Sari la conținut

Camere HD pe Moto - Totul Despre


John Paul
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stie cineva unde gasesc si eu sistemul asta de inchidere pt un 3+ PE STOC si nu ebay???

in mod normal ar trebuii sa fie orunde unde se comercializeaza gorpo mai ales in magazine de profil electronic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am observat ca la viteze de +150 ai un diconfort real din cauza camerei (fac muschi la git).

aceiasi problema am observato si eu. la peste 200, deja ma luptam sa nu scap capul pe spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, am intrat si eu in club. :rusinica: De mult imi statea gandul sa-mi iau camera si, dupa cum am citit pe aici, lansarea GoPro 4 este un prilej bun sa te faci un un GoPro 3+ la pret decent. :rolleyes:

 

post-28093-0-95298700-1419971795_thumb.jpg

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu se vinde ca piesa separata.

Am observat... pana la urma am luat-o de pe ebay si ca sa fiu sigur am luat-o din aluminiu...

 

1300, cu tot cu card de 64.

Nicu, mi se pare ca ai dat cam mult pe ea... eu am luat-o cu 1200 + LCD + 2 Bat + Bat SELFIE :) + Accesoriile ei + Card de 32gb...

Am vandut LCD-ul ca nu am ce face cu el, si am iesit cu camera in 1000ron :D Oricum sa o stapanesti sanatos :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nicu, mi se pare ca ai dat cam mult pe ea... eu am luat-o cu 1200 + LCD + 2 Bat + Bat SELFIE + Accesoriile ei + Card de 32gb...

Am vandut LCD-ul ca nu am ce face cu el, si am iesit cu camera in 1000ron :D Oricum sa o stapanesti sanatos.

Ai luat-o foarte bine, Alex. :rolleyes:

Initian am vrut sa iau 3+ Silver. In ultimele zile am tot sunat si erau deja vandute pe la 900-1100. Am dedus ca Black-ul merita 200 lei in plus (cu tot cu card). Poate, daca mai asteptam putin, gaseam ceva si mai ieftin, dar vreau s-o folosesc si la ski, iar maine ma duc la Toplita. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde ai luat asa ieftin?

Initial tipul cerea 1400 pe ea dar i-am facut oferta de 1200 si a acceptat. OLX-ul e baza :))

 

Ai luat-o foarte bine, Alex.

Initian am vrut sa iau 3+ Silver. In ultimele zile am tot sunat si erau deja vandute pe la 900-1100. Am dedus ca Black-ul merita 200 lei in plus (cu tot cu card). Poate, daca mai asteptam putin, gaseam ceva si mai ieftin, dar vreau s-o folosesc si la ski, iar maine ma duc la Toplita.

Bro, tu sa fi fericit... sa o stapanesti sanatos :) Oricum blackul este cel mai ok... eu daca nu vroiam sa faca si poze in timp ce filmeaza cred ca mergeam pe silver sau white...dar black-ul este singurul care poate face asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1300, cu tot cu card de 64.

nu-i rau.

 

eu mi-as mai lua una din aia ieftina, la 600lei. as lua-i de aici ca pot sa scap de TVA prin firma. dar o sa ma uit poate vad vreo oferta de eliminare a stocului la vreun 3 black

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pui si tu parbriz alb, ca sa te poti baga sub el la 250km/h. Deaia ai SBK . Cea mai mare teapa parbrizul negru, tre sa stai mereu cu capul mai sus. Si tu chiar iesi din curte direct pe A2.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dilema ta am avut-o si eu, dupa ce am citit nisre review-uri in strainatate si am vazut contra ptr 4: bateria slaba.

Eu am ales 3+ si nu imi pare rau deloc!


» Post actualizat in 06 Jan 2015 19:27

Dilema ta am avut-o si eu, dupa ce am citit nisre review-uri in strainatate si am vazut contra ptr 4: bateria slaba.

Eu am ales 3+ si nu imi pare rau deloc!

Ce parere aveti de Jaw Flex Clamp in comparatie cu suction cup? Care vi se pare mai teapan? NU vorbim de viteze peste 200km/h.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti de Jaw Flex Clamp in comparatie cu suction cup? Care vi se pare mai teapan? NU vorbim de viteze peste 200km/h.

sunt doua produse complet diferite. una e cleste alta ventuza. eu pe motor aveam o talpa rotunda cu banda 3M si era prinsa pe jug. acolo avea suction cup care nu mi s-a desprins niciodata. am tinut atat gopro-ul cat si telefonul ca GPS.

in locul tau as cumpara niste talpi normale pt gopro. par mai sigure. suction cup ar putea sa-si dea drumul la diferentele de temperatura (condensul) mi s-a intamplat de cateva ori sa-mi daca de pe parbrizul la masina. flex clamp ar putea impinsa de vant si ai filma cerul sau nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru sfaturi, mentionez ca am parbriz negru, deci varianta deasupra rezervorului sau pe jug pica.

Ramane sa iau in calcul una din talpile 3M si sa o prind de carena laterala!

Ai putea s-o pui pe exterior la parbriz. E mult mai ok şi ai unghi bun.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa am avut-o eu montata, e ok doar ca se vede o parte din moto

Da, asa ma gandeam sa o prind, in lateralul carenei.

Referitor la vibratii ce poti sa imi spui? Am vazut pe youtube, cu cat o prinzi mai in fata motocicletei, cresc si vibratiile. Gopro nu are stabilizator de imagine.

@crazy devil: pe parbriz e perfect cand o sa ma duc ma Secuiesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...