Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10482

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5781

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna dimineata! Se apropie ploile, asa ca azi...stam mai la scuteala! :stuck:

Tataie.... sa nu le lasi sa treaca de jiu :)

 

 

 

 

la olt nu avem pe nimeni... da daca trec de jiu le punem stavila pe arges ... impreuna cu colegul Pitesti

Editat de Taz Asg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca norii plecara si dadu soarele...asa ca ploaia pe azi se termina doar dupa cativa stropi...se amana!

Sa vina la voi, daca tot vreti mortis sa-i tineti piept! Io o tratez cu cwru'! :rusinica:

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

singura mea problema cu ploaia e ca dupa aia creste iarba ca si ciupercile....., deja ma dau mai mult co motocositoarea decat cu mobra! :crack: :crack:

 

 

pai deh.... ba doi ba patru ( timpi )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,domnilor.

Ce mai faceti?

Salutare! :peace:

Doar io fac, astia nu vor sa faca! Ia masuri cu ei, ca ma 'nerveaza negativ! :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu încă mă dau pe forum. În weekend mă dau iar cu motocoasa prin grădină.

Săptămâna viitoare sper sa îmi aduc și motorul acasă.

Așa ca pana vineri sa vina ploaia aici.. da după aia sa nu mai vină. O seara linistită vă doresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RRS, apoi noi se pare ca ne dam mai mult pe legheleu cu motocoasele.....!

 

Pitesti: apoi de aia mi-am luat motocoasa ca n-am gasit iobagi sa-mi coseasca......!

Nu vor sa munceasca vreo 5-6 ore pt 100 de lei..... e mai usor sa stai pe teava de gaz in fata birtului si sa ceri niste bani imprumut pana la pwulivara!

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu pt gradina am găsit un rrom care vrea iarba pt animale. Deci nu plătesc nimic. Dar pt curte ( și e mare ) trebuie sa o tund eu... Vine el sa o ia și pe aia... Dar îmi convine.

Sâmbătă merg după motor. Deci tund iarba duminica. Numărăm zilele ramase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Cerul e de plumb azi, asa ca nici azi nu motociclesc...si-i mai bine, fiindca de dimineata un microbuz imi intoarse in fata, bucla, pe linie dubla continua...daca nu eram cu masina (pentru ca...ABS)...il pupam! Ieri, in fata mea, un cal a sarit inaintea unui Polo de Bucuresti condus de o tipa...doar santul a salvat-o de la un pasager in plus! Deja mi-e frica uneori sa merg si cu 50km/h... :-L Si merg in majoritatea timpului pe European 79...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata buna.

Buna dimineata! Cerul e de plumb azi, asa ca nici azi nu motociclesc...si-i mai bine, fiindca de dimineata un microbuz imi intoarse in fata, bucla, pe linie dubla continua...daca nu eram cu masina (pentru ca...ABS)...il pupam! Ieri, in fata mea, un cal a sarit inaintea unui Polo de Bucuresti condus de o tipa...doar santul a salvat-o de la un pasager in plus! Deja mi-e frica uneori sa merg si cu 50km/h... :-L Si merg in majoritatea timpului pe European 79...

La mine plumbul plânge.

De animale pe drum mi-e frică. Am pățit și eu de câteva ori sa se sperie calul și sa o taie prin fața mașinii. Și am lovit 2 iepuri de câmp și un câine în tinerețe.

O zi frumoasa tuturor chiar dacă plânge cerul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...