Sari la conținut

BMW Camp 7 (02-03.07.2016)


zigzag
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 153
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai atunci alta denumire a evenimentului Dnu ZIGZAG ,,,,,,,,,,,,,,, :funny: .

 

Pai daca nu-ti place, domnule morocanos, ai putea sa stai acasa :blbl:

Da' am io impresia c-o sa vii cu noi, alaturi de toate natiile de motociclisti, ca nici la BMW Camp 4 nu ti-au stat in gat v-stromistii si ce mai misunau pe acolo :friends: - http://bmw-camp.myforum.ro/bmw-camp-4-vt7.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aș cam veni și eu, mai ales dacă din întâmplare găsim un loc de cort mișto, dar tu mai ai BMW?

Nu că ar conta, dar mna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Notat in agenda. Sper sa nu intervina nimic ca imi doresc sa ajung.

Intrebare : Drumurile offroad propuse se incadreaza la categoria "merge si cu pasager si bagaje" ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

laudarosule

 

Pai daca ma zgandare satanistu' ala! Cum era sa propun intalnire benve si eu s-o ard cu yamasaki?

» Post actualizat in 20 May 2016 07:10

Intrebare : Drumurile offroad propuse se incadreaza la categoria "merge si cu pasager si bagaje" ?

 

Teoretic, da. Practic, tine de fiecare in parte. Cici parca avea probleme cu spatele, deci nu ti-as recomanda s-o dai prin gropi.

» Post actualizat in 20 May 2016 07:13

---------------

 

Pentru cei care au uitat sau nu stiu, le aveti aici pe toate: https://www.facebook.com/groups/132156153859138/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1150 GSA se pune la benve?

 

 

Tu ai gasit geanta aia cu bani pe care o caut eu de cand eram mic? :cheers:

 

Si la intalnirea asta vii cu 1150 ? Sau ai de gand sa trolezi cu HusaHonda? :blbl:

Editat de ERU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si la intalnirea asta vii cu 1150 ? Sau ai de gand sa trolezi cu HusaHonda?

 

ete fleosc, benve... :puke:

 

'onda, normal! :bandit:

.

.

.

.

.

.

.

pentru aia carora le pica mai greu, :lool:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Mi-ar fi de mare ajutor să știu dacă va fi primul sau al doilea weekend și dacă Vidra e o opțiune, pentru a pune hold pe rezervările pentru terți.

Eu, unul, în primul we sunt ok, al doilea voi fi plecat din țară, dar oferta rămâne valabilă, cort sau cazare la cameră!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 - Scrie mare si clar in titlul topicului cand va fi intalnirea.

2 - Asa cum am mai spus, daca in primul weekend ploua intalnirea se decaleaza pentru urmatorul.

3 - Din nou, asa cum am mai spus, da, Vidra e in mod cert o optiune. Dar hotararea finala o luam cu totii la fata locului.

 

Vedem prognoza cu vreo doua zile inainte de primul weekend si daca e buna va anunt locul/ora de plecare din Buc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, multumesc pentru raspuns! Foarte formal, dar na, asta e...;) Vazusem intebarea lui Vio si am crezut ca mi-a scapat ceva.

Legat de Vidra, in cazul in care stiu ceva pot organiza o cheatie mai speciala. Noi intentionam sa mergem la Vidra dun Timisoara mai multi in weekandul 1-3, sa facem jonctiunea cu voi, apoi sa facem focul de tabara la mine, la vile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, multumesc pentru raspuns! Foarte formal, dar na, asta e... ;) Vazusem intebarea lui Vio si am crezut ca mi-a scapat ceva.

Legat de Vidra, in cazul in care stiu ceva pot organiza o cheatie mai speciala. Noi intentionam sa mergem la Vidra dun Timisoara mai multi in weekandul 1-3, sa facem jonctiunea cu voi, apoi sa facem focul de tabara la mine, la vile.

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi intentionam sa mergem la Vidra dun Timisoara mai multi in weekandul 1-3, sa facem jonctiunea cu voi, apoi sa facem focul de tabara la mine, la vile.

 

Si eu mi-as dori sa facem o gasca cat mai mare si frumoasa. Din pacate vremea va decide, ca daca ploua nu mai are niciun farmec. E o plimbare de placere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, evident, ploaia nu e de dorit, iar factorul de fun se dilueaza pe vreme naspa.

Deci sa speram la vreme buna si sa ne intalnim cat mai multi in zona! Ca dixtractie va fi, fara doar si poate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreme buna sa fie ! ca dus am tot facut luna asta , exact cand ma asteptam mai putin :))

 

DORITORI DE PARCURS STRATEGICA SAU CHEILE OLTETULUI ?!

Editat de crazy_mouse_87
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DORITORI DE PARCURS STRATEGICA SAU CHEILE OLTETULUI ?!

 

 

-Traseul: Buc - Pitesti - Rm valcea - Horezu - Transalpina si Obarsia Lotrului unde vom campa. Din Transalpina se pot face doua grupuri. Cei care vor doar asfalt merg la Obarsie si campeaza, cei care vor si drumuri fara asfalt merg pe Strategica pana in Ciungetu si de acolo spre Obarsie prin Voineasa. Sau mergem cu totii si campam/cazam iar cei care vor Strategica vor pleca dupa campare, abia se scapa de bagaje. Drumul e suficient de usor ca sa mearga si GS-uri 1100+.

 

Majoritatea raspunsurilor sunt in postul 3.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

La ce ora se pleaca din Bucuresti, sa ne organizam si noi tarani, eu de exemplu fac 2 ore de la Urlati la Pitesti in ritm alert, sint 150 km. Sau sa ne intilnim la intrarea in A1 de la Gaesti, la km 73.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...