Sari la conținut

Soarele asta mai mai ca ma face sa scot mobra din garaj...


middle_of_nowhere
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bagat cam 150 Km super Ok temp intre 9 > 11 grade .

Buc > Saftica > Gruiu > mai departe navigatorul 4 sa traiasca si vulpoiul care a mai actualizat hartile > Urziceni si acasa .

De la Urziceni gaz la greu sa ajung pe lumina plus ca m-au suparat niste pisa_ _ _ cu biemveurile lor si un A3 , in final s-au potolit fiind destul de aglomerat .

* Biemveurile sunt bune numai cand au doua rotite ,,,,,,,,,,,,,,,,,riresgras.gif.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa zi! Am adaugat si eu aproape 100km la palmares...

Am instalat toate captuselile la toale si i-am dat bice! I-am facut si itp'u cu ocazia asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am iesit azi. a fost super... mai ales ca aveam sorele in dreapta-spate, si aveam o frumusete de umbra care mergea paralel cu mine pe banda a doua. inca nu am bagat-o la iernat.

 

Hihi, are you talking about that?

 

PS Greetings Kap0ne & colegul sau care se incalzea la Victoriei

ai reglat ceasul .. ?

post-78624-0-46683200-1418644392_thumb.jpg

post-78624-0-06757500-1418644406_thumb.jpg

Editat de Choixalacreme
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS Greetings Kap0ne & colegul sau care se incalzea la Victoriei

ai reglat ceasul .. ?

Nu l-am mai reglat, am retinut doar diferenta dintre el si ora reala :laugh:

Incantat de cunostiinta

 

:D

post-40715-0-40302800-1418733331_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In weekend se anunta vreme faina... scot dihania la plimbare, cat m-or tine articulatiile. Stiu ce zice colegu' de pe pagina 1, am mers toata iarna trecuta si nu-mi mai trebuie intepeneala. Mi-am cam facut drumurile pe anul asta... doar asa, sa mai invartesc fluidele prin ea. Apoi garat, plin, aditiv si nani... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca a crescut nivelu', cica vor fi 10 grade sambata. Dea Domnu' sa ramana asa ca ma mananca rau. Am si uitat cand a fost ultima iesire, poate isi aduce aminte Vic, pe la Magura Buzaului, am vrut sa ajungem pe la Manastirea Ciolanu da' s-a lasat intunericul.

Asa ca, echipament, izmene, chiloti cu crac, budigai, ce aveti in dotare si hai sa invartim roata un pic.

Propuneri ?


» Post actualizat in 16 Dec 2014 19:29

Am cercetat, ultima plimbare a fost pe 8 noiembrie, mai bine de-o luna !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moaaa...ce sa faaac??!!!... Trebuia sa bag un airsoft sambata, iar duminica plec din buc cu familionul.

 

Hai ca vad cum arata vremea...si poate ma bag...

» Post actualizat in 16 Dec 2014 19:48

Hai ca a crescut nivelu', cica vor fi 10 grade sambata. Dea Domnu' sa ramana asa ca ma mananca rau. Am si uitat cand a fost ultima iesire, poate isi aduce aminte Vic, pe la Magura Buzaului, am vrut sa ajungem pe la Manastirea Ciolanu da' s-a lasat intunericul.

Asa ca, echipament, izmene, chiloti cu crac, budigai, ce aveti in dotare si hai sa invartim roata un pic.

Propuneri ?

» Post actualizat in 16 Dec 2014 19:29Am cercetat, ultima plimbare a fost pe 8 noiembrie, mai bine de-o luna !

Fost si eu atunci. Frumos.

Editat de middle_of_nowhere
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima propunere, hai altceva ? Nu ca n-as fi de acord da' s-avem de unde alege. Important este sa ne miscam, in masura in care nu ne joaca feste vremea (mi-am muscat si limba, sa stiti !) Trebuie sa tinem cont ca avem la dispozitie maxim 5 ore (11-16), nu din cauza de temperatura, nici de lumina ci din cauza de asfalt umed. Daca este soare problema-i rezolvata. In functie de conditii hotaram maine seara.

O idee de la mine: Buc. - Oltenita - Manastirea - Fundulea - Buc., cu variatiuni. Imi place zona aia de lacuri si este si mai scurt. Idei mai am dar va las si pe voi sa va exprimati !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Polibuc are dreptate...timp scurt si umezeala inevitabila.

 

Ar trebui mers pe undeva fara munte...ca acolo e umed pe jos toata ziua.

 

Eu nu as zice nu la un Veliko, mai ales ca nu am fost niciodata. :)

Editat de middle_of_nowhere
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...