Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pe turnu magurele 270D e un reperezentant motul si k&n. din cate-am inteles au cele mai bune preturi, de-acolo am luat cand am facut schimbul in toamna....undeva la 2 mil si ceva cu tot cu filtru...

 

luni ajung sa-l cumpar si eu pe ulei si filtru si vad exact cat mai costa

 

bafta

 

au si-u tel: 0729158845, sau 0214600065, e-mail: office@motul-romania.ro

 

finaly, am facut si io prima jumatate de mie de km....dupa o asteptare de 6 luni...

 

din pacate a treit sa merg c-o baterie de ninja, ca la cine-am comandat nu mi-au adus-o joi-vineri cum treia, o sa vina abea maine...bateria a treit s-o dau innapoi, asa ca azi, soare, frumos afara, vreme tocma buna...stau acasa si ma uit pe geam...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe turnu magurele 270D e un reperezentant motul si k&n. din cate-am inteles au cele mai bune preturi, de-acolo am luat cand am facut schimbul in toamna....undeva la 2 mil si ceva cu tot cu filtru...

 

luni ajung sa-l cumpar si eu pe ulei si filtru si vad exact cat mai costa

 

bafta

 

au si-u tel: 0729158845, sau 0214600065, e-mail: office@motul-romania.ro

 

finaly, am facut si io prima jumatate de mie de km....dupa o asteptare de 6 luni...

 

din pacate a treit sa merg c-o baterie de ninja, ca la cine-am comandat nu mi-au adus-o joi-vineri cum treia, o sa vina abea maine...bateria a treit s-o dau innapoi, asa ca azi, soare, frumos afara, vreme tocma buna...stau acasa si ma uit pe geam...

 

 

lasa man... vine timpu sa te dai si tu. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva din intamplare vreo baterie mai amarata pentru un prieten ... evident proaspat mandru posesor de 893

daca gasiti una uitata prin garaj ceva...spuneti-mi cat vreti pe ea. (nu prea mai are bani ...de baterii noi ca si asa trebuie sa mai bage bani in cateva carene, revopsit...RAR cauciucuri...)

Va salut cu respect. Asfalt uscat si fierbinte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cbr 900rr fireblade=kilometri multi. asa scrie pe ea. eu tot bag in ea si nu se satura.... dracii merge. :unsure:

 

 

 

mai laudarosule...da ia zi ...cine a ramas in spate cand a fost vrb de curbe???...ai noroc k nu merge sa ne dam pe magura k plangeai

20.000...mai taie mertane ...sperii lumea

toba aia face toti banii...pacat k nu merge la mine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe turnu magurele 270D e un reperezentant motul si k&n. din cate-am inteles au cele mai bune preturi, de-acolo am luat cand am facut schimbul in toamna....undeva la 2 mil si ceva cu tot cu filtru...

 

luni ajung sa-l cumpar si eu pe ulei si filtru si vad exact cat mai costa

 

bafta

 

au si-u tel: 0729158845, sau 0214600065, e-mail: office@motul-romania.ro

 

finaly, am facut si io prima jumatate de mie de km....dupa o asteptare de 6 luni...

 

din pacate a treit sa merg c-o baterie de ninja, ca la cine-am comandat nu mi-au adus-o joi-vineri cum treia, o sa vina abea maine...bateria a treit s-o dau innapoi, asa ca azi, soare, frumos afara, vreme tocma buna...stau acasa si ma uit pe geam...

 

 

sal,am laut eu ulei de la ei saptamana trecuta...15w50 bidon de 4 litrii......281 ron. 300v dubluester.

mai au la scorpio-az ....288ron,la un magazin pe la muncii 305 ron.sau la bulgari 143 leva..aproximativ 312 ron...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva din intamplare vreo baterie mai amarata pentru un prieten ... evident proaspat mandru posesor de 893

daca gasiti una uitata prin garaj ceva...spuneti-mi cat vreti pe ea. (nu prea mai are bani ...de baterii noi ca si asa trebuie sa mai bage bani in cateva carene, revopsit...RAR cauciucuri...)

Va salut cu respect. Asfalt uscat si fierbinte!

 

 

de-aici am luat eu, la-ndemnul lu jagi.

 

preturi absolut decente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

betzigash daca poti sa fii un pic mai exact, ca nu m-am prins catre cine te-a indemnat jagi (ce magazin)

mersi anticipat!

 

draga pantera...sa stii ca semnatura asta nu am copiat-o de la tine, ca doar nu sunt cu rotitzele sarite sa intru in ghearele unei feline, mi-a placut acum ceva timp cand am vazut-o la cineva...nu mai stiu exact cine, oricum in principiu tu ai dreptate..e un copyright:P

v-a pop si va astept la salon sa ne vedem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

betzigash daca poti sa fii un pic mai exact, ca nu m-am prins catre cine te-a indemnat jagi (ce magazin)

mersi anticipat!

 

draga pantera...sa stii ca semnatura asta nu am copiat-o de la tine, ca doar nu sunt cu rotitzele sarite sa intru in ghearele unei feline, mi-a placut acum ceva timp cand am vazut-o la cineva...nu mai stiu exact cine, oricum in principiu tu ai dreptate..e un copyright:P

v-a pop si va astept la salon sa ne vedem

Imi place cum gandesti ! :rolleyes: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

betzigash daca poti sa fii un pic mai exact, ca nu m-am prins catre cine te-a indemnat jagi (ce magazin)

mersi anticipat!

 

 

http://www.sprinter-distribution.ro/store/...and_name=Victor

 

 

 

pt 954 asta-m luat-o: http://www.sprinter-distribution.ro/store/...?product_id=247

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te asteptam oricand sa ne onorezi cu prezenta :rolleyes:
te mai asteptam mai Nicu ,mai des ;)

 

De luni pana vineri, saptamana viitoare, ma aveti pe cap. :laugh:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

am un prieten care a "scapat" un 929 sc44 si are nevoie de un capac de alternator. :rolleyes:

Daca are cineva de vanzare va rog dati un sms la 0724 395685 (Lucian) sau dati-mi mie PM.

Asfalt Uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bad day.... dont ask, no questions. NU A FOST VINA MEA, EU NU AM PATIT NIMIC, NU AM PICAT DE PE EA. TOTUL S-A INTAMPLAT SUS.....

 

Foto-0008-1.jpg

Oooooooof.... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...