Sari la conținut

Trackdays - Discutii generale


adidas
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 305
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Azi am trecut pe acolo. Am vazut ca aproape toti participantii de azi sint deja veterani.

E greu sa convingi un stradal, care prefera muntele, Bulgaria, Litoralul, sa dea 67 euro/zi plus alte sute de lei pt cauciucuri (chiar si second, tot costa). Daca se vrea atragerea celor care nu au mai fost la Adancata, asta se face cu superoferte. Asta-i realitatea.

Circuitul are deja si un bar in care cafeaua, bauturile racoritoare, apa sint deocamdata free, asta datorita unui sponsor inimos.

Nu afirm ca taxa este mare, ci doar ca atragerea unui numar mare de participanti inseamna multa rabdare si investitii din partea organizatorilor.

 

Cine e sponsorul inimos?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Tng-performance,CRC fairings,organizatorilor On race alaturi de Virgil Marin & Bogdan Adrian Minciuna cat si fotografilor,felicitari pt acest trackday minunat!

attachicon.giflugoj mx z2 10-7.jpgattachicon.giflugoj mx z2 10-11.jpgattachicon.giflugoj mx z2 10-13.jpg

attachicon.giflugoj mx z2 10-81.jpgattachicon.giflugoj mx z2 10-87.jpgattachicon.giflugoj mx z2 10-90.jpg

:mexicanwave: Pe cand se mai anunta vreo iesire? Ca batranica mea sta si asteapta in garaj...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Tng-performance,CRC fairings,organizatorilor On race alaturi de Virgil Marin & Bogdan Adrian Minciuna cat si fotografilor,felicitari pt acest trackday minunat!

attachicon.giflugoj mx z2 10-7.jpgattachicon.giflugoj mx z2 10-11.jpgattachicon.giflugoj mx z2 10-13.jpg

attachicon.giflugoj mx z2 10-81.jpgattachicon.giflugoj mx z2 10-87.jpgattachicon.giflugoj mx z2 10-90.jpg

ai uitat sa multumesti familiei,prietenilor.let the Oscar`s begin!(joke)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare de incepator: moto exclusiv de pista (care nu se va inmatricula) se inregistreaza la fisc/impozite pentru a face dovada proprietatii in cazul ma opreste politia cu platforma ?

N-am avut probleme de genul...

Ai un act de vanzare cumparare, e de ajuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Wtf?, pe la 9 e briefingul. Eu vin cu masina ca nema moto.

Daca ai nevoie de un ride, da un PM

stRADu, da-le un mesaj pe FB celor de la Motoevolution Racing School

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca intereseaza pe cineva, nu se poate plati o intrare sau doua, trebuie sa te dai toata ziua. Lucru care mi se pare aiurea, pentru ca nu toti sunt fizic pregatiti pentru atata efort.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Radu

Poti sa platesti toata ziua si te dai foarte frumos cat poti,nu trebuie sa te dai in toate sesiunile,nu trebuie stai 20min/sesiune ,este si lucru pe care-l recomand de fiecare data.

 

Cu siguranta se mai adunau ceva banuti pentru organizatori din intrarile celor care plateau pe sesiune dar cand puteai sa te dai pentru ca sunt 3 intrari de antrenamente libere pana`n ora 12 iar dupa pauza sunt sesiuni si toate cu status de calificari.Tu o sa-mi raspunzi ca inainte de pauza si ai dreptate insa eu vreau sa cred nu pun pret pe sesiune si dintr-un minim respect pt cei care platesc toata ziua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inseamna ca restul tarilor civilizate nu au minim de respect pt participanti,din moment ce oriunde altundeva poti plati/sesiune!inca un cacao romanesc improscat la Adancata.din pacate...

georgica,tie ti se pare normal sa platesti o zi intreaga(care e impartita pe sesiuini) si sa te dai o sesiune?motivele nici nu au relevanta.

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...