Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am la serviciu vreo 7-8 modele de ghidon....La louis,la fel...Doar k aici,le avem pe stoc,Motomarket-ul. Parbriz ,sunt mai multe optiuni..Mai mic,sport,sau mare,tip cruiser ,k al meu. La Motomarket (Highway hawk,adica), de la Louis, sau de la Motor Unu (k al meu,mare). Da' sa stii ca-s scumpe! Plasticul ,vreo 300ron,prinderea lui,care am si adaptat-o,alti vreo 400...!

stii cumva unde gasesc o curea pt kawa en 500?

si care este pretul aproximativ

zaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stii cumva unde gasesc o curea pt kawa en 500?

si care este pretul aproximativ

zaha

 

La United Motors,importatorii Kawa,sau la Scorpio A-Z motors,sau la Moto Boom,au pretzurile cele mai mici..daca vrei,iti dau pe email tel. de la ultimii 2....Or mai fi si altii,dar eu cu ei am mai colaborat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hihi, in timp ce voi glumiti toata ziua, eu ma plimbai in sambata asta. VN-ul s-a comportat foarte bine, mai ales pe portiunea zarnesti- plaiul foii. s-a facut Bucuresti-targoviste- sinaia- paraul rece- Rasnov - zarnesti- plaiul foii - zarnesti- Brasov - bucuresti. consum fenomenal de bine cu tevile goale, 4,4 la suta de kilo.

 

/index.php?...9562&st=670

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Up yours,man,Fox-ule...!Am fost la Vama,cu motoru' si cu o fatuca su-per-ba :) ...+ gashka...Aseara,la 10.00 pm inca "lucram" la un gratar,pe malul marii...O fi fost mai bine :cheers: ...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma geo, ne mai distram si noi. nu fi rau. sa stii ca ma gandii la tine cand trecui prin targoviste :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma geo, ne mai distram si noi. nu fi rau. sa stii ca ma gandii la tine cand trecui prin targoviste :cheers:

 

Eu,in schimb,deloc :cheers: ...Numa' la mutra lui nu,cand :cheers: :) si alte alea alea,cu o don'soara...Na!

Poate daca era si el pe-acolo,il invitam la gratar...Poate ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care are nevoie de diverse piese...Sa va zic diferentza de pretzuri...?Alternatorul (statorul),la noi=400-440 euro...Luat de pe ebay,fara licitare (cu "buy it now"), 120 $.Transportul 30$,comisionul paypal inca vreo 6$. Adica mai putzin de jumatate?! A! E nou-noutz!!!!!Si culmea,e facut de-o firma ,adica nu e original,si scoate curent mai mare,exact cum imi trebuie mie. E?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu la tine cand treceam cu bacul Dunarea la Calarasi. :cheers:

Chiar am fost uichendul asta in Vama, am stat in fata la Proplaca, dar am avut husa pe motor, de-aia nu m-ai reperat. Ma vazut Vulcanul tau si basculanta lui Circel, dar pana sa va sun m-am imbatat la loc.

SI in alta ordine de idei, ma invitam singur... Dar te las sa crezi ca ar fi depins si de tine.

Multi inainte, sa ne anunti de fiecare kilometru facut.

 

rusinika

 

cu betivi din astia..... :)

 

lasa ca ne mai intalnim noi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rusinika

 

cu betivi din astia..... :)

 

lasa ca ne mai intalnim noi :cheers:

 

:cheers: Uite cine vorbeste...Uiti cum erai vineri noapte ?! Pardon,atunci s-a rupt filmul :cheers: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: Uite cine vorbeste...Uiti cum erai vineri noapte ?! Pardon,atunci s-a rupt filmul :) ...

 

 

filmul de vineri de 43 de grade a fost racoritor, ca sa zic asa. Dar tu ? ce-ai mai facut cu Nestea fara alcool? :cheers:

si prigat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

filmul de vineri de 43 de grade a fost racoritor, ca sa zic asa. Dar tu ? ce-ai mai facut cu Nestea fara alcool? :cheers:

si prigat :)

Dupa cite stiu eu,si tu ,k doftor,mai bine chiar,din d'astea nu :cheers: ....Pina la urma,cum ai ajuns la cort?Carat de cine,adik?De Koala?!?! Oricum,mersi pt. ajutorul financiar,k sa pot veni si eu la Mare...Plimbarea cu salteaua si gratarul de duminica seara,o sa ramana memorabile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cite stiu eu,si tu ,k doftor,mai bine chiar,din d'astea nu :cheers: ....Pina la urma,cum ai ajuns la cort?Carat de cine,adik?De Koala?!?! Oricum,mersi pt. ajutorul financiar,k sa pot veni si eu la Mare...Plimbarea cu salteaua si gratarul de duminica seara,o sa ramana memorabile...

 

 

vrei sa fii fricosul nostru? :)

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrei sa fii fricosul nostru? :cheers:

:cheers:

:cheers: Nu fii rau,ma...! Tremura ca o pisica uda,Koala :crack: ! Prevad k nu scapi de ea, acuma,cind pleci in Grecia :) ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata sefu.

ne completam locatia la profil... :)

 

LOCĂĂIE, locații, s.f. 1. Închiriere. ♦ Chirie plătită pentru anumite lucruri luate în folosință temporară. ♢ Taxă de locație = taxă care se plăteÂşte drept sancțiune în caz de depăÂşire a termenului de încărcare sau de descărcare a vagoanelor de cale ferată sau a autovehiculelor. 2. (Jur.) Contract prin care una dintre părți se obligă să procure Âşi să asigure celeilalte părți folosința unui lucru pentru un timp determinat în schimbul unei sume de bani. [Var.: locațiĂşne s.f.] – Din fr. location, lat. locatio, -onis.

 

Dixit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oka ...acum un subiect mai serios :crack: ...am stat azi de vb cu un propietar de vulcan 800 clasic din 03(Piatra Neamt)...shi omu avea o nelamurire...nu stia de unde poate sa faca rost de un set de "tobe goale"..."urlatoare"...etc pt vulcan...pt k a incercat sa faca comanda de la niste importatori da...astia kam k p la noi s-au dat pierduti cand veni vb de rasp... :cheers: cu toate k omu cik ar fi fost dispus sa fi dat vreo 20 de bulioane p un set...iar in ceea ce priveste "golirea' actualelor de naduf cik nu prea ar fi posibila :cheers: conform unui nene mester de motoare de prin zona... :) :drink: mestere...intr-un final l-am sfatuit sa intre shi sa ceara ajutorul lui Black...Lup alb...etc poate poate o primi un raspuns :cheers: asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La United Motors,importatorii Kawa,sau la Scorpio A-Z motors,sau la Moto Boom,au pretzurile cele mai mici..daca vrei,iti dau pe email tel. de la ultimii 2....Or mai fi si altii,dar eu cu ei am mai colaborat.

tare bine mi-ar prinde niste nr de telefon cu mari multumiri

zaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...