Sari la conținut

accident 29.09.2013


integrale_awd
 Share

Postări Recomandate

Chiar nu imi arde de facut misto de necazul omului.

Era o situatie ipotetica pe care as lua-o in calcul la modul serios. Din fotografie se vede ca e rupt sasiul. Posibil sa se fi distrus la soc. Daca nu-ti mai aduci aminte, e destul de greu de elucidat ce s-a intamplat de fapt.

 

Ce gume aveai? Nu se vede prea bine in poza si par sa fie slick-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

posibil sa fi mers mai repede decat ingerul lui pazitor putea sa zboare, zic si eu, nu dati cu paru...

 

Sanatate multa Rook! Bine ca ai scapat ok, da-l dracu de fier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Cand ti-am vandut carenele de pista, te-am rugat sa dai jos nr meu si sponsorii mei, pt ca nu-mi doream sa asociez forja stradala cu nr 33.. uite acum ma suna o gramada de prieteni daca sunt ok, am discutii inutile cu persoane care ma sprijina, lucruri care nu-mi convin . Fa-te bine, dar te rog frumos sa scoateti poza de pe topic , ca-mi faceti rau .Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Cand ti-am vandut carenele de pista, te-am rugat sa dai jos nr meu si sponsorii mei, pt ca nu-mi doream sa asociez forja stradala cu nr 33.. uite acum ma suna o gramada de prieteni daca sunt ok, am discutii inutile cu persoane care ma sprijina, lucruri care nu-mi convin . Fa-te bine, dar te rog frumos sa scoateti poza de pe topic , ca-mi faceti rau .Merci

 

Puteai sa le scoti tu inainte sa le vinzi, fara suparare.

Daca vinzi un telefon ai incredere ca cel care-l cumpara o sa stearga ce contine, sau stergi tu inainte de-a-l vinde ca sa nu gasesti cine stie ce poze cu tine pe net apoi?

Editat de B.B.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nominalizez pt postul anului 2013! :grinbandit:

 

bine ca esti bine!

Toate loviturile la cerebel, in spatele capului, duc la pierderea memoriei de scurta durata. Am vazut foarte multe cazuri, sint o banalitate deja, mi s-a intimplat si mie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

florine,bine ca ai scapat asa.

iti urez insanatosire grabnica,sper ca dupa acest eveniment o sa realizezi pericolul stradal.

la anul e gata circuitul de la noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...