Sari la conținut

Masina doar de fun la sub 10.000€


Vizitator goe 75
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 477
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum 3 ore, Starcream a spus:

Eh, nu neaparat. M-am mobilizat si mi-am depasit conditia, castig mai bine decat vreo 6 mecanici auto la un loc. 

Hai că ai reușit să impresionezi 3 virgine cu replica asta...dar de unde să le luăm?! 

Te-a cam făcut cu nervii...😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Starcream, hai ca te-a luat Pasagera in colimator - tinerel esti, masina de fitze ai, de castigat zici ca iti permiti o shaorma cu de toate... Ce sa mai, prezinti interes. :) Nevasta-ta stie ca starnesti fecioarele pe forum? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 45 minute, Starcream a spus:

 

 

PS: virginele nu se regăsesc in aria mea de cautare, call me after the cherry is popped

Hahaha....bine, sa o lăsăm așa.

 Te anunț când e cazul..doar că.. ce facem cu nevastă-ta...?!😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, petre81. a spus:

 

Pai tu nu ai cum sa castigi cat sase mecanici, esti doar un mecanic.

prost ...informat.

Acum 53 minute, petre81. a spus:

ha ha ha, mecanicii au ajuns cea mai joasa speta pe motociclism.ro! 

 

ce-mi e superbec ce mi-e alexen, tot saraci amandoi   😂                                      

avand in vedere ca stiu personal peste 50 de mecanici .. da, pot sa spun ca sunt un pic mai inteligenti decat tamplarii

 

ce repar eu ,tu vezi pe discovery channel  ... mai cauta supapele la ij cand le gasesti da un bip

 

1 oră în urmă, Starcream a spus:

Da ma, o replica a mea de rahat, dar nu suport sa vad cum da asta cu parerea in stanga in dreapta si o face pe burghezul, cand de fapt...

Ca fapt divers, as prefera sa nu fac ce fac eu si sa fiu mecanic, e mai linistita viata, dar na, fiecare cu drumul lui. 

Pana una alta, masina e stock, eu stock deci nu are rost sa iau topul cauciucurilor. Doar ceva mai bun decat nexenurile astea

as merge pe toyo atunci vezi pe site ce ti se potriveste mai bine 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 34 minute, Metal Heart a spus:

Starcream, hai ca te-a luat Pasagera in colimator - tinerel esti, masina de fitze ai, de castigat zici ca iti permiti o shaorma cu de toate... Ce sa mai, prezinti interes. :) Nevasta-ta stie ca starnesti fecioarele pe forum? :)

Gelosule! Cine e gelos, cine..?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Metal Heart a spus:

Vezi ca daca o lasi prea mult asa, se usuca si cade. :) Alta nu mai creste.

Nu te îngrijora și nu ai teamă! La voi, e riscul ăsta...bine, dacă are ce să cadă,  evident. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10 minutes ago, Flower-Power said:

Hahaha....bine, sa o lăsăm așa.

 Te anunț când e cazul..doar că.. ce facem cu nevastă-ta...?!😂

pasagero cu motoru nu mia vrei? :(

6 minutes ago, Flower-Power said:

Nu te îngrijora și nu ai teamă! La voi, e riscul ăsta...bine, dacă are ce să cadă,  evident. 

iaca ce rautacioasa s-a facut :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vreo 5 pagini autorul a declarat ca temporizează achiziția din motive personale. Îl lăsăm sa le rezolve și totodată nu punem presiune așteptând cât mai repede poză cu achiziția. Restul conversațiilor sunt sterile..

Multumesc și scuze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10 minutes ago, Flower-Power said:

Ribo, nu înțeleg intrebarea ta...dezvoltă un pic subiectul, ești supi că nu te-am întrebat vreodată dacă mă plimbi? 

:)) zic ai trecut de la moto la masini?

Nu mai te implimbi cu motoretele?

 

Pai ia intreaba-ma acum :)) ca nu e timpu pierdut sa vedem daca ma mai supar :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Flower-Power a spus:

De vreo 5 pagini autorul a declarat ca temporizează achiziția din motive personale. Îl lăsăm sa le rezolve și totodată nu punem presiune așteptând cât mai repede poză cu achiziția. Restul conversațiilor sunt sterile..

Multumesc și scuze.

Nu chiar,exista si pareri obiective legat de modelele ce fac obiectul topicului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RX-8 este o masina minunata ........... cand este noua.

Motorul Wankel ridica o problema tehnica majora: garniturile de etansare au dimesniuni foarte mari si cu timpul incep sa nu mai etanseze corespunzator.  Din acest motiv vei gasi multe masini de vanzare la peste 100.000 km la noste preturi foarte atractive.

Cauta pe net si vei gasi exact despre ce este vorba.

Daca in capitolul de ''Masina doar de fun'' intra si reparatul ei atunci este OK. Sa ai unde, cand si cu ce.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 49 minute, Flower-Power a spus:

Ribo, nu înțeleg intrebarea ta...dezvoltă un pic subiectul, ești supi că nu te-am întrebat vreodată dacă mă plimbi? 

io zic ca mai bine ai pune niste poze cu tine sa vedem si noi cu cine discutam , nu de alta dar tind sa o cred pe beatrice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 52 minute, Christian 1 a spus:

De ce tineti neaparat sa basiti si topicu' asta? :(

 

Se cam lucreaza cu marfa clientului. goe o arde aiurea. A primit zeci de sugestii, inclusiv bmw pe motorina si nici una nu a fost buna. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...