Sari la conținut

Accident grav calea victoriei


ALEX NINJA
 Share

Postări Recomandate

Nu moderatorii au facut asta ;)

Si mie mi se pare ciudat ca au sters postul lui Razvan Mateescu, pt ca erau niste informatii importante acolo legate de accident si de starea lui Ruxi.

 

eh, ma rog, se stiu ei... daca nu ei atunci cine??? sa vb sus la stapanire? e cam tarziu dar voi da un telefon maine :)

 

JOS CENZURA!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Chiar iti pasa sau intrebi ca sa te afli in treaba?

 

Se mentine grava. :wacko:

Intreb doar. Mi s-ar parea normal pe langa tonele de aberatii ale motociclistilor de forum sa mai vad odata la cateva magini si informatii de genul cum se simte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdeah, încă o muiere cu vitezană. daţi-vă fă pe circuit, nu mai omorâţi oameni pe trotuare.

 

M-am ingrozit de ce am citit aici, cata rautateee pe unii! "Comunitatea motociclistilor" pentru unii e doar in teorie si parca abia asteptati sa cada unul ca sa aveti ocazia sa va dati moralisti. Varsati-va dragilor frustrarile de mari motociclisti pe circuitul unde ii trimiteti pe altii, pe off-road, etc! Nu o stiu pe fata, poate a fortat limitele dar acum e in coma si voi aruncati cu noroi pe aici.

 

Poti sa ma injuri pentru ca la vorbe urate se pare ca te pricepi, ma doare in pix si oricum nu voi citi. Mi-e sila!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am ingrozit de ce am citit aici, cata rautateee pe unii! "Comunitatea motociclistilor" pentru unii e doar in teorie si parca abia asteptati sa cada unul ca sa aveti ocazia sa va dati moralisti. Varsati-va dragilor frustrarile de mari motociclisti pe circuitul unde ii trimiteti pe altii, pe off-road, etc! Nu o stiu pe fata, poate a fortat limitele dar acum e in coma si voi aruncati cu noroi pe aici.

 

Poti sa ma injuri pentru ca la vorbe urate se pare ca te pricepi, ma doare in pix si oricum nu voi citi. Mi-e sila!

Comunitatea exista dar nu online. Majoritatea cunoscutilor nici nu au cont aici iar cei care au, posteaza din an in paste. Sa fim seriosi, motociclismul romanesc nu se oglindeste prin acest forum! Aici se strang babele cu frica de dumnezeu, cocalareii de duminica,bogatanii cu pretentii de baieti rai, racerii de tastatura, barfitoarele si lupii moralisti. Chiar ma minunez cand mai vad un om intreg la minte care posteaza ceva bine gandit.

 

Sanatate tipesei! Mare atentie tuturor!

Editat de Nocturnus85
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Lupul moralist despre lupii moralisti... ce se zice aici e lipsit de sens... asa e orice comunitate pe net.. nu-ti place? Nu mai posta... voi transformati forumul in ceea ce e cu postari din astea ridicole despre motociclisti adevarati. cum e motociclistu asta adevarat? Explica-mi... ca vrem si noi sa fim adevarati... si dupa aia putem schimba numele in motociclism-adevarat.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comunitatea exista dar nu online. Majoritatea cunoscutilor nici nu au cont aici iar cei care au, posteaza din an in paste. Sa fim seriosi, motociclismul romanesc nu se oglindeste prin acest forum! Aici se strang babele cu frica de dumnezeu, cocalareii de duminica,bogatanii cu pretentii de baieti rai, racerii de tastatura, barfitoarele si lupii moralisti. Chiar ma minunez cand mai vad un om intreg la minte care posteaza ceva bine gandit.

 

Sanatate tipesei! Mare atentie tuturor!

si TU care esti..... ca te vedem des.....in zona

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E la Floreasca si are nevoie de sange.E in stare critica.A gresit iar acum plateste.Daca vrea careva sa o ajute e rugat sa mearga la spital sa doneze sange

 

care a suferit un accident de motor este asteptat la Spitalul Floreascs la ora 7 sau 8 pentru a dona sange. Sunati-ma pe mine 0721405569

 

 

Pe fata o cheama Ruxandra Mateescu, conducea un R6, e la Floreasca in stare critica, in coma de gradul 4 indusa, are multiple leziuni interne...Despre starea celeilalte victime nu stiu inca nimic, eu sunt plecat din Bucuresti si ceea ce stiu pana acum am aflat prin telefon de la niste prieteni comuni.

 

Orice vina ar avea sau n-ar avea, e un OM care poate a gresit, poate nu...haideti sa incercam sa fim si noi OAMENI si sa nu mai tinem pledoarii despre cine, cum si-n ce fel conduce etc....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te simti atins? Nici macar nu ma gandeam la tine dar apreciez grija pentru persoana mea! Cred ca ai halucinatii crunte avand in vedere ca abia am atins 700 si ceva de posturi in aproape patru ani...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vorbit cu Razvan. Fata este "un pic mai bine dar departe de ok" si momentan, asa cum s-a mai spus, nu mai are nevoie de sange.

P.S Nu inteleg daca noi ne uram atat intre noi (sau cel putin dam impresia), ce pretentie sa avem ca ceilalti sa ne accepte si respecte???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu inteleg o treaba. Fata asta careia toata lumea ii ureaza tot binele(si eu la fel, nu ma intelege gresit) a dat peste o pietoana nevinovata care nu si'o cauta din niciun punct de vedere. Totusi, nimeni nu zice nimic de ea, nu doneaza sange pt ea si nu Intreaba nimic de ea.

Din cate imi amintesc era si ea in stare critica, si sincer in cazul in care are nevoie de sange, il merita mai tare decat persoana care i'a facut asta.

 

..pt ca asa e etic, nu pt ca as invinui pe cineva de ceva. Nimeni nu vrea sa moara, dar vorba aia, cand iei pasager si ai o singura casca... i'o dai lui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu inteleg o treaba. Fata asta careia toata lumea ii ureaza tot binele(si eu la fel, nu ma intelege gresit) a dat peste o pietoana nevinovata care nu si'o cauta din niciun punct de vedere. Totusi, nimeni nu zice nimic de ea, nu doneaza sange pt ea si nu Intreaba nimic de ea.

Din cate imi amintesc era si ea in stare critica, si sincer in cazul in care are nevoie de sange, il merita mai tare decat persoana care i'a facut asta.

 

..pt ca asa e etic, nu pt ca as invinui pe cineva de ceva. Nimeni nu vrea sa moara, dar vorba aia, cand iei pasager si ai o singura casca... i'o dai lui

este ok ....

ranita la un picior

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INCA ASTEPT UN RASPUNS PUBLIC DIN PARTEA CELUI CARE MI-A STERS POSTAREA. ASTEPT O EXPLICATIE A ACTIUNILOR SALE!!!

 

 

off topic:

daca tot facem circ o sa fac eu unu de o sa va sara basca !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INCA ASTEPT UN RASPUNS PUBLIC DIN PARTEA CELUI CARE MI-A STERS POSTAREA. ASTEPT O EXPLICATIE A ACTIUNILOR SALE!!!

 

 

off topic:

daca tot facem circ o sa fac eu unu de o sa va sara basca !!!

 

Circul e oricum la ordinea zilei pe forumul asta :) Inca unul e bine-venit! Mai ales daca promite sa fie unul bun.

 

Dar nu pe topicul despre fata asta, zic.

Editat de ahilepeleianul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INCA ASTEPT UN RASPUNS PUBLIC DIN PARTEA CELUI CARE MI-A STERS POSTAREA. ASTEPT O EXPLICATIE A ACTIUNILOR SALE!!!

 

 

off topic:

daca tot facem circ o sa fac eu unu de o sa va sara basca !!!

Mai Stulewa, cat orgoliu. Te credeam dupa cate am citit de tine mai cizelat. Nu fa atata agitatie pe aici. Dai frumos report sau telefon cum zici la sefu mare, adica Adminu si te lamureste el. Numai bine! Si o lamurire de la mine: Noi nu putem sterge de tot o postare, doar sa o ascundem in pagina si oricum se vede numele celui care a ,,editat-o". Seara buna!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am ingrozit de ce am citit aici, cata rautateee pe unii! "Comunitatea motociclistilor" pentru unii e doar in teorie si parca abia asteptati sa cada unul ca sa aveti ocazia sa va dati moralisti. Varsati-va dragilor frustrarile de mari motociclisti pe circuitul unde ii trimiteti pe altii, pe off-road, etc! Nu o stiu pe fata, poate a fortat limitele dar acum e in coma si voi aruncati cu noroi pe aici.

 

Poti sa ma injuri pentru ca la vorbe urate se pare ca te pricepi, ma doare in pix si oricum nu voi citi. Mi-e sila!

Da, sunt cateva lucruri din care as putea sa invat citind topicul asta:

 

1- sa nu merg cu motocicleta cu 150kmh pe calea Victoriei si de asemenea nici pe jos ca s-ar putea sa cad victima unor orgolii prea mari

2- daca se intampla ceva sa incerc sa acopar si sa gasesc scuze ca ce dracu, suntem motociclsti, o "comunitate"

3- ca la noi comunitatea moto este un jeg in care majoritatea "riderilor" sunt niste oameni slabi, fara personalitatea, lipsiti de atitudine constructiva, ca in viata reala de altfel

4- daca esti prost, prost ramai si dupa ce iti iei motocicleta. Ba mai mult, cu consecinte grave asupra celor din jur, nevinovati.

 

fiti atenti ce s-a spus pe la TV in ultma vreme de motocicilsti

 

 

...si aproximativ s-a potrivit

Editat de radu85
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mai fost postat linkul cu Banciu dar a fost sters.

A fost sters cam jumatate din topic, in special postarile in care i se facea morala fetei care a spart vitrina.

 

 

Chiar asa, despre vitrina mai aveti vesti? Cineva o plange-o si pe ea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mai fost postat linkul cu Banciu dar a fost sters.

A fost sters cam jumatate din topic, in special postarile in care i se facea morala fetei care a spart vitrina.

 

 

Chiar asa, despre vitrina mai aveti vesti? Cineva o plange-o si pe ea...

Vezi ca simt ca s-au facut niste nedreptati, poate e timpul sa mai deschizi niste topicuri la "moderare" sa ne mai distram si noi ca e plictiseala in timpul saptamanii!:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa, despre vitrina mai aveti vesti? Cineva o plange-o si pe ea...

 

Nu-i bai, aia se acopera din RCA-ul fetei. La fel si eventualele despagubiri pentru victima de pe trotuar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...