Sari la conținut

" MOTOCICLITI, MOTOCICLITI SI IAR MOTOCICLITI"


Postări Recomandate

ma gandeam sa mi iau un GTR 1400 da nu am bani de remorca...ce dracu fac...... sa l iau

ar fi doua in tara, unul toceste anvelopele drept si unu in parcare ......

 

choper.... ce sa zic......

mai fac pomana la prieteni si ii scot din caca... cateodata

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 93
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma gandeam sa mi iau un GTR 1400 da nu am bani de remorca...ce dracu fac...... sa l iau

ar fi doua in tara, unul toceste anvelopele drept si unu in parcare ......

 

meriti un like aici ... mic dar meriti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gandeam sa mi iau un GTR 1400 da nu am bani de remorca...ce dracu fac...... sa l iau

ar fi doua in tara, unul toceste anvelopele drept si unu in parcare ......

 

 

Pai asteptam poze cu cauciucurile tocite de tine, daca ale mele ti se par tocite drept, desi cred ca ai probleme cu monitorul. Oare cum ar fi aratat daca mai bagam si 4000 km de autostrada?

Ce-i drept, sunt tare, am trecut peste legile fizicii, reusind sa merg drept in miile de curbe de pe RGA.

Tehnic vorbind, s-a dus setul cu care a venit motorul, BT021, care nu sunt o referinta. La 13000 arata cum se vad, pe cand PR3 merg 20000 si pentru ca sunt de tip 2CT se tocesc si altfel. Oricum, asa cum nu ma bag sa comentez tipul tau de motor, pentru ca nu am avut motociclete de tip GS, asteptam pareri pertinente doar de la cei care au mers pe GT-uri.

Despre remorca nu-ti face probleme, ia-ti GTR si ti-o imprumut eu cu draga inima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motociclistul roman.......

 

daca ai bmw esti arogant

daca pui poze de pe unde ai fost ...te lauzi cu ele facute din sa si nu ai descoperit locurile

daca comentezi la cate unul stilul de mers esti nepoliticos

daca le dai peste nas nu ai cei 7 ani de acasa

daca scriu doi de bine deja ai aplaudaci

daca ii tai macaroana unuia deja esti guru

daca le spui cat ai mers te dai mare

 

sunt multi peste mine bine crescuti, cu cultura vasata, cu milioane de km facuti, cu skiluri adevarate......si......asta e

 

sunt multi despre care am comentat doar in urma unor mesaje scrise pe forum , sunt multi care au comentat la adresa mea doar vazand ce scriu pe forum ......si..... asta e

sunt multi cei care au fost in mult mai multe locuri decat mine si au regulat" mult mai multe pasarici.......eeee...pe astia sunt invidios

 

DAR

 

ASTA este un forum de MOTOCICLISM........atat timp cat am categ A si merg pe 2 roti am dreptul sa comentez AICI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii ce-a zis Taher acu 20 de ani , cand inca lumea nu-l cunostea asa bine ? Ca romanii au un singur drept : sa traverseze pe verde la semafor , ca restul cumparam noi arabii !

Avea dreptate saracia dracului ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

sunt multi cei care au fost in mult mai multe locuri decat mine si au regulat" mult mai multe pasarici.......eeee...pe astia sunt invidios

 

DAR

 

ASTA este un forum de MOTOCICLISM........atat timp cat am categ A si merg pe 2 roti am dreptul sa comentez AICI

.... "pupezele" si dreptul la exprimare LIBERA :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa-mi trag una, ce frumos!!! Pai daca ma gandesc la motociclistii de Magheru, nu aduna intr-o viata amintirile pe care le-ai adunat tu in 20 de zile. Foarte frumoasa calatorie. Tre sa ne vedem la o cafea, sa-mi povestesti. Si de data asta, declar: ti-ai mai atras o invidie! :P


Editat de bea2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa-mi trag una, ce frumos!!! Pai daca ma gandesc la motociclistii de Magheru, nu aduna intr-o viata amintirile pe care le-ai adunat tu in 20 de zile. Foarte frumoasa calatorie. Tre sa ne vedem la o cafea, sa-mi povestesti. Si de data asta, declar: ti-ai mai atras o invidie! :P

 

 

fata, de invidie o sa aiba parte flacaul ala cu "NASTASE 7 CASE" o plimbare la NORDKAPP o face orice amarat.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravos, Achime, tata!.., ai rupt gura si ochii la dusmani! semnat; inca un aplaudac!

nu sunt decat un bou care baga 1000 km/zi doar ...pe asfalt

 

hihihi......si asta doar sa ma pot lauda pe aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ok sa faci asta o zi. Nu e foarte obositor sa mergi asa doua saptamani?

Exact la asta ma tot gandeam si eu.., 14.000 km in 20 de zile, mi se pare inuman. Si nu o spun cu rautate, efectiv asa cred. Ma rog, poate ca sunt unii croiti dintr un material mai rezistent sau GSA ul asta are proprietati de teleportare. Important e ca indiferent de regimul de mers, daca tu ca, calator te simti bine.., restul nu mai 'importa'.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de fapt doar 19 zile ca 1 a fost de betivit in thesalonic

 

E ok sa faci asta o zi. Nu e foarte obositor sa mergi asa doua saptamani?

a fost asa de "obositor" incat daca mai aveam concediu nu m as mai fi oprit inca o saptamana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astia care se sperie de 1000 km pe zi se sperie si de tzatze mari ?

Trebuia sa va uitati la motoarele de la intalnirea de comuniste si sa vedeti ca erau destul care au facut 4-500km in ziua respectiva ca sa ajunga. Asta in conditiile in care au in general 10 - 20 % din capacitatea si puterea motoarelor despre care vorbim aici, fara sa mentionam varsta uneori si de 10 ori mai mare.

Curaj baieti, totul tine de exercitiu. la 500km pana in 80 km/h vin cu iju :D

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astia care se sperie de 1000 km pe zi se sperie si de tzatze mari ?

Curaj baieti, totul tine de exercitiu. la 500km pana in 80 km/h vin cu iju :D

 

Unii prefera tzatzele mici si medii. Preferinta pentru tzatze mari nu te face mai barbat, asa cum preferinta pentru mii de km de sosea in zile putine nu te face mai motociclist.

Adevarul (oarecum trist) e ca disponibilitatea pentru astfel de calatorii nu tine atat de curaj, exercitiu, skill sau "grade" in ale motociclismului, cat de factori mai profani precum bani, timp, obligatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Unii prefera tzatzele mici si medii. Preferinta pentru tzatze mari nu te face mai barbat, asa cum preferinta pentru mii de km de sosea in zile putine nu te face mai motociclist.

Adevarul (oarecum trist) e ca disponibilitatea pentru astfel de calatorii nu tine atat de curaj, exercitiu, skill sau "grade" in ale motociclismului, cat de factori mai profani precum bani, timp, obligatii.

bani timp obligatii..... cat esti in stare sa ti sacrifici din ceea ce ai pentru a.... motocicli"

 

aici se vede PASIUNEA pentru ceea ce faci!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-mi plac mie thread-urile lui Ianachim. Trei-patru postari ontopic, dupa care....a venit circul !!! Pacat de pozele atasate, zau asa, nu fac nici o morala nimanui, insa sa lasam imaginile sa vorbeasca ! :cheers:

De acord. Ianachim asta cand motocicleste si pozeaza e tare simpatic. Cand scrie cu vorbe se strica...

 

Adevarul (oarecum trist) e ca disponibilitatea pentru astfel de calatorii nu tine atat de curaj, exercitiu, skill sau "grade" in ale motociclismului, cat de factori mai profani precum bani, timp, obligatii.

Da si nu, man. De multe ori tine de gust. De ce-i place fiecaruia. Stiu oameni care n-au probleme cu banii sau cu timpu', da' tot nu baga mai mult de 500 km/zi si prefera cortul sau cabana (adevarata) in locul 'otelului de 5 stele.

Editat de Kollar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord. Ianachim asta cand motocicleste si pozeaza e tare simpatic. Cand scrie cu vorbe se strica...

 

Da si nu, man. De multe ori tine de gust. De ce-i place fiecaruia. Stiu oameni care n-au probleme cu banii sau cu timpu', da' tot nu baga mai mult de 500 km/zi si prefera cortul sau cabana (adevarata) in locul 'otelului de 5 stele.

stii cum e viata....

DACA NE AM PLACE TOTI ASA INTRE NOI .....NE AM INMULTI EXCESIV.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...