Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

Dau o colectie de vreo 50 de DVD uri cu PPV din wrestling (WWE, TNA si alte divizii ultra violent mai vechi).

Se predau in Manastur.

 

mail: vlad_prodan2006@yahoo.com

tel: 0754886079

 

Daca cineva le vrea, va rog sa-mi spuneti, altfel le arunc...scuze pt numarul de telefon gresit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare

pot sa iau eu puiul

0744899222 Cipri

preferabil dupa 16 ca lucrez noaptea si ma trezesc tarziu

si daca tot veni vorba de porumbei as vrea sa le fac alta cusca mai incapatoare pana nu vine iarna si pt inceput as avea nevoie de o teava de vreo 3 metri si cam 10 cm in diametru si vreo doua de 2 metri ceva mai subtiri, la un pret ceva mai micut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Donez 2 fire de Bhut Jolokia Chocolate, cam pe la 25-30 cm, din lipsa de spatiu. Fratii lor au produs fructe deja, se pot degusta;). As prefera sa imi ramana ghivecele.

 

Donez 2 fire de Bhut Jolokia Chocolate, cam pe la 25-30 cm, din lipsa de spatiu. Fratii lor au produs fructe deja, se pot degusta;). As prefera sa imi ramana ghivecele.

 

Rezervate ambele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez 2 fire de Bhut Jolokia Chocolate, cam pe la 25-30 cm, din lipsa de spatiu. Fratii lor au produs fructe deja, se pot degusta;). As prefera sa imi ramana ghivecele.

 

 

 

Rezervate ambele.

 

Am ramas cu un fir. Astept semn daca il vrea cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas cu un fir. Astept semn daca il vrea cineva.

Mai ai ..fire?

 

De dat:

 

- 2 incarcatoare de Nokia cu mufa subtire

- 2 cabluri adaptoare de la usb la micro usb

- un cablu de date Nokia dinala lat, cred ca merge pe N73 sau asemanatoare

- casti de telefon Nokia: un set are dopuri dinalea siliconice, cred ca is ideale pe motor si celalalt set is normale; nu cred ca merg la altceva pentru ca au cate 4 contacte la mufa, nu 3.

 

Se pot ridica de la garajul meu 074 729 41 13

 

post-22404-0-40439500-1345640846_thumb.jpg

Mai ai cabluri adaptoare de la usb la micro usb?b

le doresc eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez pisica de aprox 4-5 luni, gasita pe strada aproape moarta acum 2 luni. A avut o infectie la coada, care ulterior trebuia amputata, in rest e sanatoasa acum, deparazitata intern-extern, e obisnuita sa-si faca nevoile in asternut igienic sau in curte pt cei care stau la casa.Din lipsa de spatiu nu mai am unde o tine, pt informatii 0736484548

post-33370-0-15549900-1349890780_thumb.jpg

post-33370-0-44336600-1349890792_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez un filtru de aer pentru Transalp 650. Cred ca se mai poate folosi(nu e foarte murdar) sau daca nu se poate lua burete special pentru filtru de aer si folosi macar cadru pentru un filtru nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Primesc prin donatie placi OSB, bucati de placi OSB sau orice substituent, sipci lemn (5,5 x 2,5 cm) si polistiren de 5 cm, sau bucati de polistiren pt. constructia unei custi de caine (aprox. 70/70 cm) care va fi donata catre adapostul Trei Frati Patati din Turda. Cantitati necesare: aprox. 7mp OSB sau substituent, 7 mp polistiren, 10m sipca lemn + ceva pt. acoperis.

https://www.facebook.com/asociatia3FP?fref=ts

 

 

Deci daca are cineva ramase ceva bucati prin beci, balcon sau curte, de la lucrari anterioare va rog sa ma anuntati. 0748-76.75.03 - Kirk

De maine vreau sa ma apuc sa o construiesc, in limita timpului disponibil.

Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez 2 veste de piele in stare foarte foarte buna. Una este marimea 52 iar cealalta pare putin mai mica, insa nu se vede numarul.

Daca vrea cel care le ia poate sa faca o donatie si sa ajute un caz din comunitatea noastra.

Vestele se pot vedea si lua din Marasti.

 

0740140820

Horea

post-54437-0-91588800-1353248901_thumb.jpg

post-54437-0-82064900-1353248973_thumb.jpg

post-54437-0-74282700-1353249165_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...