Sari la conținut

Motociclist aproape Criminal. fara permis, motor neinmatriculat


Crazy-devil
 Share

Postări Recomandate

Am gasit intamplator stirea asta. se pare ca, gaust raidar is back..... la Timisoara

 

accidentul pare unul din ala aproape full option. Putina viteza, fara permis si cu un motor neinmatriculat (numar fals), pasagera de impresionat.... care defapt s-a imprastiat, distruge si doua masini

 

un alt motociclist care venea din urma, nici el nu a reusit sa evite, fiind si el implicat (probabil colegul)

 

ce ma oftica: e ca el e intreg si respectiva e in stare grava.

 

http://exclusivtm.ro/motociclist-aproape-criminal-accident-grav/

 

din poze se pare ca el este ingerasul

 

 

accident-motocicleta-timisoara-resita-mo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cu tigarea in mana.no stress man.cel putin avea echipament complet :P trist este ca in loc sa-si rupa doar el capu, mai baga in spital si alta persoana mai mult sau mai putin nevinovata(ma refer la pasagera) dar din moment ce a acceptat sa sa urce pe locul din spate(presupun ca nu a fortat-o nimeni) are si ea partea de vina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ier unu ma men.

exista un comentariu la articol unde zice ca fata cica nu ar avea nimic si ca starea ei grava ar fi o infloritura a presei.

sa speram ca asa este de dragul pasagerei.

in rest...zmeul zmeilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Ce combinezon ciumec are.cand implinesc patruj' da' ani o sa imi iau IER1 sa plimb manelistele cu IEL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eeeeeeeeeeee, daca fata a fost aruncata direct intr-un BMW e alta treaba:) poate a fost premeditata fapta. vroia pitzi sa iasa la agatat bmw-isti, si nu stia cum....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiatul are o varsta la care n-ar trebui sa-ti mai arda de eschibitii in trafic.

cred ca de la combinezon i se trage.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor de ce il numiti pe clovnul ala motociclist daca el nu are nici permis???? deci este doar o persoana care s-a urcat ilegal pe un motor . Si idiotii din presa vor spune la fel ca un motociclist care nici nu are permis :)) nu vi se pare ca ceva nu se leaga???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa-i mai zici ... nici cu gatu rupt nu pare sa aibe remuscari.. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Succesiune de curbe dinspre Resita spre Timisoara, abia la cativa km de Resita...Plouase inainte, asfaltul precis era ud , sau mai rau, ud si cu praf. Sigur oarece viteza,coroborata cu necunoasterea suficienta a traseului. Astea toate, pe langa Inconstienta. Concluziile astea sunt trase in urma prezentarilor din media, cert e ca nu stim daca sunt inflorituri sau nu. Cica nu e confirmat nici lipsa permisului , nici starea legala a motocicletei, deci inca e "in aer" , si poate sa fie o "stire bomba" de dragul audientei. Daca se confirma pe vreunul din siteurile Politiei CS sau TM, atunci e cam trist unde am ajuns.

 

Sanatate celor vatamati ...

Editat de cry_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca e Bruce Willis in Die Hard :)) yupicaiei motha'fucka'... Pacat ca iar pateaza numele motociclistilor care au carnet si nu fac parte dintr-un film de aventura in care totul e posibil...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

verificat pe site :

Accident pe DN 58 B
Luni, 01 Iulie 2013 08:54 Ag. pr. Ancuţa Cărbunaru
emailButton.png printButton.png pdf_button.png

Fiind sesizaţi prin apelul unic de urgenţă 112, poliţiştii rutieri au intervenit la un accident produs pe DN 58 B, în afara municipiului Reşiţa.
Echipa deplasată la faţa locului a constatat că în timp ce A.FLORIN, în vârstă de 36 ani, din Timişoara, conducea un motociclu neînmatriculat şi cu număr fals de înmatriculare, a pătruns în mod nejustificat pe contrasens şi a intrat în coliziune cu un autoturism condus de un bărbat în vârstă de 43 ani din Reşiţa.

După impact, pasagera în vârstă de 17 ani de pe motocicletă a fost aruncată pe partea carosabilă unde a fost lovită de un autoturism condus de un tânăr de 24 ani.
Conducătorii celor trei autovehicule au fost testaţi cu aparatul alcooltest, rezultatele fiind negative.
În urma accidentului a rezultat rănirea gravă a motociclistului şi rănirea uşoară a pasagerei de pe motocicletă şi a alteia în vârstă de 42 ani din autoturismul lovit.
În cauză s-a întocmit un dosar de cercetare penală pentru săvârşirea infracţiunilor de conducere pe drumurile publice a unui autovehicul neînmatriculat, cu număr fals de înmatriculare, de către o persoană care nu posedă permis de conducere şi vătămare corporală din culpă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce boala am pe astia de se imbraca la combinezon pe strada ... ro$$y de cartier ...

Asta cred ca e o boala ... kacatul ala de piele cusuta iti da puteri magice ... nu? ... se vede.

 

Cum sa impresionezi o fata de 17 ani cu motocicleta? ... asta nu are plua ?

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce boala am pe astia de se imbraca la combinezon pe strada ... ro$$y de cartier ...

Asta cred ca e o boala ... kacatul ala de piele cusuta iti da puteri magice ... nu? ... se vede.

 

Cum sa impresionezi o fata de 17 ani cu motocicleta? ... asta nu are plua ?

:funny: :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce sa le doresc astora.nu am nimic cu nimeni.da sa ne gandim ca te poti plimba linistit cu motocicleta.in locu masinii din sens invers sa fii tu X-(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...