Sari la conținut

Echipament moto la LIDL


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mă bate gîndul să-mi iau niște izmene de-alea...

Am eu de vreo 10 luni, mi se par f bune, le port tot timpul sub blugii de motor sau pantalonii de touring..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Izmenele şi bluzele Crivit de la Lidl sunt minunate, la fel dacă nu mai bune decât Rev'It care au costat triplu.

Au avut şi pt moto şi pt ski destul de asemănătoare. Vedeţi că sunt cam cu un număr mai mici.

Am cumpărat cric de spate cu 100 lei de la fostul Plus (de atunci nu am mai văzut)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Pina la urma a mai vazut cineva costumele alea termice pe undeva? Dati-mi si mie de stire, la mine in Crangasi nu mai sunt dinainte de sarbatori si vreau sa-mi mai iau o pereche..foarte bune, intr-adevar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pina la urma a mai vazut cineva costumele alea termice pe undeva? Dati-mi si mie de stire, la mine in Crangasi nu mai sunt dinainte de sarbatori si vreau sa-mi mai iau o pereche..foarte bune, intr-adevar!

sunt pentru vreme rece? sau gen coolmax?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Nu, sunt mai mult gen coolmax, dar eu le-am purtat iarna si primavara la fel de bine. Ideea este ca pastreaza temperatura corpului constanta si elimina transpiratia foarte repede.



Acum o ora avea la lidalu' de pe bl.Timisoara de langa mall.

 

Si la LIDL in Popesti Leordeni mai gasesti cate ceva. Am fost eu de dimineata si special m-am uitat.

Mersi!

O sa merg maine in Crangasi, m-am uitat pe site-ul lor si de maine intra iar oferta de moto in stoc (manusi/casca/ciorapi/termice/brau).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am o întrebare, cumperi exact masurile tale ca presupun ca ar trebui sa stea strânse pe corp hainele astea si atunci ar trebui o măsură mai mica, sau nu?

 

Cumperi excat masura ta.. (sau >) .La fostele produse termo eu am luat XL parca (56-58).. port 58 la costum; acum voi lua XXL (60-62). Sunt destul de stranse pe corp; daca sunt putin > vor fi si ceva mai comode.

Asfalt uscat si bun!

Editat de Cooler
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am luat acum 1 an 2 brauri de la ei,marca Crivit si sunt foarte multumit de ele.Nu mai zic,ca erau doar 30 de lei.Calitativ sunt mult mai bune decat cele de la louis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumperi excat masura ta.. (sau >) .La fostele produse termo eu am luat XL parca (56-58).. port 58 la costum; acum voi lua XXL (60-62). Sunt destul de stranse pe corp; daca sunt putin > vor fi si ceva mai comode.

Asfalt uscat si bun!

E ok de luat masura pe care o porti. Chestiile de genul asta este bine sa fie mulate pt a-si face treaba cum trebuie ;)

 

Am primit acum newsletter de la Lidl - au din nou casti flipup, la oferta 199 lei si open face 99 lei. In caz ca e cineva interesat :;)

Am vazut ca au bagat si bluza si pantalonii, la 60/50 lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Cumperi excat masura ta.. (sau >) .La fostele produse termo eu am luat XL parca (56-58).. port 58 la costum; acum voi lua XXL (60-62). Sunt destul de stranse pe corp; daca sunt putin > vor fi si ceva mai comode.

Asfalt uscat si bun!

Corect, am observat ca in cazul celor de la Lidl sunt putin mai mici decit masura normala, eu sunt intre masuri xl-xxl si imi vine bine xxl..oricum stau bine intinse..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Azi am mers si am cumparat de la LIDL cagula la un super pret de 20 lei (• concepută special pentru casca de motociclism

• material: 90% poliamidă, 10% elastan) .Cum calitatea este buna si pretul mic, am zis ca nu ar stica sa informez si pe altii.. si arata cam asa!

 

Numai bine ! B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E topic la lidl, se stie deja de ea :)

 

Si braul e ok si îmbrăcămintea termo. Mănușile nu.

Braul si mie mi se pare ok. Si manusile au rezistat binisor, chiar tin putintel si de frig, chiar ieri le-am purtat din nou. Singura problema: daca au apucat mainile sa iti transpire un pic si le scoti din manusi, nu le mai bagi inapoi fara injuraturi :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

la capitolul Lidl

Sambata am probat casca Crivit cu ochelar interior, aerisire, 1750gr-cam grea- flip-up, argintiu uni, marimeL-corespunzatoare, prindere rapida barbie, fara pinlock, 59E, dar in Austria

Editat de TeDy 'M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Corect, am observat ca in cazul celor de la Lidl sunt putin mai mici decit masura normala, eu sunt intre masuri xl-xxl si imi vine bine xxl..oricum stau bine intinse..

Merci de feedback. Am cumpărat mai înainte îmbrăcăminte si brau. Cu o măsură mai mare decat port. Aștept să le port sa vad ce știu să facă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca e asa si asa, la cea flip up ma refer. E destul de grea si nu prea sunt de calitate materialele. Undeva sub cea mai ieftina flip-up de pe Louis.

Se găsesc în toate lidl. Vezi oferta pe www.Lidl.Ro

 

Apropos de cagule, cine ştie unde găsesc cagula coolmax ieftina, online

Editat de yoyo_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...