Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

doresc sa va informez..dc exista printre voi..amatori de plimbari pe timisoara indiferent ca va dati pe acolo sau doar stati si priviti, sa nu mai dati pe acolo pentru ca vineri seara...in primul rand ca erau toti tiganii cu masini (bmw-uri) si faceau liniutze plus vreo 200 de spectatori consumatori de seminte, a fost chemata politia de catre un paznic sau sofer de ratb care statuse vreo 30 de min sa poata sa treaca...si s-au mobilizat domnii de la pol in 5 minute si au sosit cu 30 de echipaje masini si vreo 10 motocilete, un echipaj radar pe un logan rosu, si au blocat toata strada, la ambele iesiri....au facut un baraj din 3 randuri de masini la iesire....in fine...s-au anuntat prin statie ca sa aiba in vedere toti motociclistii sa nu scape nimeni. cand am avansat spre iesire..au sarit 3 plotisti pe mine..mi-au spus sa opresc motoru..si mi-au cerut toate actele, si in concluzie....indiferent ca erai doar privitor si cu toate actele in regula au primit toti amenzi pt deranjarea linistii publice in valoare de 2 mil (mentionez ca amendati au fost doar motociclistii si cei cu masinile..nu si pietonii). Exista posibilitatea de a lasa motoru acolo si sa pleci pe jos..dar riscai sa ramai fara el sau sa fie vandalizat..pt ca era plin de compatriotii nostrii care nu mai au ce fura din spania sau italia. Sper sa o solutionez prin contestatie.

deci dc mai sunt de genu lamaie sau altii .... sa stiti ca astia sunt pusi pe fapte mari... :huh: si numai din cauza celor cu auto care intrec orice masura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu pe ambele cbr-uri

am avut carbon si sunau si inca mai suna criminal

 

ati venit si voi la arc cum au venit si hayabusele

noroc cu betzigas si mertan

oricum am fost bucuros de revedere

si poate ne vedem mai des

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doresc sa va informez..dc exista printre voi..amatori de plimbari pe timisoara indiferent ca va dati pe acolo sau doar stati si priviti, sa nu mai dati pe acolo pentru ca vineri seara...in primul rand ca erau toti tiganii cu masini (bmw-uri) si faceau liniutze plus vreo 200 de spectatori consumatori de seminte, a fost chemata politia de catre un paznic sau sofer de ratb care statuse vreo 30 de min sa poata sa treaca...si s-au mobilizat domnii de la pol in 5 minute si au sosit cu 30 de echipaje masini si vreo 10 motocilete, un echipaj radar pe un logan rosu, si au blocat toata strada, la ambele iesiri....au facut un baraj din 3 randuri de masini la iesire....in fine...s-au anuntat prin statie ca sa aiba in vedere toti motociclistii sa nu scape nimeni. cand am avansat spre iesire..au sarit 3 plotisti pe mine..mi-au spus sa opresc motoru..si mi-au cerut toate actele, si in concluzie....indiferent ca erai doar privitor si cu toate actele in regula au primit toti amenzi pt deranjarea linistii publice in valoare de 2 mil (mentionez ca amendati au fost doar motociclistii si cei cu masinile..nu si pietonii). Exista posibilitatea de a lasa motoru acolo si sa pleci pe jos..dar riscai sa ramai fara el sau sa fie vandalizat..pt ca era plin de compatriotii nostrii care nu mai au ce fura din spania sau italia. Sper sa o solutionez prin contestatie.

deci dc mai sunt de genu lamaie sau altii .... sa stiti ca astia sunt pusi pe fapte mari... :huh: si numai din cauza celor cu auto care intrec orice masura.

 

 

 

Asta Este La Ordinea Saptamani Acolo...De Anul Trecut De Cand Sa Tinut Topicul acela prin octombrie....Nu Am MAi Calcat Pe AColo..INcepuse sa vina cei cu masinile.. Faceau liniute etc...(NISTE TARANI :P ) in Cea ce Priveste Politia asa Se Intampla SI Anul Trecut si acum 2 ani si acum 3 ani....

Asa Si Alta Data Cand Va duceti la arc si va strangeti dati un tel.. ca mertan mi-a dat telefon la 13:10 si imi zice ca la 1 sa fim la arc... pai bun asa :laugh: nu am stiut ca veneam.. acum 5 minute am venit de la rom expo nu am fost cu motorul am fost cu masina...maine la marsh scoatem motorul :lol: Deci unde ne strangem de unde plecam..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce mars e maine, avand ca scop ce anume?

Probabil e acesta.

 

 

Gixxx-ule, vezi ca trag tare la repertoriu. Tare lung e drumul intre Bistrita si Bucuresti, in conserva. :huh:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil e acesta.

 

 

Gixxx-ule, vezi ca trag tare la repertoriu. Tare lung e drumul intre Bistrita si Bucuresti, in conserva. :huh:

 

Pff...trebuie sa ridici sala.pardon camera in picioare :laugh:

 

In legatura cu venitu la SMAEB in grup, eu si multi altii am ales sa vin la insotit de prieteni si apropiati. Daca facem o zi in care sa ne intalnim cu totii la un cico si sa ne cunoastem vor exista si iesiri organizate intr-un viitor apropiat,pana atunci fiecare se da cu gasca lui :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dope/omule, te vad p'aici da pe mess nop

da un semn

intru zilnic cam 10min, e scump netul aici. de vineri sunt acasa

 

Pai trebuie sa-mi trimita sticla de Unicum. :P

:huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sliderele alea trebuiesc tocite, la aspectul ala sa te concentrezi. bafta

E bine asa? :laugh:

post-28093-1239519079_thumb.jpg

 

 

de vineri sunt acasa

:huh:

Am inteles. O astept de luni incol`. :P

 

 

 

Hellicks, esti "bizi" tare? Bem luni un ceai?

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare pt posesorii de 954

cum se poate seta consumul din km/l in l/100km

si care e procedura pt auto test? am reusit odata apasand la nimerala pe butoane si a verificat tot displayul si dupa a ramas scris check, si cand apasam pe butonul din stanga imi indica 2100 turometrul.

 

Are cineva owner manual? Service manual am facut rost.

 

mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare pt posesorii de 954

cum se poate seta consumul din km/l in l/100km

si care e procedura pt auto test? am reusit odata apasand la nimerala pe butoane si a verificat tot displayul si dupa a ramas scris check, si cand apasam pe butonul din stanga imi indica 2100 turometrul.

 

Are cineva owner manual? Service manual am facut rost.

 

mersi

 

Welcome tu za clab,noi te bateam la cap...tu betmen,betmen :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...