Sari la conținut

Donatii - DOAR OFERTE!


Postări Recomandate

Salutare! Am schimbat la bmw f650 gumele si le am de dat pe celelalte.

Am doua Mitasuri e07 si e08 care sunt bune dar le-am schimbat de pitici pe creir...

100/90/19 si 130/80/17 sunt gumele...

 

Cine le vrea le poate lua de la mine de acasa, pentru ca nu am timp deloc de mers la posta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 566
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare! Am schimbat la bmw f650 gumele si le am de dat pe celelalte.

Am doua Mitasuri e07 si e08 care sunt bune dar le-am schimbat de pitici pe creir...

100/90/19 si 130/80/17 sunt gumele...

 

Cine le vrea le poate lua de la mine de acasa, pentru ca nu am timp deloc de mers la posta...

salut,

daca nu s-a dat, as vrea eu guma pe 17. Cu 19-le nu am ce face pe tenere.

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Am schimbat la bmw f650 gumele si le am de dat pe celelalte.

Am doua Mitasuri e07 si e08 care sunt bune dar le-am schimbat de pitici pe creir...

100/90/19 si 130/80/17 sunt gumele...

 

Cine le vrea le poate lua de la mine de acasa, pentru ca nu am timp deloc de mers la posta...

Daca e07 este 130/80/17 sunt interesat.

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

 

 

am nevoie urgent de un set de placi de ambreaj, sau nu neaparat tot setu complet (am nevoie de 3 discuri) pt un dr 600 :(, uzate sau noi!

 

platesc!....

 

 

elodia_sua ... pe messenger, 0743229646 ionel

 

 

multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Am nevoie de o semnalizare stanga spate pentru un Suzuki DR 350S din 1991. Daca e nevoie platesc, in cazul in care nu e pt donat. Am programare pe 15 aprilie la RAR si nu am semnalizarea stanga ca am cazut cu ea. Am facut comanda la Suzuki in Galati, dar pana ajunge in tara mai dureaza.

Nu stiu daca la RAR ma amana daca nu am semnalizarea.

Please help me guys !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Make that two of us. Tot stanga, tot DR 350. Din fericire, la mine e mai putin urgent. Si nu-i nevoie de donatie, dar, daca se mai gaseste vreuna printr-o cutie prafuita, sunt dispus sa o cumpar :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez si eu trei cauciucuri pentru cine ar fi interesat:

- Metzeler Sahara 140/80/18 este cam la 20%

- Metzeler Karoo 140/80/18 are cam 4000km, fiind mai cramponat insa am considerat ca trebuie schimbat mai devreme.

- Michelin ceva 90/90/21 de cross, crampoanele destul de rotunjite, dar folosibil

Nu trimit in afara, pentru cine le vrea, trebuie sa se deplaseze pana in piata romana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
salut!

 

 

am nevoie urgent de un set de placi de ambreaj, sau nu neaparat tot setu complet (am nevoie de 3 discuri) pt un dr 600 :bigstar:, uzate sau noi!

 

platesc!....

 

 

elodia_sua ... pe messenger, 0743229646 ionel

 

 

multumesc!

am eu un set de discuri ambreiaj(placile de ferodo) destul de bune(mai au carne pe ele). sunt de la un DR650R model '94. intereseaza-te daca se potrivesc.

le dau gratis, platesti doar transportul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut..........Stiu ca asta nu isi are locu aici:P da mno tre sa o fac:D Am mare nevoie de pinionu asta E de pe un cross Kawasaki K1 e mai vechi da mno pote se potriveste de altceva Daca are cineva donatie plata orice numa sa ma ajutati VA MULTUMESC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut,

Donez la cineva din Bucuresti un filtru de aer pt Transalp din '91. E putin folosit (e cel de pe motor; l-am schimbat pe cand eu facusem vreo 1000KM, nu stiu de cand era pe motor, dar e in stare buna spre foarte buna). Daca-l vrea cineva, sa ma contacteze pe web@onlinesell.ro sau 0721.789.377 si i-l dau. Poate se potriveste si la alte motoare, dar nu stiu sigur.

Vice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Salut,

Donez la cineva din Bucuresti un filtru de aer pt Transalp din '91. E putin folosit (e cel de pe motor; l-am schimbat pe cand eu facusem vreo 1000KM, nu stiu de cand era pe motor, dar e in stare buna spre foarte buna). Daca-l vrea cineva, sa ma contacteze pe web@onlinesell.ro sau 0721.789.377 si i-l dau. Poate se potriveste si la alte motoare, dar nu stiu sigur.

Vice.

 

 

Nu-l vrea nimeni? Ca ma tot impiedic de el prin casa. Il trimit si prin posta...

Vice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am mai intrebat mai demult si si pe forumul dedicat TA.

 

Donez cauciuc fatza Pirelli MT 60. 90x90-21" , se mai poate folosii cam 1000Km. Veniti il vedeti. daca nu il arunc ca tre sa mi fac curant in balcon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am mai intrebat mai demult si si pe forumul dedicat TA.

 

Donez cauciuc fatza Pirelli MT 60. 90x90-21" , se mai poate folosii cam 1000Km. Veniti il vedeti. daca nu il arunc ca tre sa mi fac curant in balcon

 

de unde esti ? dupa numar banuiesc ca din Valcea. L-as vrea eu daca se poate :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde esti ? dupa numar banuiesc ca din Valcea. L-as vrea eu daca se poate :(

 

Dupa numar din Valcea, stau in bucuresti de ceva ani dar nu sunt proprietar, deci nu am schimbat boletinu.....Cum facem sa ti l plasez?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca stiam mai repede era bine ca ieri a venit taicamio de la bucuresti. dar cred ca merge si saptamana viitoare , daca nu vorbesc cu un prieten din Buc sa il i-a el si apoi il primesc eu de la el .

Mersi mult ;) ai o bere

Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut,

am doua anvelope pentru Africa Twin: Dunlop Trailmax spate 140x80x17 (mai merge ceva), fata 90x90x21 (50 %).

livrare personala 0722222411.

Mae

 

date

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...