Sari la conținut

Accident craiova ?!


Fulguletz
 Share

Postări Recomandate

Sectiunea accidente este dedicata tragerii de invataminte din destinul celor care se chinuie prin spitale sau care chiar si-au incheiat socotelile cu motociclismul si viata deopotriva. Asa dar va rugam nu comentati of topic si tratati cazurile expuse aici si persoanele implicate cu decenta. Maine puteti fi si voi in situatii similare.

 

cu multumiri anticipate,

1. Galen, pe CJ nu ai mai gasit nimic interesant?

2. nu mi-e romana limba materna, dar cred ca se scrie corect: aşadar..... nu separat cum ai scris tu.....

parerea mea personala este ca un moderator trebuie sa fie simbolul perfectiunii!

 

numai bine tuturor!!!!

insanatosire grabnica Panterei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 344
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

1. Galen, pe CJ nu ai mai gasit nimic interesant?

2. nu mi-e romana limba materna, dar cred ca se scrie corect: aşadar..... nu separat cum ai scris tu.....

parerea mea personala este ca un moderator trebuie sa fie simbolul perfectiunii!

 

numai bine tuturor!!!!

insanatosire grabnica Panterei!

simbolul perfectiunii? esti cumva religios? :)

Aveti ceva de spus on topic? Dati-i drumul, cata vreme va exprimati decent e ok sa spuneti orice! Aveti ceva of topic de spus? Deschideti topicuri si exprimati, nu va opreste nimeni! Internetul e o lume libera, are insa cateva reguli care decurg din cei 7 ani de acasa. Si ma intreb cu mine personal ce aveti? Sunt motociclist ca si voi, nu moderator de meserie , nici peste capetele voastre, nici campion al ortografiei. Cand sariti calul trebuie sa va opresc, altfel nimic personal :) Am si eu dreptul la opinie si fii linistit, mi-o exprim acolo unde simt nevoia s-o fac.

 

Imi pare rau de patania Panterei, o cunosc destul de bine si nu pot sa-i transmit decat ca poate ca e timpul sa schimbe macazul. Un spirit liber trebuie sa fie acompaniat si de echilibru si de o directie rationala in viata. Altfel ramane doar un spirit rebel si atat.

multa sanatate Pantero!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am descoperit si autorul moral al accidentului de la Craiova...

Tsunami

Posted 10 October 2012 - 10:48 PM

'


Sunteti de milioane! Nici nu aveti idee cat conteaza o vorba buna spusa cand trebuie unui om aflat in situatia mea...nici eu nu stiam, dar acum am invatat asta ! :friends:

faci pa nebuna, conteaza vorba buna...
vinde-o ia-ti touring, mergi ca bezmetica prin lume!
neeeaaaahh, io vreau busa..
cum dreaq sa te cred io ca mai conteaza vorba.

ia marcheaza in calendar acolo sa stii sa serbezi ziua de nastere.
a doua zi de nastere, mai importanta decat prima.

ia aicea, la multi ani, bine-ai venit inapoi!
acu'sa stai dracu-aici
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sectiunea accidente a devenit sectiunea distractiva... .E morbid,dar ce nu face romanul de plictiseala.BAGATI posturi ca ma plictisesc si abia mai descretesc fruntea :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sectiunea accidente a devenit sectiunea distractiva... .E morbid,dar ce nu face romanul de plictiseala.BAGATI posturi ca ma plictisesc si abia mai descretesc fruntea :))

 

asa-i la noi Emylyo, bine ca a murit capra vecinului...., nu asa se zice????

din punctul meu de vedere s-au discutat si vrute si nevrute pe acest topic.... si s-ar putea inchide, ca e deja balci ieftin...

numai bine tuturor!

stima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa-i la noi Emylyo, bine ca a murit capra vecinului...., nu asa se zice????

 

 

Sunt sigur ca minim 97,5% din userii forumului, ba mai mult, din motociclisti in general, abia asteptau sa o pateasca fata asta.

Concluzia e clara insa se incearca o usoara ascundere a ei de catre unii cunoscuti ai domnisoarei sub diverse pretexte: e suflet bun, e prietena buna, e cunoscuta, are tal3nt etc etc.

 

Sanatate!

Editat de sorinbogdan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau sufrageria arata jalnic ca dupa un uragan nu puteam sa ma descalt nu aveam dc iar daca voi acceptati asemenea SPECIMENE printre voi nu aveti decat e alegerea voastra sau o faceti doar pentru ca acele persoane va promoveaza aceasta sufragerie? Ati ales cea mai josnica metoda de a cenzura pe cineva....ma bucur ca ati facut asta pentru ca am vrut sa vad cat sunteti de partinitori si pe cine tineti in brate va multumesc mi-a facut o deosebita placere aceasta fiind ultima postare a mea .....sa aveti drumuri uscate si fara peripetii

 

Off: cate virguleeee!

No offence, doar ca a trebuit sa citesc de mai multe ori ca sa inteleg....

 

Editat de scania.topline
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sigur ca minim 97,5% din userii forumului, ba mai mult, din motociclisti in general, abia asteptau sa o pateasca fata asta.

Concluzia e clara insa se incearca o usoara ascundere a ei de catre unii cunoscuti ai domnisoarei sub diverse pretexte: e suflet bun, e prietena buna, e cunoscuta, are tal3nt etc etc.

 

Sanatate!

 

Gresit . O cunosc , destul de bine incat sa-mi starneasca repulsie atacurile de aici dar in acelasi timp cred ca o cunosc prea putin avand in vedere ce a facut . Dar nu pot sa calc in picioare o persoana tintuita la pat . Astept sa se puna pe picioare si sa pot sa o trag de urechi fata-n fata . Va asculta mai atenta atunci decat acum . O seara faina si sanatate la toata lumea .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sigur ca minim 97,5% din userii forumului, ba mai mult, din motociclisti in general, abia asteptau sa o pateasca fata asta.

Eu cred ca minim 50% din motociclistii romani nici macar n-au auzit de duduia in cauza. O fi cunoscuta pe plan local, dar pentru majoritatea celorlalti e o mare anonima.

Bine, accidentele astea o mai scot din anonimat, dar nu stiu cat e de recomandat sa ajungi vedeta prin intermediul rubricii de accidente... eu prima (si singura) oara am auzit de ea la accidentul precedent, de exemplu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gresit . O cunosc , destul de bine incat sa-mi starneasca repulsie atacurile de aici dar in acelasi timp cred ca o cunosc prea putin avand in vedere ce a facut . Dar nu pot sa calc in picioare o persoana tintuita la pat . Astept sa se puna pe picioare si sa pot sa o trag de urechi fata-n fata . Va asculta mai atenta atunci decat acum . O seara faina si sanatate la toata lumea .

 

Man, ce spui tu este ok. Asta ar cam fi rolul prietenilor: sa te ajute cand esti in rahat si sa iti dea o palma peste bot cand o comiti. Insa ironiile de la cei care nu o cunosc sunt cam indreptatite(cu exceptia ofenselor grave), daca tinem cont de trendul acestei rubrici. A fost tot pe aici un flacau imbracat racing, care a dat de pamant cu duduia din spate si statea el ca un zmeu jos si fuma o tigara(nu mai stau acum sa il caut pe zorro). S-a ras atunci destul de tare. Poate ca si ala era un om ok(prietenos, saritor, bun la spritz etc), dar PENTRU CA NU ERA CUNOSCUT DE COMUNITATE SI PENTRU CA A COMIS-O nu a sarit nimei de c.ur. Pai ori suntem golani ori nu mai suntem?!

 

Seara faina la toata lumea!

De sanatatea ei mai stie cineva ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...