Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

hehe..... e indian dinala care alunga ploaia.

 

'Zeno'

Sa vin cu un NON-FIREBLEDIST ???? NEVER !!! mai bine vin singur cu trenu !!

 

da ce fireblader esti tu? nu ar trebui sa iti fie frica de nimic. asai baieti?

Editat de mertan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca vine Stau-de-6 cu voi, sigur nu ploua... are asta ceva smekerii.. :(

 

Butoanele-s la mine. :rolleyes:

 

 

 

P.S. Unde gasesc un costum de ploaie de vanzare? Baietii din zona mi-l aduc doar sambata si e prea tarziu.

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offffff,naspa rau....ma tot amana electricianul de pe o saptamana pe alta.am gasit altul,dar tot sambata a zis ca si face timp.oricum a ramas ca i sun pe amandoi vineri,sa vedem care din ei are timp.sambata o sa fiu in bucuresti si daca se repara defectul :rolleyes:), am si taiat o spre brasov....daca nu...:()...

o sa ma intorc incetisor incetisor la giurgiu sa nu se aprinda senzorii.:D).

la ce ora si unde e adunarea in brasov?

 

 

taikuleeeeee....poate plecam impreuna din bucuresti...cu putin noroc..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca sunt destui din bucuresti

zeno .zici ca nu vii cu un gixxer deschizator de drumuri ehh ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ce ora e plecarea din bucuresti...mai intarziati putin poate reuseste electricianul sa mi repare si mie moto...sa merg si eu cu voi pls...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca sunt destui din bucuresti

zeno .zici ca nu vii cu un gixxer deschizator de drumuri ehh ??

 

Cu tine vin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu vremea asta.......... nu stiu ce sa facem. a zis ca e furtuna si alte alea pana vineri, in toata tara. deci sambata s-ar putea sa prindem vreme buna.

 

eu tot vin.... si pe ploaie. nu imi sta nimic in fata.... chiar daca sunt incepator.

 

deci cu, cazarea... am vorbit la un camping cu motel cu casutze si alte alea. el se afla undeva la iesire din brasov spre bucuresti. este la strada.

 

preturi: -casuta de 2 paturi, tv inauntru-75 ron per casuta

-in motel, camera cu 2 paturi, tv inauntru si mai multe(cred)-120 ron per camera.

-daca vii cu, cort 11 ron

 

atasez ceva poze unde e locul.

 

http://www.campingdirste.ro/ro_files/galerie.html

 

Graphic1-1.jpg

Graphic12.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu vremea asta.......... nu stiu ce sa facem. a zis ca e furtuna si alte alea pana vineri, in toata tara. deci sambata s-ar putea sa prindem vreme buna.

 

eu tot vin.... si pe ploaie. nu imi sta nimic in fata.... chiar daca sunt incepator.

 

deci cu, cazarea... am vorbit la un camping cu motel cu casutze si alte alea. el se afla undeva la iesire din brasov spre bucuresti. este la strada.

 

preturi: -casuta de 2 paturi, tv inauntru-75 ron per casuta

-in motel, camera cu 2 paturi, tv inauntru si mai multe(cred)-120 ron per camera.

-daca vii cu, cort 11 ron

 

atasez ceva poze unde e locul.

 

http://www.campingdirste.ro/ro_files/galerie.html

 

Graphic1-1.jpg

Graphic12.jpg

 

 

 

 

Pai da :rolleyes:

 

 

Asta este campingul unde se tine intalnirea motociclistilor un fiecare an, Dirste langa Sacele !!!

 

 

Este un loc super !!!

 

Eu lucrez sigur sambata, dar nu stiu pana la ce ora.

 

Oricum, vreau sa vin, si daca vin, nu vin singur !! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la naiba, sambata o sa fiu prin blaj. vroiam sa plec cu motoreta, si sambata sa vin pana-n brasov. din pacate cu vremea asta nu cred ca o sa pot pleca...:rolleyes: (cu motoreta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca avertismentul de cod galben de inundatii s-a transformat in cod protocaliu pentru weekend, faptul ca multi dintre noi de aici care si-au dorit sa ne intalnim au diverse probleme personale la sfarsitul saptamanii, in urma unei convorbiri avute cu mertan, am decis sa amanam intalnirea posesorilor de Fireblade din acest weekend.

Dorim ca la aceasta intalnire sa fie CAT MAI MULTI posesori de astfel de bijuterii. Nu ar fi avut farmec sa batem distante de aproape 1.000 km pe ploaie (vezi Zeno si mac) cu motoare de viteza. Plus ca ar fi interesant sa ne cunoastem toti intre noi.

Daca tot s-a ales Brasovul, propun sa ne adunam noi intr-un colt la intrunirea din 20-22 iunie.

Credeti-ma, as fi vrut mai mult ca orice sa ciocnim o bere sambata, dar nu in conditiile acestea...

 

Sorry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca avertismentul de cod galben de inundatii s-a transformat in cod protocaliu pentru weekend, faptul ca multi dintre noi de aici care si-au dorit sa ne intalnim au diverse probleme personale la sfarsitul saptamanii, in urma unei convorbiri avute cu mertan, am decis sa amanam intalnirea posesorilor de Fireblade din acest weekend.

Dorim ca la aceasta intalnire sa fie CAT MAI MULTI posesori de astfel de bijuterii. Nu ar fi avut farmec sa batem distante de aproape 1.000 km pe ploaie (vezi Zeno si mac) cu motoare de viteza. Plus ca ar fi interesant sa ne cunoastem toti intre noi.

Daca tot s-a ales Brasovul, propun sa ne adunam noi intr-un colt la intrunirea din 20-22 iunie.

Credeti-ma, as fi vrut mai mult ca orice sa ciocnim o bere sambata, dar nu in conditiile acestea...

 

Sorry.

Daca e asa 20-22 iunie e foarte probabil sa ajung si eu si chiar as vrea:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca avertismentul de cod galben de inundatii s-a transformat in cod protocaliu pentru weekend, faptul ca multi dintre noi de aici care si-au dorit sa ne intalnim au diverse probleme personale la sfarsitul saptamanii, in urma unei convorbiri avute cu mertan, am decis sa amanam intalnirea posesorilor de Fireblade din acest weekend.

Dorim ca la aceasta intalnire sa fie CAT MAI MULTI posesori de astfel de bijuterii. Nu ar fi avut farmec sa batem distante de aproape 1.000 km pe ploaie (vezi Zeno si mac) cu motoare de viteza. Plus ca ar fi interesant sa ne cunoastem toti intre noi.

Daca tot s-a ales Brasovul, propun sa ne adunam noi intr-un colt la intrunirea din 20-22 iunie.

Credeti-ma, as fi vrut mai mult ca orice sa ciocnim o bere sambata, dar nu in conditiile acestea...

 

Sorry.

 

Cred ca este mai bine asa !!! :lol:

 

Aici la sf gheorghe tocmai a inceput un viscol de vai de capul nostru.

 

Stiti cum este - 'lapovita, slibovita si ninsoare' :lol:

Editat de borosz1978
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca este ok pentru intalnirea de la brasov... eu daca merg nu pot sa raman peste noapte saptamana asta..si este pacat sa ma intorc insetat si cu gandul la paranghelia care o fac cei ramasi....

 

 

hai sa ne vedem noi doi pe la castel..... ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...