Sari la conținut

EMW 350 FURAT


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

Salut, zilele trecute s-a furat in Bucuresti un EMW 350. Inmatriculare veche, lipseste farul, daca nu ma insel avea si nr vechi pe ea.

Astept un scan de la proprietar dupa o fotografie mai veche.

Sunt ceva piste, sper sa se concretizeze rapid, daca v-a contactat cineva zilele astea cineva sa va vanda vreo motocicleta de epoca, bemve de razboi, va rog sa ma anuntati.

 

0723565973

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Magnetii nu prea mai duc la remat orice fier. Se suna unii pe altii pana se gaseste cumparatorul potrivit.


» Post actualizat in 21 Sep 2016 11:07

Motocicleta a fost carabanita din zona Filaret-Viilor-Eroii Revolutiei (nu dau strada exact, omului i s-au mai furat si alte lucruri).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, zilele trecute s-a furat in Bucuresti un EMW 350. Inmatriculare veche, lipseste farul, daca nu ma insel avea si nr vechi pe ea.

Astept un scan de la proprietar dupa o fotografie mai veche.

Sunt ceva piste, sper sa se concretizeze rapid, daca v-a contactat cineva zilele astea cineva sa va vanda vreo motocicleta de epoca, bemve de razboi, va rog sa ma anuntati.

 

0723565973

 

parca sa zic ca era un bmw de vanzare zilele trecute pe aici, unul negru(cu atas) care zicea ca este de prin anii 40' ...dar nu gasesc anuntul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

» Post actualizat in 21 Sep 2016 11:07

 

Motocicleta a fost carabanita din zona Filaret-Viilor-Eroii Revolutiei (nu dau strada exact, omului i s-au mai furat si alte lucruri).

si ti-e teama sa nu i le aduca inapoi la adresa sau ce? chiar nu ma prind aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hotii care au furat au vandut obiectul altora. Baietii cu ochii albastri lucreaza acum (profi) rabdare si tutun. Nu mai dau alte detalii, astept scan dupa poza si apoi mai vorbim. Sa traiasca celula telefonica si inregistrarea convorbirilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, da ce norocosi suntem astia, posesori de fier vechi in Romania. Sesizam organele (sau postam pe feisbuc si au AUTOsesizeaza ei) si dupa bunele lor maniere si obiceiuri, ei vor face toate cercetarile, urmand ca dupa 24 de ore sa ii dea de urma (cetateanul posesor va fi tinut la curent despre acest lucru, desigur) si evident in cel mai scurt timp fierul va fi returnat proprietarului de drept. Chiar nu inteleg dezamagirea unora fata de acest meleag.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sesizarea la organele erecte care ajuta intr-un fel sau altul a fost facuta cu mai multa vreme in urma. Am postat sa ajut un coleg care are dosarul si sa-i ajut si pe cei care ar putea "beneficia" de produs.

Aş fi vrut să închei cu un clasic "noi, românii, ne pricepem doar la miştouri", da' n-am cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sase ani de cand mi-au spart simie garajul si mi-au luat patru motoare de IJ 49, unul de Jawa

, un motor de Honda 400 SuperFour model 76 si un bloc motor de M, adica tot aluminiul pe cate il aveau in raza vizuala, Am incercat sa ma imprietenesc cu toti patronii de fier vechi din zona (Magurele), organul care s-a ocupat de caz mi-a zis din capul locului ca nu am nicio sansa. Sper ca in acest caz sa nu fie aceeasi soarta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...