Sari la conținut

De ce nu e bine sa circuli fara permis


JAGI
 Share

Postări Recomandate

Niste tarani..

Pacat de femeia aia aflata la locul nepotrivit in momentul in care s-a varsat carul cu prosti..

Editat de TM96UFO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in concluzie: motociclistii sunt niste nenorociti vitezomani care fac scandal, bla bla, bla bla bla.

 

pffff....Pastorel a avut dreptate in epigrama "In lumea asta prost facuta/ Rahatii scriu (f**) in loc sa puta/ Iar scriitori adevarati/ Sunt dati afara de rahati".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva sus vaneaza.....nu vedeti ca toti cei care nu au permis cad in capcana mai devreme sau mai tarziu. Este anul *ghinionist* pentru amatorii de faze tari pe motoare fara licence!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva sus vaneaza.....

Si motociclistul wanna-be, era tot constantean. De fapt mosu' cu taxiu a avut prin tinerete o mobra si obi wanna-be kenobe asta motorizat, a vrut sa ii arate ca e rau fata de motociclisti (fosti, prezenti si viitori), dar nu a tinut cont de detaliul ca era pe motoreta si mosu' cu taxiu'. Tipa...saraca...probabil o fi mers si ea vreodata pe motoreta in viata ei... Tot constanteanca si ea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accidentele se intimpla. Riderul a scapat destul de ieftin, RCA-ul nu-i da nimic. Aici e buba pt pilot..

Serios, chiar a avut noroc cu carul..la cazatura aia pe trotuar, puteam sa fac pariu ca nu se mai ridica !! Daca era un stalp metalic sau un gard pe trotuar tipul era facut praf. In final cel de sus ia trimis un avertisment.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si motociclistul wanna-be, era tot constantean. De fapt mosu' cu taxiu a avut prin tinerete o mobra si obi wanna-be kenobe asta motorizat, a vrut sa ii arate ca e rau fata de motociclisti (fosti, prezenti si viitori), dar nu a tinut cont de detaliul ca era pe motoreta si mosu' cu taxiu'. Tipa...saraca...probabil o fi mers si ea vreodata pe motoreta in viata ei... Tot constanteanca si ea...

pai eu cand spuneam ca e ceva in neregula in constanta tu batman ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai eu cand spuneam ca e ceva in neregula in constanta tu batman ! :crack:

Pai confirmam! Eu la sfarsitul lunii plec, mi-e frica sa mai ies din casa sa nu vina vreunul deasta care a aflat ca odata am fost si eu motociclist... pardon, posesor de motoreta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai confirmam! Eu la sfarsitul lunii plec, mi-e frica sa mai ies din casa sa nu vina vreunul deasta care a aflat ca odata am fost si eu motociclist... pardon, posesor de motoreta.

Vrei sa stai in casa la adapost ....nu ai sanse :crack: Astia sunt peste tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate altfel?

Se poate si altfel, adica vezi cele 4 topicuri de la accidente din ultimele 20 de zile cu * viteji* care au scoala vietii..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare atentie la idiotii cu cielo,tico,etc,sunt fostii comunisti,dacioti,nu din cauza banilor nu isi cumpara alta masina ci din principiu...recomand sa va uitati in oglinda retrovizoare stanga tot timpul cat sunteti in trafic...ma rog la viteze mai micute..:))


» Post actualizat in 30 Jun 2015 20:17

oglinda lor,scuze ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Ct au fost 2 accidente ieri din cauza soferilor auto .

Un motociclist a scapat "ieftin" ...cu un picior rupt , iar celalalt se spune ca ceva mai grav .

post-66150-0-70831300-1435727332_thumb.jpg

post-66150-0-82113800-1435727350_thumb.jpg

Editat de ctrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,mai,de obicei soferii se uita-n telefoane si intorc,vireaza,depasesc de-a-mpulea dar nu inteleg,de multe ori,cum destui motociclisti sunt luati prin surprindere pt ca cine circula pe sosele stie ca trebuie sa beleasca ochii larg..Eu sunt cu ochii lipiti de parbriz pt a evita tot felul de idioti.D-apai voi care sunteti ultraexpusi ranirilor ar trebui sa fiti si mai paranoici.Stiu ca sunt situatii de neevitat se intampla..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E diferenta intre categoriile "A1", "A2" si "A", altfel era doar una singura "A". Nu conduceti aiurea alte categorii... pentru care nu posedati permis de conducere.

Din tot accidentu' imi pare rau de femeia aia... restu' o meritau, mai devreme sau mai tarziu te ajung consecintele faptelor tale.

 

Sanatate femeii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...