Sari la conținut

" MOTOCICLITI, MOTOCICLITI SI IAR MOTOCICLITI"


Postări Recomandate

eu am auzit ca in austria la sauna stati la cucu gol... sa ti fi luat apartament oare, sa fii mai aproape....

 

zestre vad ca ai.....

Sunt sigur ca nu vorbesti tu din auzite...

Editat de Kollar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 93
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vad ca tot insisti pe O TEMA

"AMICE" imi plac DOAR FEMEILE deci stai linistit nu te vizitez....

urmatorul subiect....

asta asa ca sa mai vorbim ca depre MOTOCICLISM ... tie iti place... prin padure.... mie pe asfalt .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..

 

asta asa ca sa mai vorbim ca depre MOTOCICLISM ... tie iti place... prin padure.... mie pe asfalt .....

Uaaau, deci ai inteles?! Nu pot sa cred... A trebuit sa ma umplu' de kakat pe topicul ala cu Alpii Francezi ca sa pricepi si tu ca nu e vorba numai de "a putea", ci, de multe ori, e vorba mai mult de "a-ti placea" si "a vrea" sau "a avea chef". Bravo. Acum putem s-o luam de la zero.

Nu pot, totusi, sa nu remarc cum iti piere simtu' umorului si sarcasmul cand devii tu subiectul poantelor.

Sanatate si, special pentru tine, o sa pun niste poze si niste vorbe despre weekendul care vine, cu toate ca o sa facem doar cateva sute de km. in trei zile si o sa stam cu corturile si la o cabanuta amarata dintr-un sat fara pretentii de prin muntii patriei. Dar toate la vremea lor...

Noapte buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uaaau, deci ai inteles?! Nu pot sa cred... A trebuit sa ma umplu' de kakat pe topicul ala cu Alpii Francezi ca sa pricepi si tu ca nu e vorba numai de "a putea", ci, de multe ori, e vorba mai mult de "a-ti placea" si "a vrea" sau "a avea chef". Bravo. Acum putem s-o luam de la zero.

Nu pot, totusi, sa nu remarc cum iti piere simtu' umorului si sarcasmul cand devii tu subiectul poantelor.

Sanatate si, special pentru tine, o sa pun niste poze si niste vorbe despre weekendul care vine, cu toate ca o sa facem doar cateva sute de km. in trei zile si o sa stam cu corturile si la o cabanuta amarata dintr-un sat fara pretentii de prin muntii patriei. Dar toate la vremea lor...

Noapte buna!

poante"..... astea sunt poante de padure....acolo unde eu nu pot sa ajung.....

 

auzi......sa ai vila sa dai banii la stat pe taxe si utilitati si sa de duci sa stai intr o alta ....cabanuta

 

exact din motivul asta .....INVESTITIA IN CASE SI APARTAMENTE......imi lasa un gust amar...aha,...... de la STRUGURI"

 

de cati bani ai dat pe gardul ala de la valea doftanei ....si a pavajului din curte..... bagai o tura de alpi....pe asfalt

 

ps. ai cort sau sa ti imprumut?

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Un om batran intalnit in tura asta a spus urmatoare:

"ultimii ani ai vietii in asteptare mortii sunt cei mai urati daca nu ai amintiri din tinerete" asa ca ...... SPOR LA CONSTRUIT amintiri

 

placerea vine mergand......

 

Ai inceput super acest topic dar sincer ma asteptam sa descrii mai in detaliu. Stiu ca o fotografie face cat 1000 de cuvinte insa poate mai multe impresii si trairi personale nu ar fi stricat, mai ales ca atunci cand vrei, stii sa transmiti.

Si mie-mi place sa stau mult in sa, dar ma-ntreb oare cate amintiri ai reusit sa-ti construiesti de fapt in ritmul in care ai calatorit.

Oricum jos palaria pentru tura facuta, si felicitari ca te-ai intors cu bine acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai inceput super acest topic dar sincer ma asteptam sa descrii mai in detaliu. Stiu ca o fotografie face cat 1000 de cuvinte insa poate mai multe impresii si trairi personale nu ar fi stricat, mai ales ca atunci cand vrei, stii sa transmiti.

Si mie-mi place sa stau mult in sa, dar ma-ntreb oare cate amintiri ai reusit sa-ti construiesti de fapt in ritmul in care ai calatorit.

Oricum jos palaria pentru tura facuta, si felicitari ca te-ai intors cu bine acasa.

oricine are nevoie de indicatii, pareri si ajutor in a ajunge acolo ma poate cauta si cum multa lume a si facut o nu doar acum cu placere imi impartasesc experienta

 

am considerat ca ceea ce am vazut eu merita sa trezeasca interesul si altora si, sa si doreasca sa ajunga acolo pentru ca merita.

amintiri si senzati.... nu ai idee cate am strans acum si in cei 10 ani de moto dar asta e un TOPIC DE POZE si nu de comparat preturi/costuri

indiferent de ce viteza am sau cat merg intr o zi nu stiu de unde s a nascut ideea asaa cum ca nu as VEDEA NIMIC.....

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricine are nevoie de indicatii, pareri si ajutor in a ajunge acolo ma poate cauta si cum multa lume a si facut o nu doar acum cu placere imi impartasesc experienta

 

am considerat ca ceea ce am vazut eu merita sa trezeasca interesul si altora si, sa si doreasca sa ajunga acolo pentru ca merita.

amintiri si senzati.... nu ai idee cate am strans acum si in cei 10 ani de moto dar asta e un TOPIC DE POZE si nu de comparat preturi/costuri

indiferent de ce viteza am sau cat merg intr o zi nu stiu de unde s a nascut ideea asaa cum ca nu as VEDEA NIMIC.....

Nu era nicidecum o critica la ceea ce ai postat. Ti-am vizionat pana la capat toate filmuletele si am trecut peste toate pozele.

Doar ca altadata ai fost pana in Thasos la un capuccino si ne-ai lasat cu balele la gura prin felul tau de a povesti cat de buna era cafeaua aia la un apus de soare pe insula. Acum ai facut ceva ce multi dintre noi doar viseaza si nu descrii aceste mici placeri sau trairi. La asta ma refeream si nicidecum la costuri sau comparatii de preturi.

Anul asta si eu incepusem pregatirile ptr o excursie in Norvegia, insa amintirile construite in tura lui Vlad de anul trecut, m-au facut sa merg si anul acesta alaturi de el, Cand o sa-mi vina si mie vremea, o sa te contactez, fii linistit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar ca altadata ai fost pana in Thasos la un capuccino si ne-ai lasat cu balele la gura prin felul tau de a povesti cat de buna era cafeaua aia la un apus de soare pe insula. Acum ai facut ceva ce multi dintre noi doar viseaza si nu descrii aceste mici placeri sau trairi.

 

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, omu asta arata ca poate. nu sta ca altii cu motorul in garaj si se uita pe net la vreme sa vada daca poate iesi 15Km sau nu. l-a durut in....... de starea vremii sau de cat de lung va fi traseul. si-a bagat motoru-n c.u.r. si a plecat la drum, pana-n capatu' lumii. bravo lui ca face km care multi nu ii reusesc in 10 sezoane. cati din cei care comenteaza, au mers pe grindina, ploaie torential, ninsoare, sau alte conditii meteo.

 

cum zicea chiar mai sus. daca arati lumii ca ai fost undeva, inseamna ca te lauzi.

 

 

Ianachime, ai doi de :10: de la mine. unu pt tine, unu pt unguru bulan. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, omu asta arata ca poate. nu sta ca altii cu motorul in garaj si se uita pe net la vreme sa vada daca poate iesi 15Km sau nu. l-a durut in....... de starea vremii sau de cat de lung va fi traseul. si-a bagat motoru-n c.u.r. si a plecat la drum, pana-n capatu' lumii. bravo lui ca face km care multi nu ii reusesc in 10 sezoane. cati din cei care comenteaza, au mers pe grindina, ploaie torential, ninsoare, sau alte conditii meteo.

 

cum zicea chiar mai sus. daca arati lumii ca ai fost undeva, inseamna ca te lauzi.

 

 

Ianachime, ai doi de :10: de la mine. unu pt tine, unu pt unguru bulan. ;)

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fata, de invidie o sa aiba parte flacaul ala cu "NASTASE 7 CASE" o plimbare la NORDKAPP o face orice amarat.....

pentru baiatul 'cela, avem asta!

 

 

n-are el treaba cu Nordkapp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ianachime, ai fost fara Mihai Varadero? Si el se plinge ca nu are cu cine sa iasa!

e suparat pe mine.....

si .... nu pot eu sa tin ritmul lui, eu obosesc repede si nu pot sa ma tin dupa el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...