Sari la conținut

MOS GERILA IN VAMA VECHE....


ianachim
 Share

Postări Recomandate

Duminica 6 DECEMBRIE plecare la 9.00 drumul vechi spre calarasi bac ostrov negru voda vama constanta si retur bucuresti pe lumina.... Zic eu

 

care nu ai stare sa scrii despre politica pe forum ai vrei sa mai invarti roata in stil rapid

scrie aici ... Nu mai dati PMuri...!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'ti-ar mosu' de ras... Nu mai bine tragem o fuga luni sa vedem pana unde a coborat zapada pe TF?

stii doar ca nu mi place sa ma intorc pe acelasi drum

plus ca duminica pe sud e soare

plus ca LUNI ... sunt sluga...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* n-ai stare! ...bine ca v-au facut astia de la bemve manere incalzite pe vapoare, ca altfel....

 

te astept cu un peste (viu) si o scoica la Buffet! :) si sa faci furori pe plaja, ca de obicei, imbracat! :D

 

 

Duminica 6 DECEMBRIE plecare la 9.00 drumul vechi spre calarasi bac ostrov negru voda vama constanta si retur bucuresti pe lumina.... Zic eu

 

care nu ai stare sa scrii despre politica pe forum ai vrei sa mai invarti roata in stil rapid

scrie aici ... Nu mai dati PMuri...!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* n-ai stare! ...bine ca v-au facut astia de la bemve manere incalzite pe vapoare, ca altfel....

 

te astept cu un peste (viu) si o scoica la Buffet! :) si sa faci furori pe plaja, ca de obicei, imbracat! :D

Ce sa ti fac fata daca ai vrut mobra de basini HD... Si nu mobra de touring.....

prefer manere incalzite decat tinichele nichelate....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

 

La plimbare m-as baga si eu..dar nu cred ca fac fata, presupun ca tu mergi incet, pina in 180, stilul tau..

s ar putea sa ti placa carpacio din constanta.....

insa drumul s ar putea sa ti zgaltaie fundu daca esti setat pe tare in amortizoare

nu la 180 .... Dar nici nu ma opresc de poze .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* o sa-ti fac semn pe autostrada, blink-blink! ...cu touringul, mai asteapta, la primavara o sa turez si eu HD-ul, ca iarna nu-i ca vara :D

 

Ce sa ti fac fata daca ai vrut mobra de basini HD... Si nu mobra de touring.....

prefer manere incalzite decat tinichele nichelate....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* o sa-ti fac semn pe autostrada, blink-blink! ...cu touringul, mai asteapta, la primavara o sa turez si eu HD-ul, ca iarna nu-i ca vara :D

Da cria ... Am uitat ca HD urile nu merg decat VARA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat azi o tura pina la marea cea mare si apoi fuga inapoi.

Pot sa iti spun ca temperaturile bune sunt intre ora 11:00 si 16:30

Pe la ora 12:00 am mai dat de zone cu ceata, iar la intoarcere dupa ora 17 temperatura a scazut rapid la 4-6 grade C. La venire pe A2 au fost cam 60 Km cu ceata, din aceea faina de curge apa pe viziera non stop. Abia dupa Fundulea s-a ridicat ceata.

In rest merita din plin sa stai un pic la malul marii.

Am trecut prin Mamaia pe unde nu am mai fost de vreo 17 ani. Si ceea ce am vazut m-a convins ca nu am gresit (din pacate): hoteluri construite de-a valma, arhitectura indoielnica, iar cladirile vechi care erau personalitatea statiunii au disparut sau sunt in paragina. Am pus si o poza cu pasarela de la Cazinou. Bine ca e monument istoric!

Si ce m-a mai frapat a fost ca pe plaja la Mamaia nu era aproape nimeni!! Banuiesc ca toata lumea s-a dus la Mall ca doar a fost soare si +10 grade afara.

 

Asfalt uscat maine!

post-89376-0-68295900-1449341696_thumb.jpg

post-89376-0-75541600-1449341728_thumb.jpg

post-89376-0-93332000-1449341796_thumb.jpg

post-89376-0-14496700-1449341882_thumb.jpg

post-89376-0-20800300-1449342835_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clar, la melc nu a fost iarna! :crack:

 

frumossssss

zi mi pana unde a mers urcat. dupa moto de langa tine clar ca ai mers pe curtea de arges

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...