Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

CARE pista? :agree:

 

 

Poate omul are bani de bagat in pista, merge la Hungaro, Panonnia, etc. Nu stii ce-i in mintea lui. Crezi ca daca pista era construita in Bucale ar fi fost tzara plina de raceri? Complet fals. La cit costa o zi pe circuit un drum de 100euro pina la pista e mizilic.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate omul are bani de bagat in pista, merge la Hungaro, Panonnia, etc. Nu stii ce-i in mintea lui.

Nu stiu, ca d'aia am intrebat.

Pai daca tot ai scris, raspunde'i omului, ca stii foarte bine raspunsul la intrebarea lui. :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate omul are bani de bagat in pista, merge la Hungaro, Panonnia, etc. Nu stii ce-i in mintea lui. Crezi ca daca pista era construita in Bucale ar fi fost tzara plina de raceri? Complet fals. La cit costa o zi pe circuit un drum de 100euro pina la pista e mizilic.

 

ar fi oricum mult mai multi iubitori de curse care stiu sa se dea ca la carte, decat in momentul de fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitati la ce'i bun motorul vostru de 900 :cheers:

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa pui genti pe orice motor, acum depinde cat de pretentios esti, am vazut la Brno 1000rr din 2009 cu bagaje legate cu franghia, un fel de sac si ce mai avea el acolo, se poate si asa dar se poate si altfel...

cineva de pe forum la un moment dat mergea cu perna pe motor, borosz1978 stie... :D .

Deci, ce se-ntampla, va las un pic singuri si avem necazuri?

 

Mesaj completat

Hellicks mergea cu perna, mertan era cu "plapăna". :cheers:

E vorba de un sistem proaspat de airbag moto, eram in teste, m-au surprins paparazzi. Se intampla si la case mai mari... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E vorba de un sistem proaspat de airbag moto, eram in teste, m-au surprins paparazzi. Se intampla si la case mai mari... :cheers:
Got ya!

 

http://www.youtube.com/watch?v=BXvQ8YzpVGs

 

post-28093-1252695221_thumb.jpg

 

:cheers:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai tin discul 3 zile.Daca nu il vrea nimeni il arunc.Nici de moca nu mai e interesat nimeni?

Din alea cu vibratii cred ca avem cam toti prin garaje... no offense, dar ce sa faca omul cu ele? Eu unul imi fac un ceas de perete, ca arata belea, in rest nu vad ce as putea face cu ele... Eventual Betzigash sa le foloseasca ca frisbee cand iese cu Mono, dar cred ca ar deranja-o gustul intens de otel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si cine are cont si poate comanda... ?? ii iese si lui ceva... :blink:

Erau cativa pe forum care aduceau de pe ebay.

Acum iti poti comanda si tu, ai nevoie de un card care accepta si plati externe( sau ceva de genu' ) si cont pe paypal.

Poti da un sarci pe gugle pentru mai multe detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io merg pe 2,1 fata si 2,3 spate (fara pasager) pe strada indiferent de vreme. pt curbe stradale (care imi plac la maxim) e foarte ok, nu am pierdut aderenta sau alte probleme. retine, asta e modul meu de a merge... tu o sa auzi 25.000 de variante :D). in carte dupa parerea mea sunt presiuni prea mari...

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...