Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

 

si minunea minunilor s-a intamplat!

s-a pierdut programarea mea....

au fost niste erori de retea si s-a dus pe pwula!

cica sa ma inscriu in audienta la comandant, (marti de la 12,00...) , ca au mai fost astfel de cazuri....

...sau sa ma mai programez o data :crack:

fwutu-le muma-n cwur de idioti!

 

 

 

 

Luna asta mi-am trecut și eu motorul pe Timișoara.

 

Făcusem rezervare online de la sfârșitul lui martie pentru 24 mai. Am primit numărul UNU :P

 

Doar că eu am fost prevăzător și AM PRINTAT rezervarea.

 

La 8,30 erau deja 67 de oameni la coadă, cică stăteau de la ora 4,00. Unul făcea o listă și mi-au zis să mă trec și eu pe ea.

 

Normal că n-am avut treabă cu lista, e un ghișeu separat pentru rezervări online.

 

La ghișeu era deja o cucoană de la o firmă de intermedieri cu un client...calm am întrebat-o : „Aveți cumva numărul ZERO?!..că eu am numărul unu!”

 

S-a uitat un pic strâmb la mine dar n-a comentat și s-a dat la o parte ...în 15 minute plecam de la ghișeu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10481

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5780

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vii cu nevasta la MAN? Ca sa stiu sa-mi iau la mine armament special pentru ursi!

poate cu Fi-mi ........''Little Bear'' ;)

 

Luna asta mi-am trecut și eu motorul pe Timișoara.

 

Făcusem rezervare online de la sfârșitul lui martie pentru 24 mai. Am primit numărul UNU :P

 

Doar că eu am fost prevăzător și AM PRINTAT rezervarea.

 

La 8,30 erau deja 67 de oameni la coadă, cică stăteau de la ora 4,00. Unul făcea o listă și mi-au zis să mă trec și eu pe ea.

 

Normal că n-am avut treabă cu lista, e un ghișeu separat pentru rezervări online.

 

La ghișeu era deja o cucoană de la o firmă de intermedieri cu un client...calm am întrebat-o : „Aveți cumva numărul ZERO?!..că eu am numărul unu!”

 

S-a uitat un pic strâmb la mine dar n-a comentat și s-a dat la o parte ...în 15 minute plecam de la ghișeu :)

mda, dar eu nu am avut ce printa...... nu am primit numar de ordine, inca nu era pus la punct noul sistem on-line..., se facea programare si on-line, si numere de ordine la ghiseu

cand s-a trecut exclusiv la programare on-line (la vreo saptamana de la programarea mea) cred ca s-a fwutut treaba, nu au mai tinut cont de programarile deja existente!

fwutu-le muma-n cwur de idioti -paraziti!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata buna colegii!

cucu cucu, noi ceilalti hai la lucru!

 

Ivan: sa nu uiti sa-i tai la Pitesti bonurile pe zilele astea!

 

Pitesti: distractie sa aveti colegu, numa' bine! :mexicanwave:

....oricum in HU nu ai ce face cu bonurile :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima zi de munca...pana dupa sarbatori! Nenorocirea este ca vacanta-i scurta si sarbatorile astea artificiale trec repede!

Deja sunt satul de munca pe azi, asa ca ma lipesc de o cafea...poate doua, mai mici...ca nu tre' sa fac excese! Azi presimt ca voi avea cea mai linistita zi...fiindca am uitat telefonul mobil acasa, inchis! :crack:

Bonurile lu' Pitestiu' le dau ursului la MAN, ca trebuie si ala sa pape ceva, nu?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima zi de munca...

tie ti usor!

la mine s-au dezaliniat planetele..... si maine si poimaine lucrez.....

iar in weekend am o gramada de treburi / probleme administrative acasa

s-a dus pe sula minivacanta mea.....

 

 

Bonurile lu' Pitestiu' le dau ursului la MAN, ca trebuie si ala sa pape ceva, nu?!

normal, am o foame in mine! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...normal, am o foame in mine!...

Presimt ca foamea ta poate fi potolita cu bere, multa bere, ca doar de aia au admis-o astia ca si aliment! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata :)

 

asta noapte am vazut live explozia unui telefon. Partea buna e ca am dormit cu geamul deschis fara teama de tantari =)). . Am trecut la bunul si batranul Nokia E63

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa vin, dar nu am pe nimeni din zona care sa agreeze respectiva intrunire...asa ca ma rezum la dezmat zonal!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce salivez de la poza aia cu discul . . . . . amu am ajuns de la registru unde am depus dosarul ptr inmatricularea doamnei pe numele meu si printre alte discutii , imi zice doamna : nu trebuie sa aveti emotii , dureaza putin . I-am spus ca nu am emotii ca am mai fost odata mireasa . . . . cres ca si acum mai rade .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol obicei! :crack: Io cand scap de atributii, sar pe capra si bag "Lambada" pe unde ma duce drumul!

Ce-i mai grav este ca nu ma tine mereu punga si nici mireasa nu-mi dezleaga haturile exact atunci cand am chef!

In rest, poa' sa ninga, poa' sa ploo...mi se rupe si-mi iau noua! :peace:

Sa te tina mult si bine, colegu'! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai de cand ploaia este considerata apa termala?! Abia ma dadusem jos de pe motor, eram ud leoarca...plouase pana acolo, iar termala nici nu o vazusem! Stai sa ma vezi acum, dupa balaceala...inca dansez, dar acu' ma mai abtin vreo juma' de ora! :michael:

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai de cand ploaia este considerata apa termala?! Abia ma dadusem jos de pe motor, eram ud leoarca...plouase pana acolo, iar termala nici nu o vazusem! Stai sa ma vezi acum, dupa balaceala...inca dansez, dar acu' ma mai abtin vreo juma' de ora! :michael:

 

sa spunem ca ploaia e termala incat ploua in dreptul piscinelor cu apa termala :) acolo totul e benefic .... apa , aeru....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La astea ai concurenta acerba, discuti cu expertu'!

lasa colegule, la MAN la TFG poate reusim sa incropim o chestie de asta!

prindem ursu' si-l mancam noi pe el!

 

deci la adunarea din gilau din weekend nimeni, asa-i?

Navix, io nu-mi permit sa dau 2x40ron pentru sambata dupamasa, e criza mare! :crack: :crack:

lucrez si maine si poimaine, iar sambata am o gramada de treburi administrative acasa!!!!

...las' ca vine mintenas Micutu si facem micii aia la mine la firma, ca si data trecuta!

» Post actualizat in 01 Jun 2017 04:17

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neata buna colegii!

Sa ne traiasca copii

LMA copiilor!

....si sa traim si noi :)

 

 

 

 

Cucu cucu, mai e careva la lucru??

O zi minunata colegilor!!!!

» Post actualizat in 02 Jun 2017 04:54

_

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cucu cucu, numa' io-s la lucru??

huoooo, sa va fie rusine!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca se ia . . . . . asa am patit si eu :crack:


» Post actualizat in 02 Jun 2017 06:06

Acum incep sa-mi griji ca a inceput sa vada berze pe toti stalpii :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...