Sari la conținut

Caut colega pentru soft enduro aproape de brasov


Postări Recomandate

Buna ziua!

Sunt un francez baiat de la Brasov acum de 6 luni!

Am motocicleta meu aici, este un 400 Drz cu nicht modificate!

Sunt noi aici si nu-cunost bine drum no-asphat si munte!

Caut collegua pentru merge la munte si padura aprope de la brasov!
Sunt mobile aprope de la brasov si prahova vale!

Daca vrei accept mine cu voi pentru duminica plimbare, sau numai pentru baut bere in brasov, scrieti-me mesag!

Escuzat pentru erorile de limba!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sariti degeaba pe om. Poate a incurcat genurile ... a vrut sa spuna "caut coleg" (omul nu cunoaste romana, si e scuzabil). Poate pur si simplu vrea un ghid in zona Brasovului (in post spune ca nu cunoaste drumurile off road din Brasov).

Editat de robertkiran
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sariti degeaba pe om. Poate a incurcat genurile ... a vrut sa spuna "caut coleg" (omul nu cunoaste romana, si e scuzabil). Poate pur si simplu vrea un ghid in zona Brasovului (in post spune ca nu cunoaste drumurile off road din Brasov).

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omul nu stie romana pre bine, asa ca mai multa toleranta ar fi binevenita. Puneti-va in locul lui... Cati dintre noi stiu franceza perfect la nivel de conversatie???



Buna ziua!

Sunt un francez baiat de la Brasov acum de 6 luni!

Am motocicleta meu aici, este un 400 Drz cu nicht modificate!

Sunt noi aici si nu-cunost bine drum no-asphat si munte!

Caut collegua pentru merge la munte si padura aprope de la brasov!
Sunt mobile aprope de la brasov si prahova vale!

Daca vrei accept mine cu voi pentru duminica plimbare, sau numai pentru baut bere in brasov, scrieti-me mesag!

Escuzat pentru erorile de limba!

Din pacate motoreta mea nu este tocmai in cea mai buna forma, altfel te invitam sa bei o bere la Piatra-Neamt. :)

Editat de xt600
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omul nu stie romana pre bine, asa ca mai multa toleranta ar fi binevenita. Puneti-va in locul lui... Cati dintre noi stiu franceza perfect la nivel de conversatie???

 

Din pacate motoreta mea nu este tocmai in cea mai buna forma, altfel te invitam sa bei o bere la Piatra-Neamt. :)

 

Bonus: cati stiu romana?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omul nu stie romana pre bine, asa ca mai multa toleranta ar fi binevenita. Puneti-va in locul lui... Cati dintre noi stiu franceza perfect la nivel de conversatie???

 

Din pacate motoreta mea nu este tocmai in cea mai buna forma, altfel te invitam sa bei o bere la Piatra-Neamt. :)

De acord, insa el cauta o colega! El vrea sa dea in broasca, nu vrea cactus ! :lool:

 

@Frenchie, bienvenue a Cocaland Romania.

 

Recomand la tine sa inchiriezi colega, pentru 100 ieuro ea e la tine colega, amanta,sotie. Tu dat in broasca 24h,tu nu plange daca face burta mare ! Ca echipament de protectie, recomand la tine un ciaun, pentru capul pasagerei si pentru capu' tau, 2-3 prezervative !

 

Succes !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne cat mi-as dori sa va duce-ti si voi in tari straine si sa incercati sa vb in limba lor... asa stricat si sa va ia toti la maciuci, iar dupa sa stati ca popandaii in casa ca nu aveti cu cine sa iesiti sa va arate una, alta... Va mai mirati de ce ne balacarasc astia pe afara. In loc sa ajutati omul si pt cei care stiu franceza sa vb cu el sa intrebe ce a vrut de fapt sa spuna, voi faceti misto... Halal comunitate moto...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne cat mi-as dori sa va duce-ti si voi in tari straine si sa incercati sa vb in limba lor... asa stricat si sa va ia toti la maciuci, iar dupa sa stati ca popandaii in casa ca nu aveti cu cine sa iesiti sa va arate una, alta... Va mai mirati de ce ne balacarasc astia pe afara. In loc sa ajutati omul si pt cei care stiu franceza sa vb cu el sa intrebe ce a vrut de fapt sa spuna, voi faceti misto... Halal comunitate moto...

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre cred ca toata lumea si-a dat seama ca omul nu se referea neaparat la o tipa doar ne mai descreteam si noi fruntile.

din propria experienta va zic sigur ca si ei fac la fel cand gresesti una alta si e nostim.

eu i-am zis mamei prietenei mele ca are sutien fain vrand defapt sa-i zic ca bratara ei e faina si asta intr-o cina cu toate neamurile ei. asta e doar un mic exemplu :).

Editat de adiy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma il ajuta cineva pe baiat? Ca de caterinca suntem primii..

 

@bzhdriver, incearca si pe subforumul de Brasov. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre cred ca toata lumea si-a dat seama ca omul nu se referea neaparat la o tipa doar ne mai descreteam si noi fruntile.

din propria experienta va zic sigur ca si ei fac la fel cand gresesti una alta si e nostim.

eu i-am zis mamei prietenei mele ca are sutien fain vrand defapt sa-i zic ca bratara ei e faina si asta intr-o cina cu toate neamurile ei. asta e doar un mic exemplu :).

:laugh: tare asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare post-ul :crack: . Desi e normal sa fie greseli atunci cand foloseste google translate, m-am amuzat copios citind ceea ce a scris "francezul". Google asta cred ca se tine de poante pentru ca a iesit super haios :google: . Oricum...daca isi gaseste o colega eu ii dau cheile de la padure :tempted:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre cred ca toata lumea si-a dat seama ca omul nu se referea neaparat la o tipa doar ne mai descreteam si noi fruntile.

din propria experienta va zic sigur ca si ei fac la fel cand gresesti una alta si e nostim.

eu i-am zis mamei prietenei mele ca are sutien fain vrand defapt sa-i zic ca bratara ei e faina si asta intr-o cina cu toate neamurile ei. asta e doar un mic exemplu :).

super tare faza cu soacra,de fapt mam distrat copios pe tot topicul,eu mam pus in situatia francezului si mam simtit aiurea sa vad ce miar spune ,,colega'' de drumetii sau cu aceiasi pasiune poate chiar urmareste sa dea la brosca dar cred ca gasea alta scuza pt asta nu sa o invite la bere in cinestie ce padure...eu unul stiu sigur ca am patit la fel cu mesajele de la google-translate aveam conversatii cu niste polonezi si slovaci ce mesaje ne trimiteam nu va povestesc as fi prea offtopic.sfatul meu ajutati omul si vedeti de fapt care e de fapt realitatea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sariti degeaba pe om. Poate a incurcat genurile ... a vrut sa spuna "caut coleg" (omul nu cunoaste romana, si e scuzabil). Poate pur si simplu vrea un ghid in zona Brasovului (in post spune ca nu cunoaste drumurile off road din Brasov).

dar poate la el nu conteaza ca e cole sau colega , poate el babardeste toate genurile :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord, insa el cauta o colega! El vrea sa dea in broasca, nu vrea cactus !

 

@Frenchie, bienvenue a Cocaland Romania.

 

Recomand la tine sa inchiriezi colega, pentru 100 ieuro ea e la tine colega, amanta,sotie. Tu dat in broasca 24h,tu nu plange daca face burta mare ! Ca echipament de protectie, recomand la tine un ciaun, pentru capul pasagerei si pentru capu' tau, 2-3 prezervative !

 

Succes !

deci am ras cu lacrimi ....tu esti normal omule? ciaun pe post de casca? :)) ) :crack: :crack:

 

 

du-te mr. frantzuz la inviere in orice sat si tureaza motorul cand canta popa ...sigur vei gasi colega de...

Editat de timberland0910
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...