Sari la conținut

Echipament moto la LIDL


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Casti si manusi aveau astazi la LIDL Oltenita. Castile pareau de jucarie, iar manusile cred ca te tineau 1-2 sezoane.

Manusile luate anul trecut inca tin, dar intradevar nu le-am purtat f mult, fiind cu captuseala groasa (si enervanta daca iti transpira mana si o scoti, nu o mai bagi inapoi). Cele de acum am vazut ca aveau capuseala un pic mai subtire.

 

Pentru ca nu ma pricep la chestii mulate va intreb: pentru o persoana de 1.85 m si 90 kg, ce marime s-ar potrivi la costumul termic (bluza si pantaloni)? Un L ar fi ok sau un XL?

XL.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Si W5 lavanda pentru piele, testata de mine, practic mi-a recuperat o geaca de piele care era scoarta.

Eu sigur o sa iau.

Scuze lanolina W5 nu lavanda.

@Geo_ZGA am vazut ca ti-ar trebui si husa nu rata ca eu pe a mea am da 80 pe Louis si era la oferta

Cred ca mai iau una si pentru aia mica ca cea veche s-a rupt.

Editat de vlad58
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu anunt, cand le vad... de data asta, cand am luat, nu erau in oferta curenta, erau puse la "ieftineli", unde sunt puse toate vechiturile nevandute, fara ambalaj etc.

Sper sa prind si eu un set pe masura mea, cand or mai aparea.

De maine, in schimb, intra huse, redresor si alte chestii moto si auto.

p.s: cricul ala de 99 lei l-am luat in primavara, tot de la ei, cu 49 lei. E bun, dar trebuie cantarite bine preturile, nu mereu e "super oferta".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt sei, coburi, geci etc din piele, am luat acum solutie de-a lor de intretinere a pielii, cu lanolina, de care vorbea Vlad... 10 lei.


» Post actualizat in 27 Oct 2014 21:05

Am fost azi chitit pe cateva chestii... husa mi s-a parut nasoala, f subtire materialul, unele deja se descoseau... am mai lasat niste bani si am plecat cu o cheie dinamometrica si o pereche de capre (pt masina).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomand redresorul. Eu l-am luat ceva ceva mai ieftin (parca 60 RON) cu ceva timp in urma, dar am incarcat si baterii moto si auto. Merge bine. Nu s-a supraincalzit, are multe setari + program pentru pus bateria la iernat.

Insa, daca bateria de 12v are intre 6-8v nu o recunoaste din prima. Daca are sub 6v o recunoaste ca o baterie de 6v. Dar pana la urma tot o incarca cum trebuie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...