Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bai Alexutz...nu stiu daca esti tu sa motorul de vina, dar mai baga si tu nishte acatiste ceva, o shfeshtanie mica, ca nu-i a buna.... :)

 

 

1000 RR-ul are 998 de cc :duel:

 

 

Bei Alexutz, esti camicaze omule, ce pixul meu faci ? :D

 

Eu cred ca, te-a blestemat una dintre fetele pe care le-ai .... ti-a facut o papusa voooodooooo....

 

Bine ca n-ai patit nimic.

 

PS Sa vezi cand fac eu papusa voodoo pt Dopeman, ca tare obraznic este in ultima vreme :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa noroc am....Lasa ca acum s'au terminat blestemele

Ma amuz teribil cu topicul pe care l'am facut la sectiunea accidente.

Sezonu care urmeaza promit ca no sa mai am probleme de nici un fel in legatura cu motociclismul,totul o sa mearga perfect

Cam optimist nu?:D) :D :D

App...sa incepem din iarna sa organizam un Fireblade Fest ca sa nu mai existe scuze sa nu apareti :) :)

Editat de alexutzzz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal pot sa zic k am shi io un cbr 918 rr micut din 96 dar vreau sa spun k sant foarte multumit de motor shi de cand o am nu am mai avut probleme de inecat sau de altceva pt mn zic k e destul de sanatoasa pt k pana acum am mers cu un xl 600 enduro din 86 dar cu asta un pic mai maricica ee altceva shi ce pot sa zic de fugit nu pot sa ma tin la ea

ciao shi multa bafta in continuare

shi daca o vrea cineva o dau la 2500 euroi

:)

post-34906-1222819392_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal pot sa zic k am shi io un cbr 918 rr micut din 96 dar vreau sa spun k sant foarte multumit de motor shi de cand o am nu am mai avut probleme de inecat sau de altceva pt mn zic k e destul de sanatoasa pt k pana acum am mers cu un xl 600 enduro din 86 dar cu asta un pic mai maricica ee altceva shi ce pot sa zic de fugit nu pot sa ma tin la ea

ciao shi multa bafta in continuare

shi daca o vrea cineva o dau la 2500 euroi

:)

Brembo vrea 955, tu vinzi 918...sunt curioasa ce urmeaza :D

 

Bon, este ora 3:20 si eu vin din fata blocului, de unde am recuperat un matz cat o palma, care miorlaia de mama focului in parcare. L-am scos de pe suspensia unei masini cu o lanterna (ce usor e pentru hoti...cu toate ca eram jumate sub masina cu ditamai proiectorul si miorlaitorul langa, n-a intrebat nimeni nimic),si e imputit raaaaaau de tot. I-am dat papica si laptic si-acum exploreaza pe-aici. Poze maine dupa ce-i fac baitza :)

So, care vreti una bucata matz/a...aflam maine :D Eu nu-l pot tine ca mai am ceva catzei si pisoi prin casa.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal pot sa zic k am shi io un cbr 918 rr micut din 96 dar vreau sa spun k sant foarte multumit de motor shi de cand o am nu am mai avut probleme de inecat sau de altceva pt mn zic k e destul de sanatoasa pt k pana acum am mers cu un xl 600 enduro din 86 dar cu asta un pic mai maricica ee altceva shi ce pot sa zic de fugit nu pot sa ma tin la ea

ciao shi multa bafta in continuare

shi daca o vrea cineva o dau la 2500 euroi

:)

 

 

hai sa iti fac niste stikere.... ca e cam chiala :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS Sa vezi cand fac eu papusa voodoo pt Dopeman, ca tare obraznic este in ultima vreme :)

atentie mare cum o faci, sa fie mare si sa poata juca baschet ca altfel pateste ca tine.... ia capace.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brembo vrea 955, tu vinzi 918...sunt curioasa ce urmeaza :D

 

Bon, este ora 3:20 si eu vin din fata blocului, de unde am recuperat un matz cat o palma, care miorlaia de mama focului in parcare. L-am scos de pe suspensia unei masini cu o lanterna (ce usor e pentru hoti...cu toate ca eram jumate sub masina cu ditamai proiectorul si miorlaitorul langa, n-a intrebat nimeni nimic),si e imputit raaaaaau de tot. I-am dat papica si laptic si-acum exploreaza pe-aici. Poze maine dupa ce-i fac baitza :)

So, care vreti una bucata matz/a...aflam maine :D Eu nu-l pot tine ca mai am ceva catzei si pisoi prin casa.......

 

 

Sa stii ca sa dat azi la PROtyeve, ca au vazut politisti ca una schimba uleiul la masina vecinului, noaptea la ora 3 !!!

 

Au crezut ca este lunatica, si l-au dus la spitalul de boli mintale !!! Unde au legat-o de calorifer !!!

 

Dar pana dimineata a scapat cumva !!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca sa dat azi la PROtyeve, ca au vazut politisti ca una schimba uleiul la masina vecinului, noaptea la ora 3 !!!

 

Au crezut ca este lunatica, si l-au dus la spitalul de boli mintale !!! Unde au legat-o de calorifer !!!

 

Dar pana dimineata a scapat cumva !!! :)

'Neatza ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cele de 954RR se potrivesc pe 929RR si viceversa. nu se potrivesc astea doua pe 919 si 899, nu au aceleasi au alte prinderi. cele de pe 919 de ex sc3398-99 nu se potrivesc pe sc33 96-97. am avut eu si am avut dificultati de adaptare a sistemului de prindere. cel mai bine e daca cumperi exact pentru motorul pe care vrei sa-l pui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze cu bestia, care m-a obosit de azi noapte pana acum de parca m-ash fi dat 1000 de km cu motorul :) E super jucaus si haios foc! Trebuie sa gasesc pe unde i se scot bateriile neaparat, ca nu mai tine....

post-4366-1222868499_thumb.jpg

post-4366-1222868509_thumb.jpg

post-4366-1222868522_thumb.jpg

post-4366-1222868533_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haioasa matza

ce este socant pt mine este sa te vad fara piele neagra pe tine

:)

Din cand in cand mai sunt si femeie si mai port si rochie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...