Sari la conținut

Simulare accident intersectie OBOR


Black_wolf
 Share

Postări Recomandate

Un ultim update, politia declara ca siliconatul este cel vinovat, avea viteza si tobe ilegale, conform decibelo-tahometru vanzatoarei de flori din intersectie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu acum la protv stirea cu simularea,chiar si cu simularea aia facuta,oameni tot traversau ca oile pe camp.Trecerea de la obor a fost desfintata din cauza fluxului de trafic,si le-au facut pasaj subteran,dar oile nu inteleg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Şi...în simularea asta se afla si o motocicleta tavalita ...vreo casca spartă ?! Altfel de unde legatura cu un motociclist .

 

Aaa...m-am prins ...noi suntem tavaliti de regulă

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Şi...în simularea asta se afla si o motocicleta tavalita ...vreo casca spartă ?! Altfel de unde legatura cu un motociclist .

 

Aaa...m-am prins ...noi suntem tavaliti de regulă

Nu, chiar era o mobra SM tavalita langa manechin...

Editat de Kollar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, chiar era o mobra SM tavalita langa manechin...

Am înţeles !

Ai dreacu ăştia cu simularile lor ...donatori suntem,satanisti ,gălăgioşi ...acum si la simulări suntem victime .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era destul de realist facuta treaba - mobra pe jos, niste plastice pe langa ea, doar numarul de picioare l-au gresit: era o singura victima si 4 bocanci pe jos :)

Editat de bcristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun asa, vad ca si o simulare a reusit sa adune doua pagini!!! :lool:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://stirileprotv.ro/stiri/social/nimic-nu-i-sperie-pe-pietonii-din-capitala-traverseaza-neregulamentar-chiar-si-cand-vad-un-accident.html simularea de azi...



Era destul de realist facuta treaba - mobra pe jos, niste plastice pe langa ea, doar numarul de picioare l-au gresit: era o singura victima si 4 bocanci pe jos :)

nu mai aveau manusi si i-au pus bocanci pe maini :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dubla protectie la picioare.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa sumarizam ce e la moda pe forum:

era un baiat foarte linistit, la locul lui, nu mergea tare, avea permis de 2 luni, dar cand forja R6-le pe bulevard o fata pe o motocicleta de 1000cc i-a intors casca in cap si, trezindu-se cu viziera la spate a franat doar cu spatele din teama de a aplica frana fata. scartaitul rotii spate blocate a deranjat un grup de caini vagabonzi care l-au muscat, de unde poc... pe jos. Moarte conservarului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa sumarizam ce e la moda pe forum:

era un baiat foarte linistit, la locul lui, nu mergea tare, avea permis de 2 luni, dar cand forja R6-le pe bulevard o fata pe o motocicleta de 1000cc i-a intors casca in cap si, trezindu-se cu viziera la spate a franat doar cu spatele din teama de a aplica frana fata. scartaitul rotii spate blocate a deranjat un grup de caini vagabonzi care l-au muscat, de unde poc... pe jos. Moarte conservarului

:)))))) am ras cu lacrimi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce dot avea...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Accidentatul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e lege data impotriva traversatului ne-regulamentar??

Parca asa auzisem... ca este amendabila treaba.

 

Pai daca ar sta politistii acolo pusi pe amenzi, intr-o luna s-ar strange bani de-o autostrada noua... sau cel putin de-o centura decenta...

 

Si nu ma luati cu eterna "e saraci, n-are bani" ... daca n-ar avea bani ar traversa regulamentar.

Cunosc o gramada de cetateni care fumeaza minim un pachet de tigari pe zi si culmea, mi se plang ca n-au bani!

Retarded people!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa sumarizam ce e la moda pe forum:

era un baiat foarte linistit, la locul lui, nu mergea tare, avea permis de 2 luni, dar cand forja R6-le pe bulevard o fata pe o motocicleta de 1000cc i-a intors casca in cap si, trezindu-se cu viziera la spate a franat doar cu spatele din teama de a aplica frana fata. scartaitul rotii spate blocate a deranjat un grup de caini vagabonzi care l-au muscat, de unde poc... pe jos. Moarte conservarului

:funny:

 

...dar ai uitat sa mentionezi ca in cele 2 luni de cand avea permisul acumulase o experienta mai mare decat suma experientelor tuturor comentatorilor de pe topic, iar viteza nu e importanta, tocmai pentru ca era meserias. Urmele de franare de 72m demonstreaza doar ca avea gume cu DOT vechi, nu ca avea viteza :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa sumarizam ce e la moda pe forum:

era un baiat foarte linistit, la locul lui, nu mergea tare, avea permis de 2 luni, dar cand forja R6-le pe bulevard o fata pe o motocicleta de 1000cc i-a intors casca in cap si, trezindu-se cu viziera la spate a franat doar cu spatele din teama de a aplica frana fata. scartaitul rotii spate blocate a deranjat un grup de caini vagabonzi care l-au muscat, de unde poc... pe jos. Moarte conservarului

pagina de fb nu are ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prea tare topicul asta,am intrat foarte curios,cum adica "simulare"?

Auzi,sa omori tu manechinul,cu ce se ocupa politia romana...

Omoara manechine,le invie si cheama protv-ul sa filmeze 3 prosti cum trec strada,in loc sa le fwta la aia amenzi.In fine,caterinca si prin politie,asta e din ciclul tara arde si baba se piaptana...

Dar e si un lucru bun,ca a dat nastere aci pe forum la o caterinca,mi-au dat lacrimile de ras cand am citit :D

 

Subscriu si eu la parerea colegului de mai sus,dupa dinamica accidentului,suspectez dot-ul vechi al cauciucurilor si suspensie nereglata coresp.Plus ca din spusele martorilor,nu a efectuat franare eficienta,fiind distras de una buna care traversa strada neregulamentar.

Din cate am inteles,pietoana vazand motociclistul,a iutit pasul,acest lucru facand sa-i salte tzatzele si drept urmare,una dintre tzatze i-a iesit din sutien.

Motociclistul a facut target fixation pe sfarc si nu a mai reusit sa franeze eficient.

Vina este impartita aici zic eu intre pietoana care a traversat neregulamentar (ca daca traversa pe unde trebuie,nu i se mai zbuciumau tzatzele,sa conturbe saracul om), Jolidon care nu a testat sutienele in astfel de situatii pe de o parte,dar si riderul lipsit de experienta tzatzelor,care fiind brusc confruntat cu o asemenea situatie de "tzatza la vedere" (lucru cu care motoretistii vechi s-au mai confruntat dealtfel pe la intruniri),s-a speriat si a tras brusc frana,aterizand pe asfalt.

Doresc si pe aceasta cale sa atrag atentia asupra pericolului bunaciunilor ce trec strada neregulamentar si care pot distrage motociclistii.

Propun demararea unei actiuni in care toate fetele sa umble vara cu tzatzele pe afara o zi pe saptamana (un fel de joia moto fara sutiene :lool: ) pt obisnuirea participantilor la trafic cu acest fenomen.

Numai bine :cheers:

Editat de Method
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun demararea unei actiuni in care toate fetele sa umble vara cu tzatzele pe afara o zi pe saptamana (un fel de joia moto fara sutiene :lool: ) pt obisnuirea participantilor la trafic cu acest fenomen.

Numai bine :cheers:

 

Sustin!

Era sa ma tavalesc serios acu' cativa ani coborand pe Sos. Petricani cand o bunaciune in fusta mini s-a aplecat cu "spatele" la noi !

Nu ti-ai trait viata pana n-auzi in spatele tau Jeep scartaind a frane de urgenta ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...