Sari la conținut

VAMA VECHE 5 martie


Postări Recomandate

cand nu mai pot ..si nu mai pot.... fack" ce fac si plec

numai pe motor uit TOTUL si nimic nu mai conteaza

 

daca vineri poalele fagarasului fura" in vizor

iata ca vremea de azi mi a sopti ....du te la mareeeeee

 

si am ascultat o

 

vama veche doar a mea.....

 

nu puteam sa plec fara sa nu mi doresc bacul de la calarasi dealurile si campurile dintre baneasa si negru voda cu iesire directa in 2 mai

 

scoicile si melcii au iesti la numar

insa

 

se pare ca ne au furat la nisip

lipsesc cam 2.5 cm grosime....

 

aer de apa sarata

soare

cer albastru si PUSTIUUUUU .... EXACT CE AVEAM NEVOIE

 

CONSTANTA doar ca refugiu gastronomic.....si daca tot era soare pe cer ...de ce nu

mamaia navodari corbu sacele ceamurlia topolog slava rusa slava cergheza harsova tandarei slobozia urziceni parcare

 

700 km 10 ore de la 1 -5 grade

 

a

 

nu stiam unde sa o duc pe asta mica la toaleta .... b sau f pana la urma am bagat o la dus

 

de ar fi asa si vara......

 

de ar fi asa si vara......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de fratilor...eu v am chemat ........da.....

 

drumul de la mamaia la harsova e demntial mai ales pe zonele de padure si dealuri

stiu

eu l-am facut de 1Decembrie :). am facut cam acelasi traseu ca si tine doar ca am trecut pe la Enisala.

era deschis la cherhana ?

parca as manca si eu un bors de peste in weekend :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre as fi venit de numa numa ... nici nu stii cum am stat azi pe scaun la birou ... da nu s-a putu` ... din mai multe motive.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1-5 grade, foarte putin pt un traseu de 700. o fi o placere sa mergi cu motorul, dar totusi e inca frig afara, am timp toata vara cand sunt peste 20 grade.oricum felicitari pt curaj si incearca urmatoarea schema de tratament: prima zi 3 Fervex + 3 vitamina C, iar urmatoarele 2 zile cate 2 plicuri pe zi + vitamina C :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inachime daca te stiam ca vii.. iesam cu tine sa'ti tin de urat.

PS: uitandu'ma la poze am realizat ca te'am vazut in trafic azi .. doar ca eram cu masina in momentul respectiv :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1-5 grade, foarte putin pt un traseu de 700. o fi o placere sa mergi cu motorul, dar totusi e inca frig afara, am timp toata vara cand sunt peste 20 grade.oricum felicitari pt curaj si incearca urmatoarea schema de tratament: prima zi 3 Fervex + 3 vitamina C, iar urmatoarele 2 zile cate 2 plicuri pe zi + vitamina C :)

piei satana....

la peste 20 grade iar ma bag la sort

e mai bine asa ca am tot echip pe mine....

 

 

 

cat pe ce sa bag si o braila sa vin cu bacu....

 

apropo si la vadul oii nu se plateste pentru moto...iupiiii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-72648-0-03544000-1362514628_thumb.jpgA se lua aminte ce inseamna MOTOCICLISM. Aviz amatorilor de polemici pe forum. Uni aduna km, altii fac bataturi la degete. Fiecare cum poate. Am facut si eu o tura asemanatoare mai demult, 01.12.2011. A fost fantastic, desi temperatura a fost intre 0 si 11 grade. Atasez o poza, sper, semnificativa.

BRAVO !!!

Editat de PoliBuc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ai dat jos toate stickerele de pe ea? Ce "curata" arata...

 

oricum, stii ca esti cam dus sa te dai atat pe frigu' asta :peace:

pentru asta ii multumesc mamei de fiecare data ca nu s fata sa am ovare si sa racesc

as tine o intr o continua "CINSTITA"

 

daca vedeai drumul campurile lacurile si cerul ...te durea direct in .....frig de ...frig

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

attachicon.gifMarea 014.jpgA se lua aminte ce inseamna MOTOCICLISM. Aviz amatorilor de polemici pe forum. Uni aduna km, altii fac bataturi la degete. Fiecare cum poate. Am facut si eu o tura asemanatoare mai demult, 01.12.2011. A fost fantastic, desi temperatura a fost intre 0 si 11 grade. Atasez o poza, sper, semnificativa.

BRAVO !!!

 

Domnu' daca nu se supara nenea Ian, imi permiteti o corectie?

 

Daca da, doresc sa va readuc aminte ca fost exact pe 03.12.2011! Atasez doua poze, sper, semnificative!

Zambim sau ni se pare noua ...?!

post-4731-0-21174700-1362547756_thumb.jpg

post-4731-0-87687400-1362547787_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari.. nenea Ian, ma declar fanul tau.. te urmaresc si pe youtube... :peace:

 

 

multam man

dar sa stii ca nu ma ingroapa ..am lasat vorba sa ma arda deci.... fara idoli ca nu o sa fie loc de veci de adus flori

 

oricine are motocicleta si ISI DORESTE SA FACA ASTA ....POATE FACE CE FAC SI EU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' daca nu se supara nenea Ian, imi permiteti o corectie?

 

Daca da, doresc sa va readuc aminte ca fost exact pe 03.12.2011! Atasez doua poze, sper, semnificative!

Zambim sau ni se pare noua ...?!

M-ai prins cu data iar de zambit .. pana la urechi, de parca am cantat la lama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de fratilor...eu v am chemat ........da.....

 

drumul de la mamaia la harsova e demntial mai ales pe zonele de padure si dealuri

pe acolo vin si eu de obicei, e prea frumos! era fain daca prindeai un pic si din "muntii" Macinului.

apropo, tot rupt e drumul pe langa eoliene spre Harsova? ca mi-am blestemat zilele la fiecare drum de mare anul trecut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

apropo si la vadul oii nu se plateste pentru moto...iupiiii

nu se plateste acu'. stai sa vina 1 mai si sezonu', sa vezi cum se plateste! vorbesc din experienta. ultima data s-a speriat tanti de la casa de mine cand am intrebat-o daca-mi ia 7 lei ca mi-am rupt koiurile pe podul lor de rahan.

 

depinde ......cu ce te dai....

e mai ok acum

taci ca stiu. urmatoarea probabil ca ADV va fi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...