de la pasager a taqxiului.

Cica ar fi murit pe loc. A murit regulamentar cum s ar spune ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cine il cunosteau este vorba de un baiat de 22 ani sper sa nu ma insel.........cunoscut printre noi drept "Grizzly"..........e clar ca avea viteza dar pentru cine nu il stia nu era nicidecum genul forjator dimpotriva chiar.......nu stiu ce sa mai spun m-am plimbat aseara cu el prin tot orasul pana pe la vreo 4 dimineata si eu cu 600 cc eram mereu inaintea lui iar el cu k5 1000 etc si inainte cu Srad care l-a avut la fel nu intrecea masura.......a tras si el de ea acum si s-a intamplat nebunia asta.........parerea mea este ca cine merge tare sa mearga numai tare........cine merge incet sa nu incerce altceva decat ceea ce nu este !!! e doar parerea mea

 

 

 

RIP my friend :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu pot sa cred ca este vorba despre tine Grizzly, acum cativa ani, cateva luni, ne plimbam impreuna prin tot orasul pana noaptea tarziu si niciodata nu mergeai cu viteza, erai mereu safe, dar se pare ca asta nu conteaza prea mult intr-un asemenea trafic care este in Bucuresti.... Cuvintele sunt de prisos acum, Dumnezeu sa te odihneasca, iar tu sa veghezi de acolo de sus asupra noastra.

 

:rose: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclistul cunoscut sub numele de ``Grizzly`` venea dinspre P-ta Charles de Gaulle spre P-ta Victoriei iar la Statuia Eroilor Aerului un taximetrist neacordand prioritate i-a taiat fata,motociclistul luandu-l in plin...a murit pe loc.

 

 

DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost ocolo...pentru mine este o imagine de "cacao" ce a facut ce nu a facut, il stiam .......................................................................................................................

Dumnezeu sa il ierte. No comment

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate stirile de la ora 7 au inceput cu aceasta stire trista. Conteaza daca a avut viteza doar pentru noi care putem sau nu putem sa tragem vreun invatamant , caci idioti care n-o sa se asigure o sa mai fie. Dumnezeu sa-l ierte si sa dea tarie familiei sa treaca prin asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca taximeTristul sa infunde puscaria.

O s-o infunde timp de trei ani cu suspendare. Pacat de tineretea lui! Dumnezeu sa-l ierte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt mine era inexplicabil cum acel taxi era situat cu fata catre consulatul italiei..din pacate ,am avut drum in zona la ora aia si am vazut urmarile..

si nu era un tigan,de data asta,ci un nene in varsta..ai crede ca taximetristii mai in varsta sunt mai intelepti..

scena aia nu mi-a dat pace multe ore..

te gandesti ca ai iesit la o plimbare si in cateva zeci de minute ti se aprind lumanari la cap..

si tocmai ce ii spuneam unui coleg de munca ,aseara la ora schimbului,fiind cu motoru' ,sa fie atent ca e jale pe strazi..

nu ca el n-ar sti..

pacat de tineretea lui..si de parinti..

ODIHNEASCA-SE IN PACE! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa il ierte...Pacat pt tineretile lui...dar mi se pare doar mie sau 160KM/H este un pic cam mult pt o artera destul de circulata din bucuresti??? Oricum este tardiv...PACAT...MARE PACAT :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa il ierte...Pacat pt tineretile lui...dar mi se pare doar mie sau 160KM/H este un pic cam mult pt o artera destul de circulata din bucuresti??? Oricum este tardiv...PACAT...MARE PACAT :(

nu este, el nu mergea asa de obicei, el era cu capul pe umeri si nimeni nu-si explica ce l-a apucat, probabil era foarte excitatnta sicana ce o formeaza statuia in mijlocul bulevardului...sa-i fie tarana usoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...