Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

desigur ... te ajut cu cea mai mare placere

 

Ms...ms :) Azi cu ajutoru' lui Laur am modificat suportul de numar si i-a pus un set de rimmstripe rosii :D Impreuna cu o pereche de semnale discrete a facut-o sa arata un pas mai racing :) Multam...sunt dator vandut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ms...ms Azi cu ajutoru' lui Laur am modificat suportul de numar si i-a pus un set de rimmstripe rosii :) Impreuna cu o pereche de semnale discrete a facut-o sa arata un pas mai racing :) Multam...sunt dator vandut :D

 

 

sa nu crezi ca, cu astea o sa mearga mai bine motoreta :D strange si tu banii de gume noi sau de amortizor de ghidon :D pererea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca e Wizzie in poze. : :)

Jokin'. :)

 

subscriu

eram la terasa in complex si apare un 954 cu un baiat pasager

era gildutza la ghidon :D....si wiz tot alb ahuahahaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea si io gajica sa ma plimbe cu 954-le.....

Dca n-ai peste 90 de kile (cat are Uizu) te plimb eu. ...200 de euro tura :)...pe motoreta ta :)

 

subscriu

eram la terasa in complex si apare un 954 cu un baiat pasager

era gildutza la ghidon :D....si wiz tot alb ahuahahaha

Nu-i adevaraaaaaaaaat! I-a placut! ..Mai ales atunci la stop cand a plecat un Jeep la 2 degete de noi :D :D

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

191cm si 93kg, deci nu sunt chiar micut...... doar m-ai vazut

Erai cocoshat de boala la Bv :)

 

Clar cu motoreta ta :) ..pe-a mea mi-am cocoshat-o destul cu Uizu in spate,..amortizorul meu central, saracutzu' de el...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am suparat pe tine pisi

nu te mai iubesc

dispari din viata mea :)

1. tu cu mine nu esti pisi ! Si mi se rupe-n paishpe ca te-ai suparat tu pe mine !

2. stiu ca ma iubesti in taina si crezi ca ma poti cuceri prin cretinitatea ta.

3. mai bine dispari tu de-aici si vezi-ti de kazansankiurile tale, ca deja ne-ai imbolnavit pe toti de nervi !

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iubirea mea esti prea plina de tine ca sa ma simt atras de infumurarea ta

ce naiba mai ceva vreme te laudai pe forume si iutuburi cu kawasaki si acum vad ca faci pe nisnaiul si nici nu mai stii scrie sau pronunta numele asta

doamne doamne cata ignoranta si superficialitate ca sa nu zic ipocrizie intr-o minte de fata

gata din respect fata de tine(oricat ai parea de mirata) si din respect pentru sexul feminin am sa termin aceasta discutie cu tine fiindca se va ajunge la polemica inutila

te las sa spui ce vrei de acum incolo fiindca stiu faptul ca virgula caracterul tau "puternic" nu te va lasa sa nu ai ultimul cuvant

dar inainte de toate invata sa tii minte cum se scrie corect KAWASAKI

imi cer scuze daca unul sau mai multe din aceste adevaruri te-a jignit

Editat de sergiukawa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga, dupa ce am avut 2 Kawasaki-uri si am trecut la Honda, nu-ti pui ceva intrebari totusi? Cum ar fi: "de ce?"

Gata...n-am "chef si nici stare" de cearta....

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiindca corpul tau mai ales sistemul tau endocrin nu produce testosteron ca la un baiat

deci nu ai cojones pentru kawasaki

btw...sa-u stricat careva din ele?

sau de ce sa imi pun intrebarea asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar inainte de toate invata sa tii minte cum se scrie corect KAWASAKI
btw...sa-u stricat careva din ele?

 

Hai, ma, Sergiu! Acu` ne dai sfaturi de cum se scrie corect? :) Uite, eu nu pot scrie nicicum. Mai incerc o data: Wakasaki, Vacasaki, Kiwasaka. Damn it! Nu-mi iese. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

this is WAAAAAR

ok ..hai sa revenim la blade'uri

 

s'ar putea ..depinde de cati bani am sa imi creez o special: motor 919 preparat, evacuare etc

suspensii ducati USD, etriere brembo+ discuri brembo

evacuare completa

radiala brembo evident

carene in fibra NSR 500 replica GP

 

astept pozele ca sa hotarasc daca fac sau nu investitia

poate redevin posesor de blade curand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca n-as fi ditamai animalul, as merge pe 600. asa mai greu. Iarna ma apuc din nou de motor. o fac urata, dau jos farul, semnalele pe led, si celelalte minuni ce nu-si au rostul. punem furtune racing, placute, cauciucuri noi (de la mac, normal) si la anul lasam strada. chiar daca voi merge odata/luna va fi mai distractiv. Va primi si carene de curse, o fac neagra complet cu un 69 mare pe lateral. V-a trebui sa refac si suspensiile, si probabil, depinde de bani, v-a primi un sistem full cu pc. Deci daca vrea cineva "fancy shit" pe motorul lui, sa ma anunte. eu am destule de care nu mai am nevoie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tibi ..e cea mai inteleapta decizie pe care puteai sa o iei, crede'ma

vei vedea dupa prima zi de pista intreaga ...nu'ti vei mai dori altceva si vei fi tot mai constient ca ce ai facut acolo in pista in strada nu vei putea vreodata.

asta e strada potrivita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io de asta vreau o alternativa la suzuki

ori un scooter de 500 ca sa poata sa se tina baietii de mine pe curbe ...ori ceva special, facuta asa dupa gusturile mele :)

mi'am vandut pana si frumoasa mea geaca dainese noua carbon-titaniu ptr ca nu am de gand sa mai ies pi strazi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se potrivesc semnalele tale pe 929 dopeman? daca da si nu le dai curand o sa le iau eu :D

io mai tin motoru asta un an,il modific un pic(furtune,amortizor ghidon etc.) si o sa incep sa merg la pista, dupa care in iarna 2009-2010 vreau sa revin la 600 si la fel, sa il fac de pista mai serios :)

se vede ca vine iarna,fiecare cu planuri de modificari si tristete in suflet ca nu ne putem da pe motorete :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...