Sari la conținut

Motociclist aproape Criminal. fara permis, motor neinmatriculat


Crazy-devil
 Share

Postări Recomandate

In concluzie ce echipament trebuie sa ai sa nu fi catalogat cocalar ? Combinezonul vad ca nu e bun dupa unii ,slapi si bermude iara nu merg . O sanda cu un blug ceva?

pantofi de piele, camasa alba, costum si pantaloni din stofa. le e mai usor rudelor. doar te arunca in cosciug.

ps. cravata sau papionul nu e un factor important.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

La IQ-ul lui , probabil ca aceasta performanta este un motiv de mandrie in anturajul lui si ea il va iubi orbeste de acum incolo ptr ca el , probabil , ii va duce un ursulet de plus la spital si ii va jura iubire vesnica ( daca nu-si scoate certificat de la medicina legala ) . Si in doua saptamani iar va fi pe drumuri . . . .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce combinezon ciumec are.cand implinesc patruj' da' ani o sa imi iau IER1 sa plimb manelistele cu IEL

hahahahah tare asta :))) inconstienta :) asta se poate spune despre tipul asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar tu ti-ai pus macar o data intrebarea, ca poate e fiica lui ?? sau ma rog, verisoara, nepoata...

 

adica tu sugerezi ca ar fi vorba si de incest pe langa celelalte capete de acuzare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au fost cazuri cand am luat pasagera la cererea ei. dar niciodata nu m-am dat racer cu ea in spate, pt ca mi s-a intamplat de cateva ori sa ma trezesc ca trage dreapta cand ma aplec pe stanga. de aceia inainte de urcare le initiez pt minimul de siguranta. uite, iti dau o tipa de 17-18 ani care pur si simplu nu am simtit-o in spate. pot pune pariu ca ma pot da si racing cu ea, la cat de bine se tinea si statea. dar am un copac care avea sa ma scoata pe contrasens. si pe deasupra s-a laudat ca inaintea mea a mai mers pe motor.

dar cum ziceam mai sus, cand trag mai tare, o fac singur. cand vreau sa phoot, iau masina sau merg calm.. sa am timp sa-i mai scap mana pe ici pe colo :D

 

Paaai.. cum iei masina, care masina?

/index.php?/topic/698115-parere-despre-masini/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paaai.. cum iei masina, care masina?

/index.php?/topic/698115-parere-despre-masini/

mereu am avut incredere in tine ca esti un baiat inteligent si pui mare accent pe detalii, doar ca uneori atentia inteligentei tale da pe afara si din disperarea de a atataca treci peste elemente importante.

 

 

fratimiu are un sharan luat din banii mei. adica intr-un fel e masina mea. chestia e ca nu vreau sa stau dupa el mereu sa-mi aduca masina, sa astept pana vine el si altele. cand vreau sa plec cu masina, pur si simplu vreau sa ma urc la volan si sa plec. exact cum zici tu, am facut cu motorul. aterizam pe otopeni, ma duceam si luam motorul, de unde plecam acasa. fara sa depind de cineva sau sa pierd timpul aiurea.

 

Nu stiu daca voi ati experimentat asa ceva, dar pentru mine cea mai tare experienta cu pasagera a fost cu o tipa grasa. Stabiliza aia motocicleta pe curbe de nu imi venea sa cred, aproape ca lua singura virajele...

nu am plimbat grase, alea le fac altceva. ;)

 

nici eu nu obisnuiesc sa iau pasager, dar sunt unele cazuri in care fac exceptie. anu' trecut am avut demontate scaritele, doar ca sa elimin orice tentatie. .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai oricum nu poti sa iei masina lu frate-tu cand te duci la pitipoance... exact cum zici si tu. :D

Adica, de fapt, nu ai fost niciodata.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai oricum nu poti sa iei masina lu frate-tu cand te duci la pitipoance... exact cum zici si tu. :D

Adica, de fapt, nu ai fost niciodata.. :D

 

pai oricum masina lu fratimiu am luat-o de cate ori am vrut. dar nu sa ma duc la pitipoance, ci la fomei. exact cum zic eu.

sincer nu am fost la pitipoance. imi trebuie bembeu sa ma pot duce ca sa agat ceva. sunt curios cum vor reactiona la mertan. in plus alea is costisitoare raportat la randamentul dat. asa ca ma limitez la altele. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am citit topicul...foarte amuzant...dar tot n-am inteles o treaba: care e problema cu echipamentul pe strada? :huh:

 

motoreta mea e foarte foarte manevrabila, iertatoare si are sub 50 de cai, dar eu prefer sa merg echipat chiar si in oras, chiar si vara cand e foarte cald...care-i problema?...trebuie sa porti echipament doar pe circuit? Pe strada nu risti sa cazi?...ba din contra..sunt mult mai multi factori necontrolati: gropi, nisip, ulei, pietoni si masini...

 

sincer, chiar nu stiu de ce sunt unii asa zmei si de ce-i intereseaza atat de mult ce fac restul...daca voi nu vreti sa va echipati, nu aveti decat sa va imprastiati voi pe asfalt cand va taie unu' calea

 

te-ai astepta ca macar aici, pe forum de "motociclisti" sa fie incurajat aspectul asta, dar voi luati totul in gluma...si va mirati ca mor atatia in accidente....trist!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am citit topicul...foarte amuzant...dar tot n-am inteles o treaba: care e problema cu echipamentul pe strada? :huh:

 

motoreta mea e foarte foarte manevrabila, iertatoare si are sub 50 de cai, dar eu prefer sa merg echipat chiar si in oras, chiar si vara cand e foarte cald...care-i problema?...trebuie sa porti echipament doar pe circuit? Pe strada nu risti sa cazi?...ba din contra..sunt mult mai multi factori necontrolati: gropi, nisip, ulei, pietoni si masini...

 

sincer, chiar nu stiu de ce sunt unii asa zmei si de ce-i intereseaza atat de mult ce fac restul...daca voi nu vreti sa va echipati, nu aveti decat sa va imprastiati voi pe asfalt cand va taie unu' calea

 

te-ai astepta ca macar aici, pe forum de "motociclisti" sa fie incurajat aspectul asta, dar voi luati totul in gluma...si va mirati ca mor atatia in accidente....trist!

 

Nu are nimeni nimic cu oamenii care isi iau echipament. Sunt probleme atunci cand echipamentul le da unora puteri magice. In rest, fiecare merge cu ce vrea. Se poate si cu http://images2.okr.ro/auctions.v3/700_700/2011/10/28/4/c/600137974034501473161372-5770183-700_700.jpg sau orice altceva. Daca asta are c.cat in cap poate sa aiba si airbag ca tot pericol public este.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce boala am pe astia de se imbraca la combinezon pe strada ... ro$$y de cartier ...

Asta cred ca e o boala ... kacatul ala de piele cusuta iti da puteri magice ... nu? ... se vede.

 

Cum sa impresionezi o fata de 17 ani cu motocicleta? ... asta nu are plua ?

Ce te fute grija daca are prostul ala plua sau ba? Vrei plua si nu gasesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer eu nu inteleg care e treaba cu combinezonu sau echipamentu, fiecare merge cu ce are, sau cu ce il duce capu ca ii este bun in caz de accident, pe multi slapii si tricourile ii fac invincibili, eu zic ca problema ar trebui sa fie cum un idiot fara permis aproape omoara o nevinovata care nu o ajuta capu... daca vreau sa merg in tricou sau combinezon e pielea mea nu a altora in joc...jnj

 

De unde plm au aparut toti forumistii astia noi? Si de ce sunteti atat de dobitoci in exprimari?

si sincer toti forumistii astia noi au aparut probabil odata cu descoperirea siteului sau a hobby-ului sau pasiunii de moto... daca nu stiu sa scrie este o problema dar simt din exprimarea ta ca ai ceva cu cei noi... si nu mi se pare ok...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...