Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

la inceputul lunii iulie plec 2 capre din oradea in grecia, zona paralia, daca sunt doritori sa ma anunte pt detalii traseu, pret cazare sau idei.

 

ce-i cu tine oradea? nici un semn, pe forumul din arad timisoara, satu mare mai sunt oamenii interesati de idee :)) aici nimeni?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

5 in 1 la Hungexpo - 30,31 mart. 1 apr. 2012

 

A few days, when everything is about motorbikes!

 

Visit the Budapest Motorbike Festival, and enjoy various programs: Stunt-riding show and contest, trial and quad contest, gokart. From our exhibitions: olt-timer motorbike and Car+Motorbike+Sport exhibition, Scooter World and Tattoo Expo. All of this at the price of just one ticket, for the delight of motorbike fans!

 

In 2011, again at the Budapest Motorbike Festival. This season the traditional opening ceremony is renewing its form. The exhibition with an atmosphere of real festivals, where the visitors can meet this year’s novelties, meet up with famous riders, and can be a part of entertaining and extreme programs.

 

 

 

2012-ben az AutĂł-Motor-Tning Show keretĂŠben ismĂŠt Motor FesztivĂĄl a HUNGEXPO-n!

 

EgyidejĂť kiĂĄllĂ­tĂĄsok:

- ĂpĂ­tett Motorok ĂŠs AutĂłk TalĂĄlkozĂłja

- Tattoo Expo

- Gymkhana: OrszĂĄgos Bajnoki Futam 1. fordulĂł

Programok:

- Tuning autĂł ĂŠpĂ­tĂŠs ĂŠlĂľben

- Hot Rod AutóÊpítþ Bajnoksåg

- NemzetkĂśzi Tuning, Hifi, Motor TalĂĄlkozĂł ĂŠs Verseny

- MotorĂŠpĂ­tĂľ BajnoksĂĄg - 16. Devil's Motor Show

post-2094-0-34654700-1330981411_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepe sezonul moto.Cine vrea sa participe la marsul de inceput de sezon al celor din Debretin(salonul Honda ora 10.30) sa vina sambata 10.03.2012 la Petromul din vama la ora 9.30. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la var voi baga iarasi o tura si Grecia este pe lista tarilor prin care trec....nu stiu data exacta , dar stiu ca o sa fie in august.Zi planul tau si vedem daca se intersecteaza planurile :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi mergem in iulie 6 o saptamana ne cazam intr-o vila (crystal aura)in paralia, si cutreieram zona, avand headquarter la vila

 

eu merg miercuri in grecia :D

 

drum bun, si distractie plazuta! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi mergem in iulie 6 o saptamana ne cazam intr-o vila (crystal aura)in paralia, si cutreieram zona, avand headquarter la vila

 

 

 

drum bun, si distractie plazuta! :D

 

 

mersi:) nu merg in vacanta...dar revin cu poze de pe circuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine ma duc pana la targusor si inapoi. daca vrea cineva sa vina, sa imi scrie mesaj.

 

as veni eu, pacat ca nu-s acasa, ador traseul respectiv. Vezi ca la intoarcere, dupa sacuieni, chiar inainte de intersectia spre Ciocaia, in curba S vei avea mici denivelari/bubuituri, chiar pe linia ideala, in zona de 50 km/h, cu marcaj curba deosebit de periculoasa.

post-55231-0-50777800-1331922009_thumb.jpg

post-55231-0-35636600-1331922032_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine plec la Bulz, poate si Dragan daca nu este zapada, cine vrea sa vina, sa imi lase mesaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salut,

 

Frumoasa initiativa.

Vineri si Sambata nu pot, sunt plecat.

Duminica as vrea sa vin, ora si locatia te rog.

 

Mersi.

 

 

orele 12.00- plecarea din Statiunea 1 Mai

TRASEUL :- strada Nufărului, Cantemir,P-ta Independenței,B-dul Magheru,B-dul Stefan cel Mare,Transilvaniei ,B-dul Dacia,B-dul Decebal,Calea Aradului,OneÂştilor,Tudor Vladimirescu,P-ta Unirii,Teatrul de Stat,Traian MoiÂşoiu,Calea Clujului,SeleuÂşului,Bumbacului,revenire către stațiunea 1 Mai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu as vrea sa stiu la ce ora e defilarea moto...pe ebihoreanul.ro zice ca la 13.30 dar pe afisul cu orarul evenimentului scris 15.00....stie cineva ora la care va fi?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 13 cred ca e doar adunarea la lotus...marsu in sine o fi de la 15 :scratch: oricum nu va luati dupa mine ca sunt sanse sa zic prostii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...