Sari la conținut

A Fi Sau A Nu Fi... Poster!


skorpion
 Share

Postări Recomandate

Intrebarea (sondajul) e simplu:

Moto Life sa ramana cu poster anul viitor sau sa fie scos posterul definitiv din 2007?

Multumesc anticipat.

sa fie , dar cum zicea si Black , choppere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moto_comuniste

Intrebarea (sondajul) e simplu:

Moto Life sa ramana cu poster anul viitor sau sa fie scos posterul definitiv din 2007?

Multumesc anticipat.

 

Sa fie daca puneti si clasice care au fost puncte de reper in istoria motociclismului. Puteti sa bagati si macar o "comunista" pe parcursul unui an (un Sismosn AWO sau o IFA BK nu cred ca arata deloc rau intr-un poster...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu vreau, dar cat mai multe choppere si old-timere si cat mai putine sportive, naked-uri, bla bla.

 

mi-ar place mult sa vad si postere cu motogp :burnout:

 

o idee: poster cu muresan pe motorul de la noua echipa din 2007... asta ar fi super

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu renuntati la poster ... insa ar fi bine sa arate mai "fresh" - un fel de imaginea cea mai tare a lunii respective :burnout:

 

subiecte se gasesc:

 

- ce creatie superba a mai scos vreun custom builder [vedeti ca au inceput sa apara custom builderi si la noi ... mai timizi, dar promit]

- ce model care a facut istorie a fost lansat in luna respectiva ... in anul 19şţ [aici sa va vad de unde scoateti poze]

- prim plan cu finish-ul spectaculos al lui "Valentino Drâmbă" in MotoGP

- ce model nou, frumos si lucios a lansat firma care sponsorizeaza posterul ;)

 

 

etc etc etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fie,daca bagati si chopper/custom/cruiser.....dar de calitate si minim pe hartie de 135g ,mat.

B.

 

ps: dpmeudv, ML tot mai slaba,gasesc tot mai putine info despre choppere/cruiser/custom/clasic.

S-A UMPLUT REVISTA DE ATV-URI!!!

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-ar fi placut sa vad un poster cu hayden dupa ce a castigat campionatul... poza in care tine steagul americii... e foarte reusita! as fi pus-o chiar si pe perete (cu taote ca tin cu rossi).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-ar fi placut sa vad un poster cu hayden dupa ce a castigat campionatul... poza in care tine steagul americii... e foarte reusita! as fi pus-o chiar si pe perete (cu taote ca tin cu rossi).

daca e sa fie... macar sa fie ceva important din revista... fara suparare dar posterul cu MV Agusta albastra nu sustine cu nimic cauza motociclismului... mi se face scarba cand aud ca a fosr dedicata unor oligofreni...

 

si poate ceva actiune nu ar strica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

exact, dintre care unu' cu rossi. martisor pentru fete, mkai? :nono:

 

mi-ar fi placut sa vad un poster cu hayden dupa ce a castigat campionatul... poza in care tine steagul americii... e foarte reusita! as fi pus-o chiar si pe perete (cu taote ca tin cu rossi).

 

de care poza vorbesti? poate ei vor sa faca poster si nu stiu la care te refereai. :rose: baga!

(te intreba mai demult cobra daca ai facut rost de posterul cu rossi de cand era la repsol)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...