Sari la conținut

Un Pic De Distractie Nu Strica...


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 228
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Plescoi, te ocupi tu de plescoi sau inteleg gresit? ;) Super gest! :burnout:

 

Eu m-am apucat de ornamente. Ofer modele spre decupare+lipire celor care doresc si pot. Am nevoie de niste hartie cerata. Cine stie unde pot gasi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratilor, mie, daca imi permiteti , imi plac lucrurile un pic organizate. Hai sa ne intalnim atunci in timpul zilei sa nu ne imbatam...cel putin eu as vrea sa stiu in primul rand unde are loc evenimentul, cata lume (estimativ) vine ...si cam atat...sau poate ne mai vin idei organizatorice...nu va suparati dar unii ca mine care nu cunosc pe nimeni sigur s-ar simti stingheri venind pentru prima data la o petrecere cu lume necunoscuta...parerea mea, no ofence!

Eu te stiu. Daca-ti aduci aminte, ne-am intersectat intr-o seara la Laptarie, jos, la intrare. Eram cu Toni si ati vorbit voi muuult despre Intruder. Era cam prin septembrie, daca-mi aduc bine aminte. :burnout:

 

O sa incerc sa fiu si eu pe-acolo, sa vad cum reusesc sa ma sustrag de la trebuirilii astealalte. :D

 

@Kali: la decupat cred ca ma pricep si eu, doar sa vedem cum facem sa intru in posesia modelelor. Hartie cerata nu stiu de unde ai putea face rost... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TIPO - AKTIS SA

Amplasare:

Pavilion 12 Stand 074

Adresa:

SOS.PIPERA-TUNARI NR.2D

Localitate: VOLUNTARI

Tara: ROMANIA

Telefon: ++4(0)21-2432233, 2432234

Fax: ++4(0)21-2432237

E-mail: office@tipoaktis.ro

 

Domeniu:

- Hartie cerata, hartie pergament, alte tipuri de hartie ; Carton lis, carton ondulat, carton multistratificat, alte tipuri de carton ; Materiale complexe de ambalare ; Cutii, saci, pungi, alte articole din carton ; Folii din PE, PP, PVC, polistiren, nylon, aluminiu ; Etichete.

 

 

Plescoi, asa e la inceput, deh, daca nu iti misti fundu prin Etrusco sau Arc, nu ai cum sa ne cunosti...nici eu nu cunosc pe toata lumea, dar ma duc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, buna idee...

O sa ma duc sa sap prin subsol sa vad ce gasesc pentru copchii.

 

Plescoi, vad ca si tu esti un Andrei. Cred ca o sa ne cante astia karaoke toata seara pana nu mai auzim bine.

 

Deci daca aveti nevoie de ceva, eu sunt alaturi (stau in Iancului) si pot sa ajut cu deplasari cu masina, carat diverse si facut loc in fata barului cu bullbar-ul de la Niva :burnout:

 

Din pacate cu timpul stau f prost si nu pot sa ma apuc sa tai hartiute...

 

Pot sa vin mascat in miner/speo sa imput tot barul cu acetilena ? (Il si luminez)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kali e super tare la karaoke! :D Trust me, am avut ocazia sa vaz/auz. Daca va va canta Kali toata seara, n-o sa aveti probleme cu urechile.

 

In schimb, ascundeti microfonul daca ma vedeti! ;)

 

 

 

 

@Kali: deci cum facem cu decupajele alea? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa. am vizitat, in sfarsit, localul, care va mai suferi niste modificari faine.

 

Am vb cu patronul, ne pune la dispozitie gratarul si, printre altele, se poate face si karaoke, chiar si el are pe-acolo ceva :yikes: Bautura se cumpara din bar, are tot ce vreti si ce nu vreti in materie de bautura si cafele. Io mi-am rezervat niste crema de whisky, ca Suza ramane acasa ;)

 

 

So, ca sa ne organizam:

 

1. plescoi, anunta-ma, pls, via PM sau messenger, cum stam cu plescoii :P

2. care aveti dovleci dati de stire. Eu am produs vreo 3. Ar mai fi nevoie de fo 5-6. Lumanarele d-ale in carcasa metalica am in dotare.

3. tre cumparate paine, mustar, servetele si farfurii din plastic. Am nevoie de cineva care sa ma ajute (eventual vreo "victima" care se condamna singura si nu bea in seara aia, ca sa poata veni cu masina).

4. a ramas ca se organizeaza ca bal mascat, asa ca, va rog frumos, nu va sfiiti sa veniti costumati, cat mai trasnit posibil. Chiar daca asta presupune sa veniti in halat de baie si ghete moto in picioare (varianta pe care am auzit-o in seara asta :D ). In fond, petrecerea o fac petrecaretii, asa ca.. :wink: :blbl: :D

 

 

Cea mai deosebita 'aparitie" va fi premiata cu un tort :kick:

Kali sunt.. :burnout:

Editat de high_dive_eagle
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare! Abia astept sa se intample! Sa vad cu ce vin si eu si gasca noastra... Deocamdata pot contribui cu bani si multe fursecuri. Ma mai gandesc pana atunci sa vad ce idee imi vine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa. am vizitat, in sfarsit, localul, care va mai suferi niste modificari faine.

 

Am vb cu patronul, ne pune la dispozitie gratarul si, printre altele, se poate face si karaoke, chiar si el are pe-acolo ceva :P Bautura se cumpara din bar, are tot ce vreti si ce nu vreti in materie de bautura si cafele. Io mi-am rezervat niste crema de whisky, ca Suza ramane acasa ;)

So, ca sa ne organizam:

 

1. plescoi, anunta-ma, pls, via PM sau messenger, cum stam cu plescoii :kick:

2. care aveti dovleci dati de stire. Eu am produs vreo 3. Ar mai fi nevoie de fo 5-6. Lumanarele d-ale in carcasa metalica am in dotare.

3. tre cumparate paine, mustar, servetele si farfurii din plastic. Am nevoie de cineva care sa ma ajute (eventual vreo "victima" care se condamna singura si nu bea in seara aia, ca sa poata veni cu masina).

4. a ramas ca se organizeaza ca bal mascat, asa ca, va rog frumos, nu va sfiiti sa veniti costumati, cat mai trasnit posibil. Chiar daca asta presupune sa veniti in halat de baie si ghete moto in picioare (varianta pe care am auzit-o in seara asta :yikes: ). In fond, petrecerea o fac petrecaretii, asa ca.. :sick: :wink: :blbl:

Cea mai deosebita 'aparitie" va fi premiata cu un tort :hug:

Kali sunt.. :burnout:

 

 

Deci ma condamn eu sa... beau si sa las masina acolo sa o iau a doua zi... :D :D Deci o sa mergem sa luam de toate si apoi... arrrrriba!!!... Tel e la profil. De abia astept.

Editat de andreisamoil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Tata, care ai o oala maaaaare, d-aia ca de restaurant, sa fierb sarmalele in ea? Nu glumesc. Daca aveti pile la un restaurant, pls, o cratita maaaaaare si un ceaun maaaaare, sa tragem o mamaligutza :burnout: ;)

 

 

Need help. Dati cu search. De asemenea, includeti in cuv de cautare si "ardei iuti murati". Ca io i-am lichidat. Mai am o chestie facuta cu ulei de masline si ardei iuti uscati maruntiti in ea (care merge de minune cu calzone). Dar e criminala. Pot s-aduc d-aia. daca va place, mai face fata. :yikes:

 

 

 

2. CD-uri cu muzica de toate felurile (minus manele, va rog frumos) si piese pt karaoke . Nu scapa nimeni necantat :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai vine cineva cu pc-ul? Ca am cateva melodii (nu multe, ca nu pot sa le downloadez pe toate ca nu mai intra ala de la care luam pe dc++), dar is MPEG-uri, ca au si versurile, exact cum trebuie (cam 80-90 de melodii). Laptop-ul are ecranul prea mic si oricum nu ma risc sa ma car cu el, ca probabil iar o sa ma matolesc :burnout: si nu am chef sa-l platesc de bun la firma. In rest cu ce putem ajuta? Daca nu s-a facut sedinta, eu am ramas in aer.

 

LE: ptr cate persoane vor fi pregatirile, pana la urma?

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt karaoke... patronul "are el pe-acolo ceva".. inseamna ca are scule (microfoane cat de cat ok), soft si piese destule ca sa gaseasca fiecare ce-si doreste sa cante?

 

Daca nu.. as putea ajuta la capitolul asta, pot imprumuta de la work un mixer, 2 mic-uri wireless destul de ok... o boxa doua (dar sunt foarte mari si grele)...

 

De asemenea pot face rost de soft si piese pentru karaoke.. PC ne mai trebuie!

 

daca e nevoie spuneti :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dat fiind ca mai sunt doar cateva zeci de ore, poate face cineva un rezumat la tot ce-i in topicul asta??? ;)

de felul: locatie(harta daca este)/ interval orar/ in ce consta intrarea/ care-s pretentiile propritarului carciumei/ cu ce putem veni si cu ce nu.. ma rog, scopu' si durata.. care este! :burnout:

 

@Kali: Luam si PC-ul in conserva alaturi de sarmale, daca nu se ofera altcineva din vecinatatz de p-acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dat fiind ca mai sunt doar cateva zeci de ore, poate face cineva un rezumat la tot ce-i in topicul asta??? ;)

de felul: locatie(harta daca este)/ interval orar/ in ce consta intrarea/ care-s pretentiile propritarului carciumei/ cu ce putem veni si cu ce nu.. ma rog, scopu' si durata.. care este! :burnout:

 

@Kali: Luam si PC-ul in conserva alaturi de sarmale, daca nu se ofera altcineva din vecinatatz de p-acolo.

 

Am zis ca vin eu daca aveti nevoie de transport. Desktopul meu insa nu il pun la bataie ca... e greu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...