Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am iesit eu cu el ieri si nu a zis nimic......gumele nu pareau chiar la prima folosire

 

Da mai, ca la tine daca faci 300 de km cauciucurile sunt deja vechi...

Io acum inteleg ca tu o sa ai motocicleta "noua", dar lasa-ne si pe noi sa traim... :))

E o poza mai veche (de 2 sapt) de cand am schimbat orbit-urile.

 

Stander-ul meu e de la Louis...un mare cacao... mi-a zgariat si furca! :)

nu recomand!

 

http://www.adimotori.ro/gallery/main.php?g2_itemId=2281

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da mai, ca la tine daca faci 300 de km cauciucurile sunt deja vechi...

Io acum inteleg ca tu o sa ai motocicleta "noua", dar lasa-ne si pe noi sa traim... :hug:)

E o poza mai veche (de 2 sapt) de cand am schimbat orbit-urile.

 

Stander-ul meu e de la Louis...un mare cacao... mi-a zgariat si furca! :P

nu recomand!

 

http://www.adimotori.ro/gallery/main.php?g2_itemId=2281

:kiss:

 

Easy, Tiger, :crack: eu am zis ca nu pareau noi in sensul ca nu aveau "bumbii" aia de 0 km, sau cum s-or chema (lapsus). si oricum, nu-mi spusesei ca ti-ai schimbat gumele cand ne-am vazut...nu mai tineam minte de la trip-ul pe Cheia ce gume aveai..... iritabilule! :unsure:

Am vazut-o pe standere, am crezut ca te-ai bagat la alte alea.....

O sa am eu motocicleta "noua" dar cu pneuri "ascutite" :makeout: ca un costum nou cu slidere vechi :laugh:

 

:makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar imi pare rau ca nu m-ai oprit, kcuf_di, cu ce motor erai? de multe ori sunt curios cine sunt cei din spatele monitorului, eu sunt un tip destul de timid (pantera poate sa confirme) :crack: , imi pare rau ca la bv nu am avut ocazia, eu unul eram foarte bolnav si aveam o gramada de medicamente in mine, nici nu trebuia sa ma urc pe motor. pe borosz1978 il cunosc, adica ne cunoastem mai demult dar nu stiam, pa narcis aka coxaru l-am cunoscut, pe Jagi il cunosc ca de la el am multe piese si si mai multe sfaturi, pa mac as vrea sa-l cunosc mai putin, sa nu fiu gresit inteles, as prefera sa ne duelam putin pe o pista..... :P pe bogdan aka barthez D-zeu sa-l odihneasca l-am cunoscut, si inca cativa membrii de pe forum pe care i-am vazut, i-am recunoscut dar timid fiind, n-am prea vrut sa vorbesc cu ei. :laugh:

 

:kiss:

pe kista cand vrei ..cum ma intorc din germania plec spre o pista ..euroring sau pannonia :makeout:

mi'am luat remorca sa pot transporta motorul :makeout:

 

standerul de la louis ..ala de fata functioneaza perfect dupa ce ii faci 3-4 modificari ..

cu ajutorul lui o ridici de sub jug, mult mai sigur si mai stabil decat sub furci :unsure:

va pun eu poze cu modificarile daca aveti nevoie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu la al meu am cumparat o tija filetata de M12 pe care o bag prin urechile stander-ului si prin axul de la roata spate...

asta nu te ajuta insa in momentul in care vrei sa scoti roata... :scratch:

Editat de brembo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai tocmai ..nu e buna modificarea ta

ridic motorul doar daca tre sa dau rotile jos sau sa intervin pe undeva la mecanica

standerele de spate functioneaza perfect in timp cel de fata ..tre modificat la greu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te vajaie rau de tot s650-u` ala la 200+ ? ca am si eu una si ma dor urechile cand ma dau jos daca o alerg un pic mai tare

 

 

ba da....la cat de tare merg eu imi ajunge botu castii in nas :scratch: si vajaie.. dar ca ergonomie pe cap si cum sta e super. arai-shoei rulz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noh ca m'am intors din tarile civilizate ..dope ..hai ca te iau in pista cu mine ca sa ma cunosti mai bine :scratch:

 

ce mai invartiti pe aici oameni buni?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea ..

dar sunt pasionati destui in italia

o sa iti arat ceva poze cu un sbk zx7r :scratch:

dar nu aici ca ma impusca firebladistii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noh ca m'am intors din tarile civilizate ..dope ..hai ca te iau in pista cu mine ca sa ma cunosti mai bine :scratch:

 

ce mai invartiti pe aici oameni buni?

si eu abia m-am intors din Olanda, ultimul concediu pe anul asta, se pare. mac planuiesc o iesire la Hungaroring cu niste prieteni in septembrie, sunt curios cum o sa fie.

poti pune linistit poza cu zx7r-ul chiar si aici, ca doar honda e honda....... :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...