Sari la conținut

Masina doar de fun la sub 10.000€


Vizitator goe 75
 Share

Postări Recomandate

Acum 20 minute, Pablete a spus:

Bine naiba ca nu are belbody bmw ca prafu s-alegea de voi, erati toti in loganuri. Eu zic sa-i dati bani sa nu-si ia daca mirositi ceva.

 

Hopa, a inviat pulynos... deci pana la urma ai inteles pictura lui Wiliam Blake postata de mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 477
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator goe 75

Oricat ar fi de gay mazduca aia , instinctul meu imi zice ca ar fi cea mai rezistenta la abuz .

Chiar nu ma intereseaza pentru mers de parada .Sunt pus pe torturat cauciucurile si schibari de viteze in limitator.

Dupa doi ani o pun la vanzare  ca intretinuta  maniacal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Hahahahahahaha

Un prieten din Arad , jucator de rugby de valoare bunicica , a avut un Mr2 gen1 . Incapea in ea oarecum ,la 190 /110-120, dar a avut un accident la un moment dat si de la izbitura i-a sarit cheia din contact si nu au mai gasit-o niciodata chiar daca spatiul este comic de redus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul in care vrei mai mult pentru circuit si iesiri ocazoinale pe strada, poti sa-ti iei lejer cu volan pe dreapta.

Diferenta de pret este imensa, ca sa nu mai zic de oferta.

Eu am mers ceva timp in UK cu masina cu volan pe stanga si n-a fost deranjant. Ce-i drept si drumurile pe aici sunt mai ok, dar cred ca pentru iesiri de weekend eu m-as descurca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75
3 hours ago, Adrian M. said:

uite un TT ,aproape fix ce se cauta.

Like pentru prima poza.

 

 

 

Tare !  😂

 

Cu un ochi rad si cu un ochi plang !  Azi dupamasa in tipm ce inroaseam internetu doar cu ganduri pozitive numai la distractie si voie buna , m-a sunat fratimiu sa-mi ceara imprumut o suma de m-au dat lacrimile.Chiar m-a umplut de spume pt ca vreau sa il ajut ...DAR sa-mi fuuut una daca nu zici ca le potrivesc oamenii cu problemele lor doar atunci cand chiar nu iti arde de asa ceva.  

Sa fiu sincer inca nu stiu ce o sa fa

Asa de ametit sunt ca m-am pierdut si pe aici si din confuzie postul asta l-am pus initial pe pagina cu vanzare tt-ului busit.

1 hour ago, Flower-Power said:

Zic sa iei in calcul un golf sa ii adaugi niste cai 

De la min 15:09😏

 

 

 

Da,il stiam ...youtube e pretenul meu cand ma plictisesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Starcream a spus:

Petreus, cred ca e mai important sa gasesti distractia in ce poti

 

Oamenii mici (ca tine) gasesc distractie si intr-o punga de seminte... n-au nevoie de circuit.

Acum 4 minute, superbec a spus:

o fi fost dansul mandatar dar tu ai vazut un circuit cand ai deschis usa la contor sa furi renelu

 

Cu ce ai fost pe circuit, cu Corsa aia ta cu motor de o mie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

@littlekriminal

 

Stii cum e cu pasaricile...fiecare cu ale lui.Una din pasaricile mele este ca nu as cumpara masina cu volan pe dreapta decat  daca este vorba de raritati de genul Caterham sau Ariel .In varianta cu volan pe st sunt extrem de greu de gasit si sa zicem ca as face o exceptie.

Pe la ei circul fara probleme cu volan pe stanga .Se mai intampla sa am livrari pe acolo si ies din tunel direct in trafic fara stres, dar la noi pur si simplu nu-mi face placere volanul pe dr.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 21.02.2019 la 22:44, adnohepentrupoponari a spus:

 

 

gigele, sa fii un chior in tara orbilor nu inseamna ca esti tare! si eu faceam bastinasii de pe cheia cu un gunoi sinistru de rf600 in tinerete, dadeam fata la maxim si scaritele nu prea mai erau cam o treime, asta cu pasager... asta nu inseamna ca sunt vreun rossi...

 

Dorele, ironia clipului era evidenta.

Acum 9 ore, adnohepentrupoponari a spus:

mazda gayx5 pe circuit, omul stia sa mearga

 

Daca ar fi stiut sa mearga si-ar fi luat alta masina, cu 1.6 aspirat pe circuit simti ca stai pe loc.

Acum 2 ore, Ice-D a spus:

 Nu cred,rad cu lacrimi😂😂😂😂😂😂😂😂

 

Asta e bine, inseamna ca nu ai nevoie de prea mult ca sa fii fericit in viata. Pun pariu ca o punga de seminte e trufanda pt tine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...