Sari la conținut

Duminica - 14.04.2013


balazsfi
 Share

Postări Recomandate

Duminica 14.04.2013 propun o "drumetie" lejera pe traseul: Bucuresti - Ploiesti - Slanic Prahova - Pensiunea "Dor de Alunis" si retur.

Pensiune la care am fost anul trecut "tot cu niste prieteni pe doua roti" si va pot confirma ca, mananci pranzul ca la mama acasa
cu 25 lei / persoana (fel 1, 2 si desert).

Sambata trebuie sa confirm la pensiune numarul de persoane prezente, intrucat mancarea se pregateste cu alimente eco din gospodaria proprie.

Confirmarile se fac pe forum.

Invit pe toata lume: scuterist, motociclist, maxiscuterist... bere.gif

Pentru plecare ne vedem duminica la petrom baneasa (dupa fantana miorita pe dreapta).

 

Pensiune - http://www.turistinfo.ro/alunis/cazare-alunis/pensiunea_dor_de_alunis-c531.html

post-49549-0-80106200-1365679886_thumb.jpg

post-49549-0-50334300-1365679905_thumb.jpg

post-49549-0-78212200-1365680517_thumb.jpg

Editat de balazsfi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 72
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

la ce ora e plecare ? cam pe la ce ora estimezi intoarcerea ?

 

Plecam pe la 11 si ne intoarcem dupa masa, stabilim atunci

 

in poza a 2-a e desertul ? :tempted:

 

Uite aici desert adevarat :tempted:

post-49549-0-32630400-1365683129_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as merge si eu dar sunt inca in sc de soferi pt cat A si B, daca ma opreste nenea si nu am permis e nasol , ce mult as vrea sa fiu si eu prezent cu voi. stima

Pune burta pe carte ca iesiri or sa tot fie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am invatat dar astept sa termin scoala abia am 4 ore de condus oficial in poligon , iar condus pe strada am cel putin 30000 km cu scutere si rasnite de 125 cc ,iar cu cel de 600 am mers vre-o 400 km

Editat de mitusus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am invatat dar astept sa termin scoala abia am 4 ore de condus oficial in poligon , iar condus pe strada am cel putin 30000 km cu scutere si rasnite de 125 cc ,iar cu cel de 600 am mers vre-o 400 km

Io zic sa nu mai impartasesti experiente din astea pe aici ca te mananca astia. Si pe buna dreptate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Îşi laudă prostia, îmi pare rău că nu l-a oprit cineva până acum. La ce prezentare ţi-ai făcut, nu ştiu câţi or să mai fie de acord să mergi cu dânşii în tură.

Revenind..

 

balazsfi : dacă se merge la acea pensiune ( s-ar putea să trecem sâmbătă, după SMAEB ) şi suntem grup de 6-8persoane, trebuie anunţată din timp sosirea, pentru a avea timp să pregătească masa ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

balazsfi : dacă se merge la acea pensiune ( s-ar putea să trecem sâmbătă, după SMAEB ) şi suntem grup de 6-8persoane, trebuie anunţată din timp sosirea, pentru a avea timp să pregătească masa ?

exact la asta ma gandeam si eu cand am vazut topicul. as da o fuga impreuna cu un prieten dupa ce cascam gura pe la smaeb ...adica pe la 14 poate ?!?

voi pe la cat vreti sa mergeti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andey si Sergiu_q suna-ti de vineri la pensiune daca mergeti sambata. Eu cand am vb doamna mi-a spus ca sambata are turisti si mi-a recomandat sa venim duminica, asa are timp de noi (o sa fim minim 10 motoare). Dar nu cred ca o sa va refuze pt ca sunt niste oameni foarte amabili. Eu va astept pe toti Duminica :D

Editat de balazsfi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur nu te opresti la snagov?

 

Sigur ;)

 

Hop si io. Unde ne intalnim si la ce ora?

 

11:00 Petrom baneasa (pe dreapta dupa miorita) ;)

 

Treaba sta in felul urmator:

 

-dan1el_san1

-superd

-gimy

-karate-kid

-bogdan_harea

 

Diseara trebuie sa confirm la pensiune ce si cum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cati km sunt pana acolo, care este traseul exact si cat de tare o sa fugiti? as veni cu mandra si se cam sperie la viteza mare

 

si eventual daca mai "vine " fomei, ca n-as vrea sa fie a mea miez intre 10 barbati :))

 

Localiati 80-90, afara 110 - 120

 

Fete vor fi ;) inclusiv mandra mea, deci nu-i bai

post-49549-0-71838100-1365838615_thumb.jpg

Editat de balazsfi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...