Sari la conținut

Ture pe MotorPark Adancata


Denis_sbz
 Share

Postări Recomandate

Foarte rar apas ambreiajul pe superioare, in mod special pe curba lunga de stanga dupa linia dreapta. Ating usor ambreiajul si imi da impresia ca e mai stabil motorul la schimbare de viteza, e doar instinct mai mult. In rest nu folosesc cand schimb in sus. Cand il folosesc il ating foarte repede nu se patineaza deloc aproape.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

acolo toate treptele se schimba pana`n apexul primului viraj de stanga daca accelerezi cum trebuie si pastrezi trasa buna

sunt doar 2 trepte de schimbat pt 600cmc si 3 pt 1000cmc

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Multam rootBiker si cmd.

Am trimis deja un mail pe adresa primita de la cmd .Astept si daca nu primesc nimic o sa trimit si pe cea cu brindusa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Salut Domnule!

Cum este la pista, ti-ai mai îmbunătățit mersul pe moto? Vii weekendul viitor la circuit?

Salut!

Nu prea am imbunatatit nimic .Am avut chiar o cadere de forma destul de naspa dar in final am revenit la nivelul din primavara unde chiar daca nu eram cine stie cat de rapid dar macar m-am distrat si simtit bine.Cel mai bun timp ramane 2.04, pana acum .

Pentru mine s-a incheiat sezonul ,sunt deja in Germania.Revin la anul in Mai.

Va urmaresc pe voi cum inca va distrati si va tin pumnii .

 

Cam incognito cu Adrian Liviu .Daca puneai Petrovici stiau toti instantaneu despre cine este vorba .😉

Editat de goe 75
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Nu prea am imbunatatit nimic .Am avut chiar o cadere de forma destul de naspa dar in final am revenit la nivelul din primavara unde chiar daca nu eram cine stie cat de rapid dar macar m-am distrat si simtit bine.Cel mai bun timp ramane 2.04, pana acum .

Pentru mine s-a incheiat sezonul ,sunt deja in Germania.Revin la anul in Mai.

Va urmaresc pe voi cum inca va distrati si va tin pumnii .

 

Cam incognito cu Adrian Liviu .Daca puneai Petrovici stiau toti instantaneu despre cine este vorba .

Se vede din avatar ca e Petrovici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Goe din pacate nu vei primi pozele mai devreme de 7 Oct. Ambii fotografi sunt plecati in Germania.

Verifica si folderul SPAM desi chiar daca s-a dus acolo mail-ul cu pozele oricum a expirat link-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Nu prea am imbunatatit nimic .Am avut chiar o cadere de forma destul de naspa dar in final am revenit la nivelul din primavara unde chiar daca nu eram cine stie cat de rapid dar macar m-am distrat si simtit bine.Cel mai bun timp ramane 2.04, pana acum .

Pentru mine s-a incheiat sezonul ,sunt deja in Germania.Revin la anul in Mai.

Va urmaresc pe voi cum inca va distrati si va tin pumnii .

 

Cam incognito cu Adrian Liviu .Daca puneai Petrovici stiau toti instantaneu despre cine este vorba .😉

Servici usor si poate avem ocazia la anu' sa mergem împreuna, poate voi avea cu ce sa te ajut.

Te salut Goe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Servici usor si poate avem ocazia la anu' sa mergem împreuna, poate voi avea cu ce sa te ajut.

Te salut Goe!

Multam fain !Mi-ar place foarte mult . Voi programa concediul in functie de programul de la circuit,de asta sunt sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Etapa a Vl-a a campionatului national sa anulat!

In locul acesteia , va fi Trackday sâmbăta si duminica. Organizatorul Trackday-ului, Ionut Mistode. Daca puteți sa confirmați prezenta, pentru a sti numărul participanților, pentru a organiza duminica si cate o cursa! 600 si 1000.

» Post actualizat in 06 Oct 2016 10:03

Etapa a Vl-a a campionatului national sa anulat!

In locul acesteia , va fi Trackday sâmbăta si duminica. Organizatorul Trackday-ului, Ionut Mistode. Daca puteți sa confirmați prezenta, pentru a sti numărul participanților, pentru a organiza duminica si cate o cursa! 600 si 1000.

» Post actualizat in 06 Oct 2016 10:04

S-a anulat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...