Sari la conținut

Postări Recomandate

Fiare vechi,eu am dat un ij jup4 cu 150e inmatriculat.

 

...cu 150 de euro cumperi IJ-uri bicilindrice "n" la numar multi ani de acum incolo. IJ 49 n-o sa gasesti niciodata la pretul asta, indiferent ca le gasesti anul asta de vanzare, anii viitori nu o sa mai gasesti deloc de vanzare, indiferent de pret.

Daca sunt fiare vechi...............de ce ai cumparat Jupiter-ul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

burg man, zi un preţ pt motorul complet (carb, bobina, etc)

Salut,

te duce undeva la 1000.e.

 

@Burg_man - scrie-mi , pe PM , nr. de tel. al tau. Ma intereseaza un motor boxer BMW.

vezi ca ti-am lasat un mesaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-Mi plac vopseaua albastru lucios ,partile negru mat-ghidonul negru mat ,treaba cu farul e de mare efect ,seile sunt mult mai retro decat orice bancheta franzela! E frumoasa foc asa ca....big laick!Era un baiat din ct care cauta una la gata (m-a sunat pe mine) poate dau de nr lui in agenda... Cum a zis si Mihai se da repede,sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Burg_man - scrie-mi , pe PM , nr. de tel. al tau. Ma intereseaza un motor boxer BMW.

Salut Lolo,la 750 Lire gasesti motocicleta completa in stare buna de functionare si bine intretinuta.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/SILVER-BMW-1990-R80-RT-MOTORBIKE-/131005604987?pt=UK_Motorcycles&hash=item1e808ae47b

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

750 de lire s-a licitat pana acu...de obicei mai creste..

 

750 de lire s-a licitat pana acu...de obicei mai creste..

Asa este...probabil va ajunge pe la 900 Lire,aproximativ 1100 Euro.Intre a da 1000 Euro pe un motor stat in ploaie ani de zile si a da 1100-1300 Euro pe o motocicleta functionala cu acte in regula de la care ramai cu un motor verificat si cu restul pieselor rezultate din dezmembrare sa iti reduci din investitie...ce ai alege?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intereseaza pe cineva o canistra de tabla de 20 litri ,fara rugina pe interior(nesemnificativ)si are o sigla un M cu vreo 3 pistoane(ceva de genu),nesparta.?



militara cred

post-74087-0-05365500-1381167724_thumb.jpg

post-74087-0-98687000-1381167727_thumb.jpg

post-74087-0-60277800-1381167730_thumb.jpg

post-74087-0-79722600-1381167734_thumb.jpg

Editat de emy15
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este...probabil va ajunge pe la 900 Lire,aproximativ 1100 Euro.Intre a da 1000 Euro pe un motor stat in ploaie ani de zile si a da 1100-1300 Euro pe o motocicleta functionala cu acte in regula de la care ramai cu un motor verificat si cu restul pieselor rezultate din dezmembrare sa iti reduci din investitie...ce ai alege?

Ai sa vezi la final, BMW-urile nu sunt ieftine, mai ales nu in starea asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva poze la cerere cu fundul atasului care are doua gauri cat o nuca mai mare si ceva rugina in unele locuri dar in rest arata destul de bine , tabla este mai groasa decat cea de la atasele de jupiter 4 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap, asa-i si vad ca mai sunt cateva pe cale sa se vanda ieftin.
Englezoii se pare ca nu se-ncurca cu RT-uri si se vede la pret, in schimb GS-urile sunt scumpe in draci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva poze la cerere cu fundul atasului care are doua gauri cat o nuca mai mare si ceva rugina in unele locuri dar in rest arata destul de bine , tabla este mai groasa decat cea de la atasele de jupiter 4 .

No, naspa. Eu tocmai voiam sa car cu el nucile din livada. Cum sezonul de cartofi a trecut, anul asta nu isi mai are utilitatea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe afara un IJ 49 reconditionat se vinde cu peste 2000 E.Si se vinde.In alta ordine de idei,eu am cumparat un IJ Jupiter 4 cu 300 ron.Asa ca e clara diferenta.

Una peste alta ,ijul lui Lidi merita banii si cine vrea un 49 tre sa se grabeasca.Au mai ramas foarte putine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe afara un IJ 49 reconditionat se vinde cu peste 2000 E.Si se vinde.In alta ordine de idei,eu am cumparat un IJ Jupiter 4 cu 300 ron.Asa ca e clara diferenta.

Una peste alta ,ijul lui Lidi merita banii si cine vrea un 49 tre sa se grabeasca.Au mai ramas foarte putine.

buna seara.lumea sta la cotitura.cand nu este,ar da,iar cand este,ar mai astepta.dupa cum am spus unui amic mai devreme la telefon:de obicei se cam intampla sa sune cineva de prin ardeal si gata,scurt pe 2, fara multa vorba,a fugit puiu cu ata.repede, pret 450euro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...