Sari la conținut

Motociclist aproape Criminal. fara permis, motor neinmatriculat


Crazy-devil
 Share

Postări Recomandate

Vizitator little wayne

Asta sigur face parte din grupul motociclisti de pe feisbuc a' lu' octavian danciu.Dupa cum vedeti,poarta echipament complect...lipsa permisului...detalii,sa se oftice

dusmanii ca n-are valoarea lui

 

L.T ma mai gandesc la urmatoarea chestie.A muncit prin strainataturi fo' 15ani.iar cu juma din banii castigati acolo a cumparat ,,de afara'' cea mai adevarata mobra si combinezonnl purtat de un pilot din motoGp

Ajuns in tara omu' a trebuit sa isi arate invidiosilor avutia/valoarea.Asa ca nu il jucecati prea asptu pentru lipsa permisului si inmatricularea falsa.nu a avut timp sa se ocupe de aspectul asta.peste o luna tre' sa plece iar la munca ,,afara'' .Data viitoare se intoarce cu un BMW

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:)) vai!!!! mi-am scuipat cafeaua in monitor cand am vazut :)) cred ca in curand o sa ma las frate de 2 roti de frica astora. Aia saraca dupa ce ca a facut pe zburatoarea, a mai lovit-o si altu' cu masina :)). Motorul furat mai mult ca sigur... Ieri citeam ca au inceput sa dea faliment orasele din Romania, azi vad stirea asta si vad de ce...plin de imbecili pe la noi prin tara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Little Wayne, de-as fi fost comandantul politiei din Pitesti, nu ti-as fi dat permisul nici macar pentru 1 milion de £. Ai o parte "incomplecta", aia cea mai importanta.=))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce fata de tantalau are ma mir ca era in echipament si nu in slapi . Cum dracu sa umbli la 36 de ani cu una de 17 , astia ne fac de ras specia.

:10:

 

Ce boala am pe astia de se imbraca la combinezon pe strada ... ro$$y de cartier ...

Asta cred ca e o boala ... kacatul ala de piele cusuta iti da puteri magice ... nu? ... se vede.

 

Cum sa impresionezi o fata de 17 ani cu motocicleta? ... asta nu are plua ?

 

ce treaba are combinezonu? fiecare se echipeaza cum vrea.

 

vara trecuta pe langa bv era unu pe-o racheta in slapi, pant scurti tricou si casca si-i dadea undeva pe la 200 (nu din auzite, masuratori cu iphoneu si altele) asa ca nu vad dc ai boala pe astia care se imbraca in combinezon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Little Wayne, de-as fi fost comandantul politiei din Pitesti, nu ti-as fi dat permisul nici macar pentru 1 milion de £. Ai o parte "incomplecta", aia cea mai importanta.=))

Mestere,nu a fost nevoie sa ajung la PITESTI(sunt idiot,nu retard),i-am mintit pe astia din Bucale sa imi dea si Cat A

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Invidioși sunteți. .. n-am văzut asa ceva.

Sa ridice mana cine nu a ajuns niciodata pe contrasens dupa o curba.

In rest o sa plateasca pt tot ce a facut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Da, chiar asa, cum adica?!

de iri si moni nu ai auzit?

 

Poate se refera probabil la diferenta de varsta a "tanarului de 36 de ani" mai putin tanar ca "tanara de 17 ani"?

ce diferenta? daca avrea 50 ani flacaul atunci se putea aduce in discutie subiectu' diferenta de varsta

 

Ce aveti cu flacaul capsunar?

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ma fac mare asa vreau sa fiu...erou!Pacat ca am 40 de ani acum!!!Pfff...cine stie de cand mere nenea asta calare pe ,,ieru,,naravas...dar uite ca s o intamplat nenorocirea...daca nu era gagica cu el pe mobra sa i arate ce stie el sa faca cu fierul mai haladuia linistit pe drumurile patriei...si uite asa vine calare pe tine si te pomenesti cu el in brate...he heeee cati or mai fi ca el pe aci pe sosele!!!???Bine ca nu o fost dracu un carnagiu...acu sper ca si o bagat mintile in cap ca e,, tinerel,,!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce treaba are combinezonu? fiecare se echipeaza cum vrea.

 

vara trecuta pe langa bv era unu pe-o racheta in slapi, pant scurti tricou si casca si-i dadea undeva pe la 200 (nu din auzite, masuratori cu iphoneu si altele) asa ca nu vad dc ai boala pe astia care se imbraca in combinezon

 

Combinezonul este foarte bun pe circuit ... sau cand pleci la drum lung ... nu sa plimbi o pipitza timp de o ora prin sau pe langa oras.

Eu ma refer la faptul ca exista cate unii care priund "puteri magice" cand se imbraca full, se simt invincibili. E o chestie psihologica. Stii prea bine despre ce vorbesc, ca si tu te simti mai barbat cand pui combinezonul pe tine ;)

 

L.E. Ati observat ca la combinezoane e mai mult loc la oo ? ... asta pentru ca atunci cand tragi fermuarul si-ti pui casca sa te dai prin cartier, se mai coboara inca 2 oo din kur ...

Si inca ceva si tac ... pe langa shlapi cu bermude si combinezon .... mai exista si altfel de imbracaminte moto ;)

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Combinezonul este foarte bun pe circuit ... sau cand pleci la drum lung ... nu sa plimbi o pipitza timp de o ora prin sau pe langa oras.

Eu ma refer la faptul ca exista cate unii care priund "puteri magice" cand se imbraca full, se simt invincibili. E o chestie psihologica. Stii prea bine despre ce vorbesc, ca si tu te simti mai barbat cand pui combinezonul pe tine ;)

 

L.E. Ati observat ca la combinezoane e mai mult loc la oo ? ... asta pentru ca atunci cand tragi fermuarul si-ti pui casca sa te dai prin cartier, se mai coboara inca 2 oo din kur ...

 

stiu ce zici, da cred ca e mai bine asa decat echipat de plaja, daca nu ai decat combinezonu respectiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

@little wayne esti patetic si pe topicul de accidente!te astepam si pe topicul de fun ;)

Da' daca se aduce in discutie subiectul virginele motocicliste de pe feisbuc :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Iti doresc sa te intalnesti cu "ele" in trafic ;)

Apropos, tu esti ala care le-a adus in discutie ;)

Nu imi plac fetele batrane,apreciez curvele batrane

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ce zici, da cred ca e mai bine asa decat echipat de plaja, daca nu ai decat combinezonu respectiv.

Pai aici e teraba ... ca daca era imbracat de plaja nu mai facea pe viteazu ... instinctul de conservare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce fata de tantalau are ma mir ca era in echipament si nu in slapi . Cum dracu sa umbli la 36 de ani cu una de 17 , astia ne fac de ras specia.

:crack: Ce banc prost....you're not the smartest pickle in the jar are you?...Bine ca faci tu cinste speciei.

 

Ma nene..toti am trecut prin ca.catul ala de scoala si cel putin 90% dintre noi cred ca putem fi de accord ca e o bataie de joc si ca in afara de unde sunt comenzile unui motor si cum functioneaza schimbatorul de viteze la picior nu inveti nimic. Vorbiti aiurea de parca daca ala avea carnet accidentul asta ar fi avut alt sens. La cum arata omu cu echipament si cu pneuri slick presupun ca nu era la a 2-a iesire pe motor din viata lui. Sunt destui care se dau doar la curse si care nu au carnet cat A....nu zic ca e cazul de fata dar mai usor cu aberatiile astea ...cu ce era situatia diferita daca in buzunarul de la spate avea carnetul de conducere? E doar un alt accident moto cu victime asa cum au loc periodic.

PS: din punctd e vedere semnatic motociclist e orice personaj care se deplaseaza cu motocicleta...carnetul de conducere nu are nici o legatura cu aceasta calitate. Vorbiti de parca sa fii motociclist e vreo realizare, un titlu onorific pe care nu toti merita sa-l poarte...un titlu demn doar pentru frustratii care isi varsa prostia in mod constant la rubrica asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...