Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

o baterie eftinuta pt.-al meu 954 aveti idee de unde iau si eu?

tocmai am vb cu cineva si m-a troznit c-un pret de 98 de euro....

fara sa-mi dau seama i-am dat 919-le lui hellicks cu bateria noua de pe 954 :cheers:, am uitat si ma tot intrebam ce dreaq poa sa aiba...

 

vezi ca au la reducere pe louis.de la 77 de euro.

si mai au si la magazinul moto de la cotroceni..cel de ktm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu Va Inteleg....este 76 de euro un capac de alternator... nici macar 4 milioane... Asta Nou...sh- il gasesti la 2 milioane.. Cred Ca mai mult plangem dupa Carene de Cat dupa un amarat de cap...Si in cea Ce priveste faza ca se sparge blocul la 929 daca ai impact mare pe capac(alternator) kiar as vrea sa vad...anul trecut am spart 2 la 919 in aceasi situatie in acelasi loc.. Sau Spart Asa de frumos ca sa strambat si statorul...Nu imi imaginez ca la 929 sa se sparga blocul cand este mai usor si mult mai plan capacul si distribuie socul egal pe toata suprafatza...in Fine Fiecare Cu "patzania" lui :cheers:

 

abtinete !

 

esti unul din cei ce se dau pe SELENA...un mare fas de circuit...nici nu poti numi circuit...este pt carturi

 

cat despre carbon ,aluminiu si alte materiale nu ai ce sa ma inveti pt k lucrez cu ele pe mana si am facut studiul materialellor...fiecare are ideea lui si nu renunta la ea...

 

sa intelegem ca nu ai intrat niciodata pe selena sau amckart NU ?

 

mai bine te abtineai vis-a-vis de studiu materialelor .......

 

Degeaba ai bani sa mergi la circuite mari, daca nu stii sa mergi! Risti sa te faci praf din prima!

 

asa se intampla de obicei !

 

strada nu are nici o legatura cu amckart sau selena ca sa nu mai vb de altele .......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adidas, ti-ai facut rost de pedala frana?

 

Inca nu, am vb cu cineva sa-mi ia una de pe ebay, dar cred ca nu a gasit. :bounce:

 

ma mai gandesc :D ce spuneti lume? sa ii dam lui adidas marfa?

 

Eu zic sa nu-i dai inca, lasa-l sa mai fiarba, ca abia azi si-a dat carena jos si a dus-o la reparat, iar pana o vopseste mai dureaza :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu, am vb cu cineva sa-mi ia una de pe ebay, dar cred ca nu a gasit. :cheers:

 

 

am eu una de 929, afla daca se potriveste

 

Inca nu, am vb cu cineva sa-mi ia una de pe ebay, dar cred ca nu a gasit. :bounce:

 

 

am eu una de 929, afla daca se potriveste

 

 

careva avea nevoie si de-un senzor de viteza de 929...maine ma duc la curte si le dau jos

 

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu una de 929, afla daca se potriveste

 

Se potrivesc! O vreau eu, dar nu am acum nici un leutz sa-ti dau pe ea :cheers: Ai ansamblul cu totul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Hellicks: maine pe la 11:00 ajung in Mures. Te sun sa rezolvam problemele. :D

 

@Gixxx': maine seara cantam impreuna la Ursu', impreuna cu alexutzza, nu? :D Te sun cand ajung in Bucuresti.

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Hellicks: maine pe la 11:00 ajung in Mures. Te sun sa rezolvam problemele.

 

@Gixxx': maine seara cantam impreuna la Ursu', impreuna cu alexutzza, nu? Te sun cand ajung in Bucuresti.

 

:crack:

 

 

Daa,cantam,cantam :rock:

Bine ca ai spus de data asta :D !! Te mancam daca veneai iar in Buc si nu spuneai nimic... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Hellicks: maine pe la 11:00 ajung in Mures. Te sun sa rezolvam problemele.

 

@Gixxx': maine seara cantam impreuna la Ursu', impreuna cu alexutzza, nu? :D Te sun cand ajung in Bucuresti.

 

:D

 

:crack: :rock: :kick: Cand ai chef sa iesi ma suni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rau esti mah :D

 

 

Poti sa ma(ne) suni ,normal,facem o intalnire de hondisti ..eu ,tu ,Nicu,Gixx... :D

 

 

PROPUN CA LA SMAEB, SA NE ADUNAM INTR-UN COLTZ FIREBLADISTII. CE SPUNETI? SAU SE NE ADUNAM LA ARC, LA O ORA SI SA VENIM TOTI IN GASCA ACOLO

Editat de hondafan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PROPUN CA LA SMAEB, SA NE ADUNAM INTR-UN COLTZ FIREBLADISTII. CE SPUNETI? SAU SE NE ADUNAM LA ARC, LA O ORA SI SA VENIM TOTI IN GASCA ACOLO

I am in...contati pe mine..

Citesc topicul pentru alte deltaii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

propun ca la smaeb, sa ne adunam intr-un coltz firebladistii. ce spuneti? sau sa ne adunam la arc, la o ora si sa venim toti in gasca acolo.

 

 

 

Ma dor ochii... :D

 

 

Si eu propun sa va intalniti voi,firebladistii.. Ce frumos veti arata ,sa vezi.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun ca la smaeb, sa ne adunam intr-un coltz firebladistii. ce spuneti? sau sa ne adunam la arc, la o ora si sa venim toti in gasca acolo.

 

 

 

Ma dor ochii...

 

 

Si eu propun sa va intalniti voi,firebladistii.. Ce frumos veti arata ,sa vezi....

 

Mirobolant de frumos...Ne vom strange intr-un colt, vom manca seminte si vom juca sotronu' ! :D

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mirobolant de frumos...Ne vom strange intr-un colt, vom manca seminte si vom juca sotronu' ! :D

 

 

hmm..... tocmai cand nenea mertan era de acord...vii tu repede si strici combinatia :D

 

 

Si sa fiu ontopic (ca oftopic sunt mereu :crack: ) ,nu are nimeni nevoie de oglinzi ? :rock:

ca alea de la semnatura mea .

Editat de alexutzza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...