Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Acum 1 oră, The_Sin_Eater a spus:

 

Stii celebra intrebare: Ce e mai bine sa ai, parkinson sau Alzheimer?

 

- Evident, Parkinson. Mai bine versi jumate de pahar decat sa uiti unde ai pus sticla. ;)

 

Hai buna dimineata!  Deja-i jumatea saptamanii, pentru unii. Pt mine, numa' maine nu e uikend. Diii!!!! 

 Sa intelegem ca ai parkinson si deja ai varsat saptamana ??? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10451

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5774

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 19 ore, john17 a spus:

 + tradiționalele mânareli de kilometraje :P

ai mesterit vreodata o Beta albastru-gri? ca nu mai stie sa socoteasca km de o vreme incoace.

Ma gandeam sa-i montez un abac sau sa-i fac cate o zgarietura ca puscariasii in zidul celulei. Sa se invete minte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, s_cristi a spus:

ai mesterit vreodata o Beta albastru-gri? ca nu mai stie sa socoteasca km de o vreme incoace.

Ma gandeam sa-i montez un abac sau sa-i fac cate o zgarietura ca puscariasii in zidul celulei. Sa se invete minte!

Din cate stiu,cablul de kilometraj e de pe Suzi DR350,intreaba dealer-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, s_cristi a spus:

ai mesterit vreodata o Beta albastru-gri? !

Mi-e și rușine să recunosc, dar nu se poate lăuda nimeni că i-am meșterit vreodată vreun kilometraj, auto sau moto! Deși am niște scule care ar putea face (și) asta la câteva mărci/modele auto, doar nguyen-șarpe-scurt a concluzionat - greșit ca majoritatea postulatelor sale - că aș face așa ceva. Și cum a avut o perioadă în care mă fugărea pe toate topicurile pe care postam am zis să-i dau dreptate! 🤦‍♂️

Eu mânăresc mai mult d'astea racing, mai scobesc o chiulasă, prostii:

 

IMG_20190612_142740.jpg

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, s_cristi a spus:

ai mesterit vreodata o Beta albastru-gri? ca nu mai stie sa socoteasca km de o vreme incoace.

Ma gandeam sa-i montez un abac sau sa-i fac cate o zgarietura ca puscariasii in zidul celulei. Sa se invete minte!

A lu' nevasta-mea e galbena. :)

IMG_20190526_174707.jpg

Acum 2 minute, john17 a spus:

Mi-e și rușine să recunosc, dar nu se poate lăuda nimeni că i-am meșterit vreodată vreun kilometraj, auto sau moto! Deși am niște scule care ar putea face (și) asta la câteva mărci/modele auto, doar nguyen-șarpe-scurt a concluzionat - greșit ca majoritatea postulatelor sale - că aș face așa ceva. Și cum a avut o perioadă în care mă fugărea pe toate topicurile pe care postam am zis să-i dau dreptate! 🤦‍♂️

Eu mânăresc mai mult d'astea:

 

IMG_20190612_142740.jpg

Ce-mi place drapelu' ala cu Alfa...

N-ai unu' de vanzare? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La prima comanda ce oi mai face-o,accept cu mandrie! :)

 

La sfarsitul lui iunie scot Yamaha T80 Townmate la vanzare,daca te intereseaza sau pe altii de pe topic,sa ma anuntati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paca,io zac ca-i pasionat!

Si ala-i Clio,bre! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fram, ursul bipolar! Nuu, eu sunt ursu' kevlar. :lol:

Opel nu mai am, l-am măritat în Germania...😥 Iar aia de șurubăresc acu' la ea e o Honda Civic EP3 TypeR, transformată în același șopru acum 4 sau 5 ani din mașină de stradă în automobil destinat competițiilor sportive, acum venind sorocul pt o revizie completă a motorului și o leacă de upgrade în limita bugetului pilotului și a reglementărilor pt gr. A. Pot spune că în ~4 sezoane a terminat toate etapele fără defecțiuni, a mai luat și niște cupițe, una peste alta înseamnă că n-am lăsat prea multe șuruburi nestrânse. :D Steagurile cu Alfa... atât s-a putut! :P Trebuiau ascunse rafturile și asta am găsit disponibil(izat) la foștii mei colegi. Voiam să văd un 147 la Cța dacă tot am fost la Seawolves dar vânzătorul a dispărut, poate o fi vândut-o între timp. Deși Alfa e cam mașină pe viață. Cică să ai o Alfa e ca și cum ai fi însurat cu o curvă! :crack:

 

Ăsta a fost Opelul...

IMG_20190513_125044.thumb.jpg.1aa2c237a3dcee0edf782069e87e9466.jpg

S-a rupt ceva în mine când a plecat, am pus în el destui bani, enorm de multă muncă și o parte din suflet... Sunt împăcat că a ajuns la un pasionat care are resursele necesare pt a se da cu el, la mine stătea degeaba de niște ani.

Asta e Honda pe care am demontat-o azi:

FB_IMG_15603662140564631.thumb.jpg.962407f8b445ccabe6e8f4ab0f48f5b3.jpg

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, ivan pedala a spus:

Azi e 13

 

 

...corect, Ziua lu' fi-miu. Implineste un deceniu... pffff.... ce-am imbatranit....:disappointed:

 

Da' gata cu vaicareala, ca az' e ultima zi, Urmeaza uikend prelungit pana mart', asa ca Diiii!!!!

 

Berea din partea mea, se stie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja în tren spre plantație mă îndrept

Cu două mâini sa culeg.

Iar de mâine, vreme de o săptămână

Sa tot stau cu berea?-n mâna

Cu enduro închiriat, grecești coclauri sa străbat

Iar apoi de pe plaja mare, direct in apa la scăldat

 

Băgați niste cafeiu in voi.

 

La multi ani pentru prichindel

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...