Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

azi am reusit sa-mi fac timp si pentru motor, abia am ajuns din Olanda, trebuie sa merg sa-mi fac niste teste la spital si mai astept sa mi se curete un pic organismul.....

am reusit sa-mi montez si noul amortizor de ghidon, ohlins. de la mac. super scula. revin cu poze. mai am de pus stickere pe carene si se pare ca am terminat de reparat motorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am reusit sa-mi fac timp si pentru motor, abia am ajuns din Olanda, trebuie sa merg sa-mi fac niste teste la spital si mai astept sa mi se curete un pic organismul.....

am reusit sa-mi montez si noul amortizor de ghidon, ohlins. de la mac. super scula. revin cu poze. mai am de pus stickere pe carene si se pare ca am terminat de reparat motorul.

 

 

bine-ai revenit...nush cat de "bine" e revenirea pe meleagurile mioritice.....da e revenire (adilk cre ca tre sa-tzi revii). abia acu m-am gandit, treia sa te rog sa-mi aduci si mie un cactus, nu de alta da lu' mama-i plac plantele...:cheers:.

 

presupun k n-ai fost cu motoreta, nu? tre neaparat sa o termini si sa o vedem. pana una alta nu stitzi niciunu cu ce sa tratez scartzaitul ala innebunitor de la roata fatza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o lalea :lol:)

 

Gata uscata?

Ca eu mi-am uscat "fânu`" din fata blocului. :crack: Il vand la claie. :lol:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm

 

organizez un drum de olanda curand

daca "este amatori ", anuntati'va :crack:

 

cum a ramas cu firefest'ul ala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din Olanda abia am reusit sa strecor si eu ceva pana aici, nu am fost cu motorul, nu prea imi place cu motorul pe autostrada, e o portiune de autostrada intre Italia si Austria, tunele, curbe etc. mac cred ca stie, acolo e destul de ok, dar trasul pe linie dreapta e destul de plictisitor.

Fratilor, mergeti in Olanda, daca va plictisiti mergeti la Assen, si daca nu ploua, sigur cineva se da pe pista, mergeti in Utrecht, oras mai linistit decat capitala dar ft ft interesant. si in Rotterdam aveti multe de vazut dar eu sunt fan Ajax asa ca nu-mi plac batavii de acolo.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e vreun fireblist de aici care ar vrea la vara sa mearga in grecia? vreau sa merg la serres si la mare. de la vama giurgiu pana la serres sunt aprox 600 km. si de la srres pana la mare sunt 70 km. se baga careva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu traseul ala deoarece l'am facut de nenumarate ori. frumos de tot :crack:

in olanda ..cat de curand :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e vreun fireblist de aici care ar vrea la vara sa mearga in grecia? vreau sa merg la serres si la mare. de la vama giurgiu pana la serres sunt aprox 600 km. si de la srres pana la mare sunt 70 km. se baga careva?

 

 

In August, e etapa Firemoto, vor fi foarte multi atunci, nu te vei plictisi, bani sa ai .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, unde gasesc si eu niste oglinzi pentru un 954 din 2003? Imi trebuie cam urgent....Ceva idei?

Pun o poza cu prinderile:

 

Si un capac pentru monopost.....

post-4366-1211985105_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, unde gasesc si eu niste oglinzi pentru un 954 din 2003? Imi trebuie cam urgent....Ceva idei?

Pun o poza cu prinderile:

 

Si un capac pentru monopost.....

frumoasa motoreta,e a ta ?

poza promisa cu power commander 3

post-37277-1211989076_thumb.jpg

Editat de Andr3y 954
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe! Nice1!

Sa veti grija una de alta! :lol:

Sar'na!

 

Totusi...oglinzi de unde-mi iau? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...