Sari la conținut

Camere HD pe Moto - Totul Despre


John Paul
 Share

Postări Recomandate

voi ce camere ieftine/chinezarii folositi pe masini? Vreau sa-mi iau una strict pentru masina, ma intereseaza sa se distinga niste nr de inmatriculare si cam atat, nu ma intereseaza asa mult audio.

Pai e discutabil , daca vrei de aproape merge si cea mai penala camera dar la distanta trebuie sa ai rezolutie buna ca sa poti apropia sa vezi numerele respective , in principiu de aceea multi aleg o camera buna sa se vada tot si bine mai ales si la distanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu folosesc o chinezeasca ieftina, ziua e buna și se vad și numerele, noaptea e catastrofa. EMAG are oferte la camere de mașină vezi la ce bani te limitezi și cauta pe YouTube filmările cu fiecare din ele.. Ce mi-a plăcut mie cum filmează dar nu am văzut pe la noi e Seezeus gt680w

Editat de yoyo_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Zilele trecute mi-am achizitionat inca o camera pt motor. La un targ agricol in Dk, era un stand unde aveau action camera. Cea de aici http://www.aeecameras.com/?page_id=25&lang=en

Pentru cei 140Euro cred ca o sa-si faca treaba.

Pachetul vine cu: camera, display detasabil, baterie suplimentara detasabila (ca display-ul), 3 prinderi ca la go pro (2 plate si 1 pt casca), cablu date, cablu pentru audio, telecomanda cu suport cu clema crocodil (telecomanda are urechi si pentru curelusa) carcasa waterproof cu 2 capace (1 simplu si 1 cand ai montat display-ul sau extra bateria) si mai era ceva prin pachet.

meniul vad ca pare mai usor in comparatie cu go pro. poti seta 3 unghiuri de filmare. pre filmare (5 secunde inainte de filmare)

o sa revin cu detalii dupa ce o pun la treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal

Crazy-devil

hai sa vedem o filmare facuta ca sa ne dam seama daca este ok

Deocamdata am reusit azi sa fac astea, dar dracia aia de Bobcat vibreaza mai ceva ca un turbo dildo si nu se vede clar. Daca nu uit, maine o s-o montez intr-un tractor sau Marti cand voi lua masina de la ei si o voi folosesi pe post de dashboard camera. Daca nu, miercuri cand vin in tara o lipesc de avion :lol:

Daca nu, la anu sau peste cativa ani lumina :haha:

 

Mai poti lua inca una? ..... pentru mine.

Din pacate nu mai am cum, cu toate ca am vrut sa iau mai multe, dar nu am putut. Camera am luat-o pe firma patronului(pt TVA) si a ne-am limitat doar la una pentru ca ar bate la ochi daca cumpara ceva in exces. (au trebuit sa dea socoteala si pentru ca mi-au platit biletele de avion. Am avut ce cauta extras dupa bilet ca sa justifice 400Euro la fisc) Asa ca asta a trecut-o ca e luata pentru tractor.

 

daca ma razgandesc, poate ti-o vand pe asta. :)

 

aveti aici ceva poze unde se vede tot pachetul (fara cablul audio)

post-59565-0-19159800-1417374904_thumb.jpg

post-59565-0-43059000-1417374953_thumb.jpg

post-59565-0-40366200-1417374985_thumb.jpg

post-59565-0-93263800-1417375011_thumb.jpg

post-59565-0-21818100-1417375050_thumb.jpg

post-59565-0-00739500-1417375075_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putem face un clasament al camerelor pe moto?

1. cred ca e hero4 black

2. gopro hero 3 black

3. gopro hero 3 silver

4. ???

5. ???


» Post actualizat in 04 Dec 2014 22:35

Sau mai simplu...

1. Gopro

2. ???

3. ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putem face un clasament al camerelor pe moto?

1. cred ca e hero4 black

2. gopro hero 3 black

3. gopro hero 3 silver

4. ???

5. ???

» Post actualizat in 04 Dec 2014 22:35

Sau mai simplu...

1. Gopro

2. ???

3. ???

Dupa ce criterii se face clasamentul? Forma, durata de viata a bateriei, calitate video, calitate audio, accesorii incluse in pachet?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...