Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10481

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5780

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brrrrr, si-am avut nitel "teren" de facut, mi s-a taiat alimentarea cu oxigen la bot, cred ca-i mai cald in lada frigorifica...asa ca nu mai vreau afara, intru in frigider sa ma incalzesc! Si lacrimile, mucii, tot ce-ar trebui sa fie umed, au devenit stana de piatra...ce bine era daca ma prindea si cu erectia sculata! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am batut tara asta in lung si-n lat si pt a mia oara mi se confirma:soferii moroseni sunt inb top 3 "soferi prosti".valeeeeeu!seara linistita "evribozi". ;)

Pfff...:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vorbești George. . Nu mai ști controla masina cu frana de mana și dai vina pe alții :)

Second pfff...,clar.

Am tras punga cu cocosi si am destupat prima berica.:)

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LeMeA, Micuțule!

 

Cît despre șoferi, nu mai fac aprecieri despre niciunii, toți o apă și-un pămînt! Cînd m-am întors din vacanță, pe lîngă lacul Siriu erau doi „isteți” cu caucioace de vară, unul cu Haudi Q7 și unu cu Bemveu X5, amîndoi de Bucale... mergeau cu viteza UNU! Io, cu Solnița, am trecut pe lîngă ei ca apa pe lîngă gîscă! Mai jos, după Nehoiu, pe drum rece, dar uscat (înghețat, să zicem) un accident produs de unu (din Buzău, localnic) cam de vîrsta mea (el 47, io 44...)... A lovit un amărît de șofer de la deszăpezire (60 de ani), l-a omorît pe loc, a rănit grav și pasagerul propriu (21 de ani...) și și-a făcut mașina praf! (Pozele sînt de la fața locului, am fost acolo)... Cine trecea apoi în mare viteză pe lîngă mine? Haudi-ul! Nu înjur și acum, că i-am umplut frigideru de carne „live”!

 

Nu vă zic și cum era pe DN1, că bănuiesc că știți, măcar unii dintre voi... Conduc de la 18 ani, dar niciodată nu mi-am pus utilajul și pasagerii în pericol cum văd că fac cîte unii NETREBNICI în vremurile astea! ȘI, să fiu al naibii dacă înțeleg de ce-o fac!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai colegii, un film bun nu este la tv in seara asta?

Acum:

Cinemax: Terminator-Genesys (2015)

HBO 2: Mad Max (2015)

HBO: Lunetistul american (2014) - mistoc

 

Sau poti sa cauti Room in Rome. Face bine la raceala. Te incalzeste de o sa ramai fara aer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...